Порушники ліги
Полиграфия Футбол Кубки Паб PROBKA
Паб PROBKA Европав

PVM 13:3 ФК Безлюдівка Сеть кафе буфет 3:12 MFC PRODIRECT F.C S.M 4:2 ФК Земледар ФК Движение 0:5 SYMBOL


Таблиця

і о
1MFC Kompas (Харків)1130
2Nowystyl (Харків)1130
3ФК ТАРАНОВКА (Харків)1122
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Мягкий 11 16 1.45
2 Кулішань 6 12 2
3 Андриенко 7 12 1.71
дивитись

Дискваліфікація

дивитись


ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
ПОРУШЕННЯ

Хоменко
Віталій

FC Skill Masters (Харків)

4 тур5 тур8 тур8 тур

Якимчук
Андрій

МФК Восточный округ (Харків)

1 тур5 тур6 тур6 тур

Ерьоменко
Вячеслав

Nowystyl (Харків)

7 тур7 тур11 тур

Роганський
В"ячеслав

ЛАН (Харків)

3 тур3 тур9 тур

Герасименко
Артем

FC Skill Masters (Харків)

5 тур8 тур

Сагайдачний
Юрій

MFC Kompas (Харків)

3 тур8 тур

Вигранка
Володимир

MFC Everest (Харків)

3 тур5 тур6 тур9 тур

Горбатов
Олександр

MFC Everest (Харків)

2 тур5 тур8 тур11 тур

Зверєв
Євген

Neos (Харків)

1 тур6 тур

Омельченко
Роман

ФК ТАРАНОВКА (Харків)

2 тур3 тур7 тур

Глитов
Михайло

МФК Восточный округ (Харків)

4 тур11 тур

Гриценко
Дмитро

ЛАН (Харків)

6 тур8 тур

Душков
Назар

ФК Темп (Харків)

2 тур8 тур

Єрмоленко
В"ячеслав

ФК ТАРАНОВКА (Харків)

6 тур8 тур

Іванов
Віталій

МФК УРАГАН (Харків)

1 тур11 тур

Казмірчук
Андрій

Промінь (Харків)

4 тур9 тур

Корж
Владислав

Промінь (Харків)

4 тур9 тур

Молотко
Максим

Nowystyl (Харків)

5 тур7 тур

Панін
Анатолій

МФК Восточный округ (Харків)

9 тур10 тур

Худяков
Олексій

Neos (Харків)

3 тур6 тур

Цимерман
Олег

ФК ТАРАНОВКА (Харків)

5 тур11 тур

Акобія
Леван

MFC Kompas (Харків)

8 тур

Бугаєвський
Михайло

ФК Темп (Харків)

2 тур

Вєтєр
Владислав

Промінь (Харків)

5 тур

Водяницький
Владислав

MFC Everest (Харків)

11 тур

Демченко
Сергій

ЛАН (Харків)

4 тур

Дехтяренко
Ярослав

ЛАН (Харків)

4 тур

Дячук
Вадим

MFC Kompas (Харків)

10 тур

Илилов
Роман

FC Skill Masters (Харків)

3 тур

Исечко
Дмитрий

ЛАН (Харків)

5 тур

Кісіль
Дмитро

Nowystyl (Харків)

6 тур

Казаков
Александр

Neos (Харків)

3 тур

Карпенко
Михайло

ФК Темп (Харків)

9 тур

Кисленко
Сергій

ФК ТАРАНОВКА (Харків)

7 тур

Коваленко
Дмитро

МФК Восточный округ (Харків)

5 тур

Колодяжный
Ярослав

FC Skill Masters (Харків)

8 тур

Котенко
Дмитро

МФК УРАГАН (Харків)

5 тур

Кулієв
Богдан

Молодежка (Харків)

7 тур

Ласуков
Владислав

МФК УРАГАН (Харків)

9 тур

Луценко
Дмитро

МФК УРАГАН (Харків)

2 тур

Матвієнко
Олександр

ФК ТАРАНОВКА (Харків)

8 тур

Писаренко
Костянтин

MFC Everest (Харків)

8 тур

Пискун
Данило

FC Skill Masters (Харків)

3 тур

Рєчкін
Микола

МФК Восточный округ (Харків)

3 тур

Рудиченко
Микита

MFC Kompas (Харків)

5 тур

Сергієнко
Сергій

МФК Восточный округ (Харків)

8 тур

Скляр
Максим

MFC Kompas (Харків)

3 тур

Скребела
Валерій

MFC Everest (Харків)

8 тур

Слабун
Олег

Молодежка (Харків)

4 тур

Старнавський
Ігор

FC Skill Masters (Харків)

7 тур

Сухин
Станислав

Промінь (Харків)

5 тур

Устіловський
Іван

ЛАН (Харків)

6 тур

Фокін
Микита

Промінь (Харків)

7 тур

Чурсанов
Микита

MFC Everest (Харків)

5 тур

Шкуть
Євген

ФК Темп (Харків)

1 тур

Шоненко
Давид

Промінь (Харків)

3 тур