Календар матчів міста
Футбол Европав Полиграфия Фоктрот

FC Vtoris+ 2:0 Rastafari ST Wood 6:2 ФК Фаворит


Таблиця

і о
1ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)1128
2VUSO (Київ)1126
3Віді-трейд (Київ)1125
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Бухал 10 26 2.6
2 Алмазов 10 19 1.9
3 Андрусенко 10 15 1.5
дивитись

Дискваліфікація

1 Чекун Ярослав
1 Сидоренко Сергій
дивитись


Тур Дата Ліга Час Поле Матч
8 тур 23 Вересня Друга ліга Silver 17:20 2 VUSO VS S.K.I.L.L.
17 тур 23 Вересня Суперліга 18:10 1 Bravo+ VS FC Sorry Бабушка
17 тур 23 Вересня Вища ліга 18:10 2 ФК «Троя» VS FC Getman Kyiv
17 тур 23 Вересня Суперліга 19:00 1 «Фокстрот ГК» VS АФК «Миротворець»
17 тур 23 Вересня Вища ліга 19:00 2 АФК НК VS «Укрелітцентр»
17 тур 23 Вересня Вища ліга 19:50 2 АФК «Хунта» VS ФК «Талан»
17 тур 23 Вересня Суперліга 19:50 1 Talisman VS «Миротворець NewSchool»
17 тур 23 Вересня Суперліга 20:40 1 MFC Donbasenergo VS ФК «Талан PC»
17 тур 23 Вересня Вища ліга 20:40 2 Playtech VS Generals
17 тур 23 Вересня Суперліга 21:30 2 FC Vtoris VS «Ібіс»
12 тур 23 Вересня Ліга Перспективи 21:30 1 МФК "Сервіт" VS SPARTA
8 тур 24 Вересня Друга ліга Gold 10:00 1 FC Messa VS Hammers
17 тур 24 Вересня Вища ліга 10:00 2 FC Olymp VS МФК «Парма»
8 тур 24 Вересня Друга ліга Gold 10:50 1 Underdog VS «Прем’єр Палац»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Silver 10:50 2 AFC San Grano VS FC Milky Dogs
8 тур 24 Вересня Перша ліга Gold 11:40 2 FC Pegas VS «Скіф»
8 тур 24 Вересня Друга ліга Gold 11:40 1 FC Phoenix VS FC Partizan Kyiv
8 тур 24 Вересня Друга ліга Gold 12:30 1 Cash Point VS ФК «Бортничі»
8 тур 24 Вересня Друга ліга Silver 12:30 2 Unity VS «Легіон»
8 тур 24 Вересня Друга ліга Silver 13:20 2 MFC Athletic VS Restorator
8 тур 24 Вересня Друга ліга Gold 13:20 1 «Маттерхорн» VS КБТ
8 тур 24 Вересня Перша ліга Silver 14:10 1 МФК «Горняк» VS «Бандерлона»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Bronze 14:10 2 «Гермес» VS FC Warriors
8 тур 24 Вересня Друга ліга Silver 15:00 1 PZU K1 VS АФК «Хунта NEXT»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Bronze 15:00 2 Dresdner VS AFC Bender
8 тур 24 Вересня Перша ліга Bronze 15:50 2 MFC Ataman VS «Любі Друзі»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Silver 15:50 1 «Шулявка Юнайтед» VS Wolves
8 тур 24 Вересня Перша ліга Bronze 16:40 1 Spice VS AFC Miners
8 тур 24 Вересня Перша ліга Bronze 16:40 2 Playtika VS A.F.C Svyatosh
8 тур 24 Вересня Перша ліга Silver 17:30 2 FC Dragons VS Rocket Power
8 тур 24 Вересня Перша ліга Silver 17:30 1 Ajax VS «Авентин»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Gold 18:20 1 PTG VS «Віді-трейд»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Gold 18:20 2 СКТ "Глобус"-Axxon VS FC Vtoris+
8 тур 24 Вересня Перша ліга Gold 19:10 1 «Ф-Енерджі» VS AFC Staff
8 тур 24 Вересня Друга ліга Silver 19:10 2 Salateira VS «Атлант»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Gold 20:00 1 Rastafari VS «МаксБудЕнерго»
6 тур 24 Вересня Кубок 20:00 2 Playtech VS Wolves
6 тур 24 Вересня Кубок 20:50 2 Bravo+ VS Profit
1 тур 24 Вересня Перша ліга Gold 20:50 1 Rastafari VS AFC Staff