Мини футбол LIVE V9KY
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Vuso Футбольная экипировка Футбол
Колонки Паб PROBKA Вияр Фаворит Спорт
SELECT Европав

Morocco team 0:5 ФК Хроли Роганский Юнайтед 4:5 Boca Juniors ДВС 1 Столиця 1:8 ХТЗ Декор-Дизайн 4:2 BusLT ФК ВиЯр 2:3 Mega Fasad Ника 0:4 Phoenix


Таблиця

і о
1MFC Kompas (Харків)1130
2Nowystyl (Харків)1130
3ФК ТАРАНОВКА (Харків)1122
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Мягкий 11 16 1.45
2 Кулішань 6 12 2
3 Андрієнко 7 12 1.71
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 1 FC Talisman 11 : 3 FC Soccer
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 3 ФК «Троя» 3 : 6 «Ібіс»
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 4 тур 19 Січня 09:30 2 AFC Evraztrade VS Славутич
Київ 3 тур 19 Січня 10:00 1 TEC VIT EXPORT VS «Прем’єр Палац»
Київ 3 тур 19 Січня 10:15 2 BarbershopGC VS Coffeelat
Київ 4 тур 19 Січня 10:50 1 ФК Металлист-Киев VS ФК Благо
Київ 3 тур 19 Січня 11:00 2 FC Comfort Life VS FC Binotel
Київ 3 тур 19 Січня 11:40 1 Арсенал-17 VS MFC Athletic
Київ 3 тур 19 Січня 11:50 2 ПБФ VS AFC Bender
Київ 3 тур 19 Січня 12:30 1 AFC San Grano VS КБТ
Київ 4 тур 19 Січня 12:40 2 МФК Филлер VS Tenders Agromat
Київ 4 тур 19 Січня 13:20 1 FC Sporting VS Zeppelin
Київ 4 тур 19 Січня 13:30 2 Vartis VS FC Unknown
Київ 3 тур 19 Січня 14:10 1 Tokyo VS FC Alterra
Київ 3 тур 19 Січня 14:20 2 Київ Біо Клімат VS Ф - Енерджи
Київ 3 тур 19 Січня 15:00 1 ФК «Троя» VS Rastafari
Київ 3 тур 19 Січня 15:10 2 ФК Сиба-Вендинг VS Горняк +
Київ 3 тур 19 Січня 15:50 1 ФК Фаворит VS ФК Фурніком
Київ 3 тур 19 Січня 16:00 2 НПУ "Десна" VS FC Imperial
Київ 3 тур 19 Січня 16:40 1 KFC Leon VS FC ProfiTent
Київ 3 тур 19 Січня 16:50 2 МФК «Горняк» VS Bronto
Київ 4 тур 19 Січня 17:30 1 SC Olympia Sport VS Jysk
Київ 3 тур 19 Січня 17:40 2 Avis VS АФК «Хунта»
Київ 3 тур 19 Січня 18:20 1 Partstore VS Хилти
Київ 3 тур 19 Січня 19:10 1 Никос VS ФК Талан
Київ 3 тур 19 Січня 20:00 1 Інтергал-Буд VS ФК Здвиж
Київ 3 тур 19 Січня 20:50 1 Restorator VS Локомотив
Київ 3 тур 19 Січня 21:40 1 Оболонь VS Hammers
Київ 3 тур 20 Січня 08:50 1 Агросем VS Medium Tactics
Київ 3 тур 20 Січня 09:40 1 Миротворець OldBoys VS Underdog
Київ 3 тур 20 Січня 10:30 1 Агросем VS «Укрелітцентр»
Київ 3 тур 20 Січня 11:20 1 A.F.C Svyatosh VS FC Milky Dogs
Київ 3 тур 20 Січня 12:10 1 FilunetsHome VS Kyiv United
Київ 3 тур 20 Січня 13:00 1 ФК "ВіЯр VS VUSO
Київ 3 тур 20 Січня 13:50 1 Ukrmedias VS FC Getman Kyiv
Київ 3 тур 20 Січня 14:40 1 FC Olymp VS Ikarus
Київ 3 тур 20 Січня 15:30 1 Mustang Taxi VS AFC Sparta
Київ 3 тур 20 Січня 16:20 1 FC Sofiya-City VS МФК "Рух"
Київ 3 тур 20 Січня 16:30 2 Salateira VS FC Dominus
Київ 3 тур 20 Січня 17:10 1 Фокстрот VS ФК Авіаліга
Київ 3 тур 20 Січня 17:20 2 Перун VS ФК Донецк
Київ 3 тур 20 Січня 18:00 1 Generals VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 3 тур 20 Січня 18:10 2 FC Sorry Бабушка VS «Ібіс»
Київ 3 тур 20 Січня 18:50 1 FC Goodfellas VS AFC Staff+
Київ 3 тур 20 Січня 19:00 2 FC Breeze VS «Віді-трейд»
Київ 3 тур 20 Січня 19:40 1 CARLEONE-VPK_GROUP VS FC Vtoris+
