А-Банк 4:5 Partizan ФК «Auxilium» 3:1 Acorns

3Рубін (Дніпро)918

1 Шойнов 7 19 2.71
2 Шапкін 4 12 3
3 Литвиненко 5 11 2.2

МАТЧ ТУРУ. Olympic private club 3:4 SC Olympia Sport Певно одна з найцікавіших ігор усього заключного туру даного дивізіону. Захмарного рівня футболу ми тут не побачили, будемо відвертими, але боротьба й

Читати

МАТЧ ТУРУ. Carleone 5:2 AFC Evraztrade Уже на першій хвилині «трейдери» вийшли вперед, дякуючи автоголу суперника. М’яч у власні ворота зрізав Віктор Бєліков. Узявши тайм-аут у середині стартової двадцятихвилинки, Carleone зумів

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Фаворит» 2:3 AFC San Grano Епічна битва космічних масштабів! Саме в цьому протистоянні вирішувалася доля чемпіонства найбільш заплутаної та цікавої ліги нашого чемпіонату! ФК «Фаворит», з відомим лідером

Читати

МАТЧ ТУРУ. Whaleapp 1:9 FC Dominus+ Прогнозовано з перших хвилин FC Dominus+ захопив ініціативу, раз за разом створюючи небезпеку біля воріт Олександра Романова. «Синьо-чорні» довго трималися, але ближче до завершення стартової

Читати

МАТЧ ТУРУ. BOSS 4:3 «Енергія» Матчі у форматі Ліги чемпіонів продовжилися в неділю, і враховуючи, що грали вже не на Архитектора Вербицького, а в X-Парку, то можна сказати, що «Енергія» грала

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Талан» 4:7 «Комфорт Таун» Це ж був матч за друге-третє місця в Лізі Bronze! ФК «Талан» одразу ринувся вперед і досить швидко відкрив рахунок у матчі: Микита Прокудов

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Скіф» 2:1 ShowTime Дуже сміливо та наполегливо розпочали «шоумени» гру з без п’яти хвилин чемпіоном «Скіфом». Але є в суперника козирі – терплячість і досвід, і все це підкріплено

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Фурніком» 5:4 «Фокстрот» Усе склалося так, щоби поєдинок став ще цікавішим, ще бойовитішим! ФК «Фурніком» б’ється за золото, «Фокстрот» – за бронзу. Родзинка матчу – група підтримки «фіолетових»