(067)451-20-81
Фаворит Спорт Eldorado Колонки Фаворит Спорт
Полиграфия SELECT Vuso Европав
Паб PROBKA Футбол

Грифони-2 8:13 ДВС 1 Столиця АЛЗО 4:1 ФК Імпульс FC Sporting 1:2 ФК Свет Шахтера SYMBOL 8:1 Барса

1MFC Kompas (Харків)1130
2Nowystyl (Харків)1130
3ФК ТАРАНОВКА (Харків)1122

1 Мягкий 11 16 1.45
2 Кулішань 6 12 2
3 Андрієнко 7 12 1.71

Нарешті ми дочекалися старту Суперліги – після перерви, що тривала два тижні. Перший тур подарував одразу два дуже цікавих матчі. З перемоги стартувала команда ФК «Свет шахтера», яка в непростому

Читати

Коли подивитися на результати проведених матчів першого туру Вищої ліги, стає зрозумілим, що нас очікує чимало несподіваних результатів. «Грифони-2» та ДВС «1 Столиця» влаштували неймовірну гольову перестрілку, яка в підсумку

Читати

У неділю пройшов останній тур відбіркового етапу чемпіонату «В9ку» в Харкові, за результатами якого сформувались Суперліга та Вища ліга. Тур запам’ятався, в першу чергу, боротьбою трьох команд за останнє п’яте

Читати

Дев’ятий тур чемпіонату «В9ку» в Харкові порадував видовищними матчами з інтригою до останніх хвилин, з камбеками та гарною футбольною агресією. Першої поразки в чемпіонаті зазнав ФК «Свет шахтера» – сталося

Читати

Черговий тур чемпіонату «В9ку» в Харкові відбувся лише наполовину. З чотирьох запланованих матчів було зіграно лише два. Перемоги в цьому турі здобули ФК «Імпульс», який в запеклому протистоянні здолав

Читати

Чемпіонат «В9ку»в Харкові сезону літо-2018 дарує чимало несподіванок, зокрема, до їх числа з впевненістю можна віднести вдалий виступ FC Sporting, який активно бореться за потрапляння у Суперлігу. Щоби вгамувати мою

Читати

Сьомий тур чемпіонату «В9ку» в Харкові подарував нам поєдинки, в яких кожна команда демонструвала характер. У головному матчі туру Symbol здолав «Барсу». ФК Свет шахтера» вперше втратив очки, сталося це