Фортуна 9:4 ДВС 1 Столиця Грифони-2 8:0 ФК Імпульс

3ФК ТАРАНОВКА (Харків)1122

1 Мягкий 11 16 1.45
2 Кулішань 6 12 2
3 Андрієнко 7 12 1.71

На відміну від Суперліги Харкова, де чемпіон став відомий заздалегідь, Вища ліга дізналась свого переможця лише в заключному турі, ще й в останньому матчі. І став ним колектив «Грифони-2», поздоровляємо

Читати

Ось і визначився переможець Вищої ліги сезону літо-2018. Як правило чемпіонами стають команди, які рівно проходять всю дистанцію, а от що стосується «Грифонів-2», то вони на початку турніру розпочали дуже

Читати

Другого вересня закінчився розіграш Суперліги сезону літо-2018. Турнір видався дуже цікавим, однак інтрига за чемпіонство була майже розвіяна вже після першого кола, в якому Symbol здолав всіх своїх суперників. Поздоровляємо

Читати

Восьмий тур Суперліги, який є останнім в сезоні літо 2018, завершився. Тепер сміливо можемо підводити підсумки. Перед початком турніру були сподівання, що хтось зможе зупинити головного фаворита – команду Symbol,

Читати

Переможця Вищої ліги, скоріше за все, буде визначено лише в останньому турі. Все через те що команди з першого по третє місце розділяє всього лише одне очко. Лідер турніру –

Читати

Чемпіонат Вищої ліги сезону весна-літо 2018 наближається до кульмінації, матчі стають більш принциповими, напругу помітно неозброєним оком. Переможців в обох матчів було з’ясовано лише на останніх хвилинах. Сьомий тур міг

Читати

Шостий тур Вищої ліги подарував два дуже цікавих протистояння. У першому матчі колишній лідер чемпіонату поступився – ДВС «1 Столиця» програла команді «Грифони-2». У другому поєдинку сильнішою виявилась команда «АЛЗО»,

Читати

Нарешті ми підійшли до екватору Вищої ліги. Підбиваючи підсумки першої частини розіграшу, відзначимо, що на першій позиції встигли побувати за п’ять турів аж три колективи, однак явного фаворита в битві

Читати

Четвертий тур відбувся, при цьому більшість команд провела по три матчі, а тим часом друга частина турніру наближається до свого екватору. Тому можна спробувати підбити попередні підсумки. Поки що жодна