Полиграфия Футбол Колонки Поле Киев
Европав Фоктрот

Uptown 0:6 ДФК Славные парни MFC Athletic 4:7 РСК Флагман Atletico 6:3 «Авентин» LP Team 2:7 Монолит-ST Wood Петарда 9:1 Unity АФК НК 5:5 ФТ Геркулес ФК Донецк 3:1 Restorator Hurricane 1:16 ФК Одесcа V.S.P 13:4 ФК Металлист-Киев ФК Авіаліга 2:2 Торнадо Київ Біо Клімат 4:11 AFC Sparta AFC Lazio 3:1 «Шулявка Юнайтед» Partstore 13:1 Salateira «Прем’єр Палац» 13:2 Closer United Ан Нур 6:5 Дружба УкрЕлітЦентр 2 3:3 БФ "Товариство разом за життя" Мустанг 7:4 Оболонь FC Wings 3:1 Телеканал Футбол 1,2 SC Olympia Sport 3:7 TURBO АФК «Хунта NEXT» 3:2 Granda KFC Leon 8:1 "Миротворець OldBoys" СНВ 5:5 Кристал Cash Point 8:0 FC DOMINUS Ikarus 7:1 Казакі WinWinCars 8:4 AFC Troya ПБФ 3:4 Underdog «Бандерлона» 3:5 FC Milky Dogs МФК «Горняк» 8:6 FC Pegas S.K.I.L.L. 4:3 МФК Филлер Dresdner 9:3 MFC Ataman «Любі Друзі» 1:5 КБТ «Маттерхорн» 1:4 AFC Miners AFC Staff 3:1 FC Olymp Playtika 3:5 Wolves «Ф-Енерджі» 4:7 Перун FC Warriors 4:2 FC Messa «Скіф» 1:1 ST Wood Ajax 5:8 Rocket Power AFC San Grano 3:3 A.F.C Svyatosh «Hermes» 3:3 FC Phoenix ФК Фаворит 3:5 Hammers VUSO 7:1 AFC Bender ФК Донбас+ 1:5 «Укрелітцентр» Ciklum 1:5 FC Dragons «Ібіс» 3:5 FC Sorry Бабушка ФК «Троя» 7:6 FC Vtoris+ Bravo+ 5:3 АФК «Миротворець» «Віді-трейд» 7:2 ФК Талан РС «Миротворець NewSchool» 3:4 АФК «Хунта» Generals 5:0 Breeze «Фокстрот ГК» 2:9 FC Vtoris Бригантина 2:5 Rastafari

МАТЧ ТУРУ. «Торнадо» 4:4 FC Status+
Центральний матч третього туру львівської Суперліги виправдав абсолютно всі сподівання. У літньому чемпіонаті команди двічі зустрічалися між собою. У першій зустрічі гору взяли «статусні» з рахунком 2:1. Другий поєдинок завершився результативною нічиєю – 3:3. Звітне протистояння могло принести перемогу як одним, так і другим. «Торнадо» тричі протягом зустрічі мав гандикап у два м’ячі, але їхні опоненти майстерно розігрували п’ятого польового та за дві хвилини до фінального свистка наздогнали своїх опонентів. FC Status  до останнього сподівався вирвати перемогу. Втім, Дмитро Дзюба та партнери стримали натиск чинних чемпіонів та зберегли нічийний результат.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Володимир Довгий («Леви»)
Нетипове явище відбулося у протистоянні між LTM та «Левами». Швидким голом за господарів відзначився Назар Федина. Однак наприкінці тайму перевагу в рахунку «Левам» подарував голкіпер цього клубу – Володимир Довгий. Його підключення до атак завершилися двома точними дальніми ударами, які перевернули хід зустрічі. До слова, в другому таймі вже польові гравці «Левів» впевнено довели матч до тріумфу

ЗАХИСНИК ТУРУ. Олег Чернецький (FC Status  )
НАПАДНИК ТУРУ. Юрій Кулай (ФК «Арсенал»)
COMEBACK ТУРУ. «Торнадо» 4:4 FC Status   (гості – з рахунку 2:0, 3:1, 4:2), LTM 2:6 «Леви» (гості – з рахунку 1:0)
ПОДІЯ ТУРУ. «Торнадо» та FC Status   розписали першу мирову протягом трьох турів львівської Суперліги
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. ФК «Арсенал» 5:3 СК «Енергія-3»
РОДЗИНКА ТУРУ. «Юність» наразі залишається єдиною командою, яка не втратила жодного очка.