FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь

1 Безлюда 7 13 1.86
2 Зубко 6 12 2
3 Кислый 8 11 1.38

2019-12-04 16:01:38

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Західна конференція. Друга ліга. 1 тур

МАТЧ ТУРУ. «Машінтех+» 3:3 FC Pegas
У першому таймі глядачі змогли побачити тільки один забитий м’яч, а от усе саме «солоденьке» команди залишили на тайм другий. На 13-й хвилині зустрічі Юрій Рондоманський розрізним пасом знайшов у карному майданчику гостей свого партнера по команді, і м’яч якимось незрозумілим чином опинився у воротах. Спочатку здалося, що то Максим Денисенко в один дотик переправив його до сітки, але наші статистики вирішили інакше та записали гол на Рондоманського. Так до перерви команди й дограли з мінімальною перевагою «Машінтеху ». На початку другого тайму гостям вдалося відновити паритет, це Олексій Некрашевич пройшов від центру поля до воріт опонента та блискуче пробив у дальній кут. Трохи згодом FC Pegas зміг навіть вийти вперед. Обрізка «машиністів» у центрі поля призвела до того, що одразу два гравці «летючої конячки» вивалися на ворота суперника, проте все той же Некрашевич відчув у собі сили самотужки вирішити епізод і завдав неймовірного удару в дев’ятку. Воротареві тільки те й залишалося робити, що проводжати м’яч поглядом. А вже наступної миті Сергій Шувалов святкував взяття воріт. Здавалося, що перевернувши матч з голови на ноги, FC Pegas уже свого не відпустить, однак суперник так само проявив характер і волю до перемоги. Розв’язка у протистоянні наступила за дві хвилини до фінального свистка. Спочатку всіма забутий Дмитро Береговой відправив снаряд у порожній кут, а потім Кирило Забишний запалив на табло 3:3. Гості можуть дорікати тільки собі, тому що в самий відповідальний момент вони втратили концентрацію, а разом з нею й перемогу. Зустріч зрештою так і завершилася бойовою нічиєю.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олексій Некрашевич (FC Pegas)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Дмитро Іваненчук (Goal center)
S.K.I.L.L. – це суперник, з яким Goal center уже грав не один раз, і після чергового побачення команда знову святкує перемогу. «Жовто-сині» підсилилися новими гравцями, не тренуються, але попри це команда безболісно перейшла на паркет і здобула стартову перемогу, перегравши свого старого знайомого з рахунком 2:0. «Чорно-білі» також створили чимало гольових нагод біля воріт суперника, проте пані Фортуна цього разу, і не тільки цього, як вважають гравці номінальних господарів, була на боці Goal center. Захист останніх зіграв на відмінно, а також не будемо забувати про натхненну гру голкіпера.
ЗАХИСНИК ТУРУ. Богдан Коршунов (Goal center)

КАМБЕК ТУРУ. «Машінтех » 3:3 FC Pegas
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. Lontano
Lontano вже на шостій хвилині зустрічі змушений був діставати м'яча з сітки власних воріт, коли відзначився Ігор Заріцький. Він же за чотири хвилини до перерви подвоїв перевагу FC EXMO. Здавалося, що гості досягли непоганого гандикапу і свого відпускати не повинні, але Lontano мав зовсім інші плани з цього приводу. Уже за мить Володимир Зинь скоротив відставання до мінімуму, а в другому таймі «фіолетові» завдяки зусиллям Євгена Попченка й Олександра Устинова змогли вийти вперед. Фінальну крапку в матчі поставив Микола Медяник. Lontano заслужив на оплески. Команда здійснила камбек і здобула вольову перемогу з рахунком 4:2.