Київ 3 тур 20 Січня 19:50 2 АФК «Миротворець» VS AFC Staff
Київ 3 тур 20 Січня 20:30 1 «Бандерлона» VS D.A.S.T.
Київ 3 тур 20 Січня 20:40 2 FC Vtoris VS Wolves
Київ 3 тур 20 Січня 21:20 1 AFC Spartan VS FC Pegas
Київ 3 тур 20 Січня 21:30 2 Прометей VS VPK Group
Київ 3 тур 20 Січня 22:10 1 Talisman Taxi Healthgroup VS AFC Miners
Київ 5 тур 26 Січня 09:30 2 FC Unknown VS FC Sporting
Київ 5 тур 26 Січня 10:00 1 ФК Благо VS AFC Evraztrade
Київ 4 тур 26 Січня 10:15 2 Underdog VS Ф - Енерджи
Київ 4 тур 26 Січня 10:50 1 Coffeelat VS Арсенал-17
Київ 4 тур 26 Січня 11:00 2 ФК Здвиж VS FC Binotel
Київ 5 тур 26 Січня 11:40 1 Tenders Agromat VS Vartis
Київ 5 тур 26 Січня 11:50 2 Jysk VS ФК Металлист-Киев
Київ 5 тур 26 Січня 12:30 1 Zeppelin VS МФК Филлер
Київ 4 тур 26 Січня 12:40 2 Хилти VS МФК «Горняк»
Київ 4 тур 26 Січня 13:20 1 Kyiv United VS AFC Staff+
Київ 4 тур 26 Січня 13:30 2 FilunetsHome VS AFC San Grano
Київ 4 тур 26 Січня 14:10 1 MFC Athletic VS ПБФ
Київ 4 тур 26 Січня 14:20 2 Горняк + VS Прометей
Київ 4 тур 26 Січня 15:00 1 «Прем’єр Палац» VS VPK Group
Київ 4 тур 26 Січня 15:10 2 Bronto VS FC Comfort Life
Київ 4 тур 26 Січня 15:50 1 FC Pegas VS Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві
Київ 5 тур 26 Січня 16:00 2 Славутич VS SC Olympia Sport
Київ 4 тур 26 Січня 16:40 1 FC ProfiTent VS ФК Сиба-Вендинг
Київ 4 тур 26 Січня 16:50 2 Локомотив VS KFC Leon
Київ 4 тур 26 Січня 17:30 1 FC Imperial VS ФК Фаворит
Київ 4 тур 26 Січня 17:40 2 КБТ VS НПУ "Десна"
Київ 4 тур 26 Січня 18:20 1 ФК Талан VS AFC Bender
Київ 4 тур 26 Січня 19:10 1 ФК Фурніком VS FC Goodfellas
Київ 4 тур 26 Січня 20:00 1 FC Alterra VS Київ Біо Клімат
Київ 4 тур 26 Січня 20:50 1 Никос VS Ukrmedias
Київ 4 тур 26 Січня 21:40 1 АФК «Хунта» VS Partstore
Київ 4 тур 27 Січня 08:00 1 Миротворець OldBoys VS AFC Spartan
Київ 4 тур 27 Січня 08:50 1 FC Milky Dogs VS Mustang Taxi
Київ 4 тур 27 Січня 09:40 1 TEC VIT EXPORT VS Restorator
Київ 4 тур 27 Січня 10:30 1 Агросем VS ФК "ВіЯр
Київ 4 тур 27 Січня 11:20 1 Medium Tactics VS FC Dominus
Київ 4 тур 27 Січня 12:10 1 Hammers VS АФК НК
Київ 4 тур 27 Січня 13:00 1 S.K.I.L.L. VS Tokyo
Київ 4 тур 27 Січня 13:50 1 FC Getman Kyiv VS BarbershopGC
Київ 4 тур 27 Січня 14:40 1 ФК «Троя» VS FC Olymp
Київ 4 тур 27 Січня 15:30 1 VUSO VS Оболонь
Київ 4 тур 27 Січня 16:20 1 FC Vtoris+ VS Фокстрот
Київ 4 тур 27 Січня 16:30 2 Інтергал-Буд VS Avis
Київ 4 тур 27 Січня 17:10 1 D.A.S.T. VS МФК "Рух"
Київ 4 тур 27 Січня 17:20 2 FC Vtoris VS FC Sorry Бабушка
Київ 4 тур 27 Січня 18:00 1 ФК Авіаліга VS Generals
Київ 4 тур 27 Січня 18:10 2 Wolves VS ФК Донецк
Київ 4 тур 27 Січня 18:50 1 Ikarus VS CARLEONE-VPK_GROUP
Київ 4 тур 27 Січня 19:00 2 «Віді-трейд» VS Перун
Київ 4 тур 27 Січня 19:40 1 «Укрелітцентр» VS Salateira
Київ 4 тур 27 Січня 19:50 2 «Ібіс» VS АФК «Миротворець»
Київ 4 тур 27 Січня 20:30 1 AFC Miners VS FC Sofiya-City
Київ 4 тур 27 Січня 20:40 2 AFC Staff VS FC Breeze
Київ 4 тур 27 Січня 21:20 1 AFC Sparta VS Talisman Taxi Healthgroup
Київ 4 тур 27 Січня 21:30 2 Rastafari VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 4 тур 27 Січня 22:10 1 «Бандерлона» VS A.F.C Svyatosh