Новини турніру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Футбольная экипировка Европав Фаворит Спорт Vuso
Благо Футбол Olympia Sport SELECT
Вияр Фаворит Спорт Колонки

AFC Evraztrade 2:1 Jysk КБТ 2:7 Mustang Taxi


Таблиця

і о
1УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)1128
2FC TASCOMBANK (Київ)1125
3ФК Power (Київ)1123
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гудаков 9 16 1.78
2 Ковальчук 11 15 1.36
3 Цапук 10 14 1.4
дивитись

Дискваліфікація

1 Зарічнюк Сергій
1 Шевченко Сергій
дивитись


2017-11-22 20:24:10

Вадим Коробенко: «Єдина клубна структура «В9ку» – це «Миротворець»!

Нещодавно, коментуючи успіхи FC Vtoris+ у Вищій лізі, Владислав Мамалат заявив, що в разі підвищення в класі його команда відмовиться від участі в Суперлізі. Організатор клубу вважає, що в одному турнірі не мають права грати два колективи з однієї структури, натякаючи так чи інакше на всім відомий подібний прецедент.

Щоби наші шановні читачі мали змогу ознайомитися з іншою позицію, ми зв’язалися з Вадимом Коробенком, лідером холдингу «Миротворець», щоби й він мав змогу висловити свою думку з цього приводу.

«По-перше, вважаю що FC Vtoris  мають спочатку виграти Вищу лігу, а вже потім пускатися до подібних роздумів і заяв, – вважає Вадим Коробенко.

По-друге, на відміну від структури «Вторіса», я – не феодал і не власник чужих душ. У команди «Миротворець NewSchool» була мрія, яка потім трансформувалася в ціль – пробитися на самий високий рівень. Ця мета з’явилася з самого першого дня започаткування «школи», коли ми цим самим колективом обіграли «Епіцентр К3», який в Лізі перспективи став чемпіоном «В9ку».

Хто в праві забороняти людям мріяти – ніхто! Повторююся, що Олександр Кравченко, капітан клубу, з самого початку поставив хлопцям завдання вийти до Суперліги. Я що якийсь Карабас-Барабас, який заборонить і забере у футболістів мету? Ніхто не в праві забороняти людям ставити перед собою задачі та працювати заради їх виконання.

У нас клуб по інтересах – хтось щось вміє краще, хтось щось вміє гірше. Я не володію козацькою шаблею і не розмахую нею за власним бажанням, хто би там що собі не думав. New School б’ється наче лев з усіма суперниками, в тому числі проти АФК «Миротворець». New School – це плоть від плоті нашого клубу, звідси й характер. У чому тут взагалі проблема – я не розумію!

Не вважаєте ви, що якщо зараз свою мрію здійснили гравці «Миротворець NewSchool», потім це зробить FC Vtoris , а потім ще хтось, і одного дня в Суперлізі буде 10 команд, але по факту – тільки п’ять різних структур. Чи піде це на користь турніру?

Це буде взагалі класно, тому що я завжди виступаю за клубний аматорський футбол, але це буде дуже не скоро. Тим більше, що при всій повазі до інших клубів, справжня структура є тільки в «Миротворця».