Порушники ліги
Европав Фоктрот Поле Киев Футбол
Колонки Полиграфия

ФК Фаворит 12:6 Dresdner TURBO 5:0 УкрЕлітЦентр 2 «Авентин» 6:2 ПБФ Петарда 12:0 Hurricane Salateira 0:7 Мустанг Closer United 2:9 ФК Авіаліга Торнадо 8:5 «Прем’єр Палац» ФК Одесcа 7:4 AFC Troya Atletico 2:3 MFC Athletic Rocket Power 12:4 AFC San Grano Казакі 1:3 ФК Донецк МФК Филлер 2:10 БФ "Товариство разом за життя" Оболонь 2:1 Partstore SC Olympia Sport 4:2 S.K.I.L.L. Granda 2:7 СНВ "Миротворець OldBoys" 4:4 Cash Point FC DOMINUS 3:7 KFC Leon ФК Талан РС 2:2 FC Dragons Restorator 2:5 Ikarus ФК Одесcа 13:3 Unity Торнадо 8:2 МФК Филлер TURBO 4:2 БФ "Товариство разом за життя" Ikarus 13:6 Київ Біо Клімат Unity 0:8 WinWinCars РСК Флагман 0:4 Underdog FC Milky Dogs 8:10 «Скіф» AFC Miners 3:0 «Любі Друзі» AFC Bender 5:2 ФК Фаворит КБТ 1:0 «Маттерхорн» FC Phoenix 0:2 МФК «Горняк» Rastafari 3:1 Playtika A.F.C Svyatosh 4:3 Ajax ST Wood 2:1 «Бандерлона» FC Olymp 7:1 Ciklum Перун 7:6 Wolves FC Messa 0:2 FC Pegas «Hermes» 3:7 FC Warriors Кристал 5:4 АФК «Хунта NEXT» VUSO 3:1 Dresdner «Фокстрот ГК» 4:5 «Миротворець NewSchool» AFC Staff 1:3 «Віді-трейд» FC Sorry Бабушка 5:2 Bravo+ Breeze 3:5 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 9:2 «Ібіс» MFC Ataman 8:10 Hammers FC Vtoris 3:1 ФК Донбас+ FC Vtoris+ 5:3 Generals АФК «Хунта» 5:10 «Укрелітцентр» Бригантина 5:4 «Ф-Енерджі»


Таблиця

і о
1АФК San Grano (Київ)1125
2Киев Био Климат (Київ)1123
3FC VTORIS+ (Київ)1123
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Сердечный 10 20 2
2 Некрасов 9 19 2.11
3 Гусєв 11 16 1.45
дивитись

Дискваліфікація

1 Сердечный Максим
1 Мамалат Владислав
дивитись


ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Сердечный Максим

Сердечный Максим

2 Тур

5 Тур

11 Тур

Мамалат Владислав

Мамалат Владислав

3 Тур

9 Тур

11 Тур

ПОРУШЕННЯ

Соколов
Дмитрий

АФК MINERS (Київ)

4 тур6 тур10 тур

Трухан
Олексій

UNDERDOG (Київ)

3 тур6 тур11 тур

Завортній
Руслан

Тірон (Київ)

5 тур11 тур

Стогній
Ігор

АФК MINERS (Київ)

1 тур9 тур

Уздемир
Антон

МФК Горняк (Київ)

5 тур5 тур

Мельник
Денис

Киев Био Климат (Київ)

6 тур

Прохоренко
Олександр

FC Milky Dogs Kyiv (Київ)

9 тур

Щербак
Вадим

ALLIANCE (Київ)

6 тур

Нога
Михайло

АФК MINERS (Київ)

1 тур4 тур7 тур11 тур

Андрієнко
Олександр

Тірон (Київ)

2 тур5 тур9 тур

Мамалат
Владислав

FC VTORIS+ (Київ)

3 тур9 тур11 тур

Сердечный
Максим

Торнадо (Київ)

2 тур5 тур11 тур

Соколовський
Андрій

Торнадо (Київ)

2 тур3 тур5 тур

Бузаджи
Артем

Киев Био Климат (Київ)

1 тур8 тур

Величко
Максим

ALLIANCE (Київ)

2 тур7 тур

Гарбар
Ярослав

Киев Био Климат (Київ)

3 тур7 тур

Карабачь
Антон

СВЯТЫШ (Київ)

2 тур5 тур

Козачук
Андрій

FC Milky Dogs Kyiv (Київ)

6 тур10 тур

Кот
Сергей

Торнадо (Київ)

3 тур5 тур

Самохвалов
Михайло

АФК MINERS (Київ)

2 тур6 тур

Самсонов
Олексій

UNDERDOG (Київ)

6 тур7 тур

Чистяков
Євген

АФК MINERS (Київ)

5 тур7 тур

Аладьїн
Ігор

АФК San Grano (Київ)

9 тур

Бабіч
Валерій

FC Milky Dogs Kyiv (Київ)

8 тур

Байков
Дмитрий

Киев Био Климат (Київ)

11 тур

Божко
Олександр

UNDERDOG (Київ)

2 тур

Василець
Антон

МФК Горняк (Київ)

5 тур

Гаркуша
Назар

MFC ATHLETIC (Київ)

8 тур

Гладков
Олексій

АФК San Grano (Київ)

4 тур

Годлевский
Павло

АФК MINERS (Київ)

4 тур

Гонсалес
Габриэль

FC VTORIS+ (Київ)

5 тур

Гордієнко
Олег

UNDERDOG (Київ)

8 тур

Горовой
Герман

СВЯТЫШ (Київ)

3 тур

Горшков
Віталій

MFC ATHLETIC (Київ)

4 тур

Гусєв
Антон

FC VTORIS+ (Київ)

3 тур

Давиденко
Євгеній

FC Milky Dogs Kyiv (Київ)

8 тур

Журавский
Юрий

Торнадо (Київ)

4 тур

Зарва
Дмитро

Тірон (Київ)

3 тур

Ивченко
Владимир

ALLIANCE (Київ)

9 тур

Ильчишин
Александр

Киев Био Климат (Київ)

2 тур

Книженко
Олександр

Торнадо (Київ)

9 тур

Кононенко
Александр

ALLIANCE (Київ)

5 тур

Корягін
Євгеній

МФК Горняк (Київ)

2 тур

Липецький
Володимир

Тірон (Київ)

6 тур

Лисиця
Юрій

МФК Горняк (Київ)

10 тур

Луньов
Іван

АФК San Grano (Київ)

2 тур

Мамедов
Богдан

СВЯТЫШ (Київ)

1 тур

Менякін
Олександр

МФК Горняк (Київ)

6 тур

Мосиенко
Роман

Торнадо (Київ)

8 тур

Некрасов
Валентин

АФК San Grano (Київ)

11 тур

Охременко
Антон

АФК MINERS (Київ)

7 тур

Панасюк
Дмитро

FC Milky Dogs Kyiv (Київ)

3 тур

Рудницький
Артем

FC VTORIS+ (Київ)

7 тур

Румига
Іван

МФК Горняк (Київ)

9 тур

Саган
Дмитро

FC Milky Dogs Kyiv (Київ)

1 тур

Сандубра
Тімур

АФК San Grano (Київ)

1 тур

Татарин
Андрій

АФК San Grano (Київ)

1 тур

Ус
Дмитро

UNDERDOG (Київ)

7 тур

Цыба
Евгений

СВЯТЫШ (Київ)

5 тур

Чумаченко
Віталій

MFC ATHLETIC (Київ)

7 тур

Шевченко
Юрий

ALLIANCE (Київ)

4 тур