А-Банк 4:5 Partizan ФК «Auxilium» 3:1 Acorns

3Рубін (Дніпро)918

1 Шойнов 7 19 2.71
2 Шапкін 4 12 3
3 Литвиненко 5 11 2.2

МАТЧ ТУРУ. Lion Team 1:3 FC Berkut Найбільш запеклий, конкурентний поєдинок подарували нам у восьмому турі Lion Team і FC Berkut. Цілком рівна гра пішла після того, як «синьо-жовті» загасили стартовий

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Юність» 2:1 «Бізони» Уже на третій хвилині «Юність» пропустила м’яч, що цілком на совісті голкіпера. Відзначився Андрій Різниченко прямим ударом з кутового. «Синім» знадобилася зовсім трохи часу для того,

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Славутич» 3:5 ФК «Нова» Звітне протистояння очікувано вийшло на славу, подарувавши вболівальникам багато забитих м'ячів, а головне те, що інтрига зберігалася до останньої хвилини. Рахунок у матчі було відкрито

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Ф-Енерджи» 4:7 Kyiv United Поєдинок «Ф-Енерджи» з Kyiv United став багатим на події. Уже на п’ятій хвилині рефері призначив пенальті у ворота номінальних господарів. На думку арбітра, Владислав Сидоренко

Читати

МАТЧ ТУРУ. МСК «Україна» 8:4 Abilardo У цій зустрічі вирішувалося питання, хто з команд за підсумками сезону здобуде бронзові нагороди. «Синьо-білі» розуміли, що можуть закрити це питання достроково, тож вийшли на

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC ControlPay 2:3 Tenders Ми вже наперед охрестили матч FC ControlPay – Tenders вирішальною битвою за бронзу, хоча вона перейде в розряд заочної в заключному турі. Однак «жовто-чорні» зробили

Читати

МАТЧ ТУРУ. Global Message Services (GMS) 2:3 «Фігаро» Не встиг толком матч початися, а фаворит двобою «Фігаро» вже попереду! Євген Балакірєв подарував йому таку можливість. Але Global Message Services не знітися

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Сталь ТМК» 4:3 Variant Agro Build Настрою команд на боротьбу, націленості на результат могли би позаздрити навіть команди значно вищих ліг. Але все просто пояснювалося: Variant Agro Build жадав

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Dominus 1:1 «Київ НКС» На рахунок не зважайте. Там такий нерв у грі був, що йой! Це ж була справжня битва за нагороди. Перемога над «Київ НКС» робить