Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Полиграфия Olympia Sport Фаворит Спорт SELECT
Футбол Фаворит Спорт Eldorado Vuso
Колонки Европав

«Шулявка Юнайтед» 3:2 FC Binotel «Прем’єр Палац» 5:1 Sharks Hammers 5:0 V.S.P Крилья Донбасса 4:3 Medium Tactics ФК Талан 7:2 ФК Металлист-Киев FC Pegas 7:4 Центральний офіс «Маттерхорн» 4:1 Park Lakers Team Check Point 6:5 ФК Фурніком AVIS 6:2 JYSK Никос 1:3 ФК Кварцит MFC Athletic 3:9 «Дракони» Інтергал-Буд 4:6 НПУ "Десна" OLX B2B 0:18 Deportivo FC Warriors 0:5 Salateira АФК НК 12:1 AFC EVRAZTRADE Mustang Taxi 5:3 Оболонь Мустанг 7:2 FC Goodfellas AFC Sparta 2:1 МФК "Старая Гвардия" Бригантина 0:5 Underdog FC DOMINUS 0:2 2D МФК "Рваний Кед" 6:1 BarbershopGC «Любі Друзі» 11:2 S.K.I.L.L. ФК ВИЯР 7:3 FC Getman Kyiv Playtika 0:5 БФ "Товариство разом за життя" КБТ 3:5 «Скіф» FC Milky Dogs 6:7 Rocket Power FC Messa 2:0 AFC San Grano TURBO 4:7 Ikarus АФК «Хунта» 4:7 Ajax FC Olymp 7:1 FC Vtoris+ MFC Ataman 0:5 FC Phoenix МФК «Горняк» 5:0 ФК Фаворит ФК Авіаліга 8:2 «Ф-Енерджі» Restorator 0:11 МФК "Рух" AFC STAFF+ 1:2 МаксБудЕнерго Atletico 3:5 WinWinCars VUSO 2:3 AFC Miners AFC Staff 4:7 «Укрелітцентр» Фокстрот 8:11 Перун Playtech 3:5 FC Talisman Rastafari 0:3 Eldorado Generals 6:4 Wolves «Віді-трейд» 7:2 ФК «Троя» «Миротворець NewSchool» 1:3 A.F.C Svyatosh FC Dragons 4:6 Profit «Бандерлона» 1:3 ФК Донецк «Ібіс» 1:1 АФК «Миротворець» FC Sorry Бабушка 8:3 FC Soccer MFC Donbasenergo 6:2 FC Vtoris «Ібіс» 1:1 FC Sorry Бабушка


Таблиця

і о
1УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)1128
2FC TASCOMBANK (Київ)1125
3ФК Power (Київ)1123
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гудаков 9 16 1.78
2 Ковальчук 11 15 1.36
3 Цапук 10 14 1.4
дивитись

Дискваліфікація

1 Зарічнюк Сергій
1 Шевченко Сергій
дивитись

ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Зарічнюк Сергій

Любі друзі (Київ)

11 Тур

Шевченко Сергій

АФК ХУНТА (Київ)

11 Тур

ПОРУШЕННЯ

Зарічнюк
Сергій

Любі друзі (Київ)

2 тур3 тур11 тур11 тур

Савченко
Дмитро

FC TASCOMBANK (Київ)

4 тур6 тур6 тур10 тур

Жуковський
Богдан

Любі друзі (Київ)

2 тур4 тур10 тур

Кедьо
Владислав

Millenium (Київ)

3 тур5 тур5 тур

Стадник
Василь

Любі друзі (Київ)

2 тур2 тур5 тур

Тверезенко
Олексій

ФК Power (Київ)

2 тур4 тур11 тур

Василенко
Андрей

Арсенал (Київ)

1 тур4 тур

Клочко
Андрій

ФК Power (Київ)

1 тур9 тур

Патюта
Олег

КБТ (Київ)

5 тур6 тур

Шевченко
Сергій

АФК ХУНТА (Київ)

3 тур11 тур

Мельник
Віталій

FC TASCOMBANK (Київ)

9 тур

Аделаджа
Альберт

Millenium (Київ)

3 тур7 тур9 тур

Пироговський
Антон

КБТ (Київ)

4 тур5 тур6 тур10 тур

Федотов
Євген

АФК ХУНТА (Київ)

4 тур6 тур7 тур11 тур

Троценко
Денис

УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)

1 тур3 тур8 тур

Карасюк
Єгор

МФК Профком НМУ (Київ)

4 тур7 тур

Квасов
Андрій

АФК ХУНТА (Київ)

2 тур11 тур

Ковальчук
Михайло

КБТ (Київ)

1 тур4 тур

Крикун
Володимир

АФК ХУНТА (Київ)

3 тур6 тур

Окопнюк
Юрій

УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)

4 тур8 тур

Охрименко
Іван

AFC STAFF(Київ)

11 тур11 тур

Пальонко
Богдан

AFC STAFF(Київ)

2 тур9 тур

Свитлицкий
Виталий

FC TASCOMBANK (Київ)

5 тур7 тур

Хомук
Дмитро

ФК Power (Київ)

2 тур9 тур

Цапук
Павло

МФК Профком НМУ (Київ)

2 тур

Ємельянов
Артем

Любі друзі (Київ)

9 тур

Баканов
Андрій

КБТ (Київ)

7 тур

Бойко
Андрій

МФК Профком НМУ (Київ)

8 тур

Бокач
Руслан

FC TASCOMBANK (Київ)

10 тур

Бондарчук
Игорь

ФК Power (Київ)

9 тур

Вотчель
Олександр

АФК ХУНТА (Київ)

6 тур

Гудаков
Денис

Арсенал (Київ)

5 тур

Иванов
Александр

Millenium (Київ)

10 тур

Карпюк
Пилип

ФК Power (Київ)

4 тур

Крамарчук
Дмитро

КБТ (Київ)

2 тур

Кузнєцов
Олександр

Любі друзі (Київ)

11 тур

Курогло
Олег

AFC STAFF(Київ)

5 тур

Ламаш
Николай

Любі друзі (Київ)

3 тур

Мельниченко
Владимир

FC Wings (Київ)

5 тур

Михальчук
Ярослав

Легион (Київ)

4 тур

Новіков
Олексій

Любі друзі (Київ)

1 тур

Прохорчук
Максим

Арсенал (Київ)

4 тур

Рамазанов
Сулейман

Millenium (Київ)

8 тур

Адіб
Санкох

МФК Профком НМУ (Київ)

4 тур

Семенов
Іван

УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)

8 тур

Середа
Олександр

FC Wings (Київ)

4 тур

Стогній
Руслан

АФК ХУНТА (Київ)

10 тур

Таранов
Костянтин

МФК Профком НМУ (Київ)

7 тур

Хандогін
Сергій

МФК Профком НМУ (Київ)

6 тур

Цыганок
Тимур

Millenium (Київ)

9 тур

Шимко
Ярослав

FC TASCOMBANK (Київ)

9 тур

Юрченко
Денис

FC Wings (Київ)

2 тур

Якимчук
Олександр

FC TASCOMBANK (Київ)

5 тур

Яковлєв
Віктор

КБТ (Київ)

4 тур