Порушники ліги
Фоктрот Колонки Футбол Полиграфия
Поле Киев Европав

ФК Фаворит 12:6 Dresdner TURBO 5:0 УкрЕлітЦентр 2 «Авентин» 6:2 ПБФ Петарда 12:0 Hurricane Salateira 0:7 Мустанг Closer United 2:9 ФК Авіаліга Торнадо 8:5 «Прем’єр Палац» ФК Одесcа 7:4 AFC Troya Atletico 2:3 MFC Athletic Rocket Power 12:4 AFC San Grano Казакі 1:3 ФК Донецк МФК Филлер 2:10 БФ "Товариство разом за життя" Оболонь 2:1 Partstore SC Olympia Sport 4:2 S.K.I.L.L. Granda 2:7 СНВ "Миротворець OldBoys" 4:4 Cash Point FC DOMINUS 3:7 KFC Leon ФК Талан РС 2:2 FC Dragons Restorator 2:5 Ikarus ФК Одесcа 13:3 Unity Торнадо 8:2 МФК Филлер TURBO 4:2 БФ "Товариство разом за життя" Ikarus 13:6 Київ Біо Клімат Unity 0:8 WinWinCars РСК Флагман 0:4 Underdog FC Milky Dogs 8:10 «Скіф» AFC Miners 3:0 «Любі Друзі» AFC Bender 5:2 ФК Фаворит КБТ 1:0 «Маттерхорн» FC Phoenix 0:2 МФК «Горняк» Rastafari 3:1 Playtika A.F.C Svyatosh 4:3 Ajax ST Wood 2:1 «Бандерлона» FC Olymp 7:1 Ciklum Перун 7:6 Wolves FC Messa 0:2 FC Pegas «Hermes» 3:7 FC Warriors Кристал 5:4 АФК «Хунта NEXT» VUSO 3:1 Dresdner «Фокстрот ГК» 4:5 «Миротворець NewSchool» AFC Staff 1:3 «Віді-трейд» FC Sorry Бабушка 5:2 Bravo+ Breeze 3:5 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 9:2 «Ібіс» MFC Ataman 8:10 Hammers FC Vtoris 3:1 ФК Донбас+ FC Vtoris+ 5:3 Generals АФК «Хунта» 5:10 «Укрелітцентр» Бригантина 5:4 «Ф-Енерджі»


Таблиця

і о
1Шулявка Юнайтед (Київ)37
2ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)36
3Restorator (Київ)34
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Пасічнюк 3 9 3
2 Євгоровський 2 8 4
3 Василенко 3 7 2.33
дивитись

Дискваліфікація

1 Зарічнюк Сергій
дивитись


ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Зарічнюк Сергій

Любі друзі (Київ)

3 Тур

ПОРУШЕННЯ

Зарічнюк
Сергій

Любі друзі (Київ)

3 тур3 тур

Литвиненко
Денис

Generals (Київ)

2 тур2 тур

Молодько
Ігор

Deportivo (Київ)

2 тур2 тур

Пільщиков
Андрій

KFC Leon (Київ)

2 тур2 тур

Литовченко
Олександр

DIGGERS (Київ)

8 тур2 тур

Терлецький
В"ячеслав

ХУНТА (Київ)

2 тур

Щенявський
Віктор

KFC Leon (Київ)

1 тур

Верес
Ігор

FC TASCOMBANK (Київ)

2 тур2 тур

Живило
Дмитрий

ФК Power (Київ)

2 тур3 тур

Карабачь
Антон

СВЯТЫШ (Київ)

2 тур3 тур

Липецький
Володимир

Тірон (Київ)

2 тур3 тур

Салівон
Віталій

ХУНТА (Київ)

2 тур3 тур

Ткаченко
Олег

МФК Парма (Київ)

3 тур3 тур

Іллюша
Віталій

Тірон (Київ)

1 тур

Аделаджа
Генри

Millenium (Київ)

1 тур

Аладьїн
Ігор

АФК San Grano (Київ)

1 тур

Барашкин
Вячеслав

Millenium (Київ)

1 тур

Василинчик
Сергій

Generals (Київ)

2 тур

Войтов
Василь

МФК Парма (Київ)

3 тур

Гавриленко
Олександр

Playtech (Київ)

1 тур

Гарат
Михайло

Динамо Дрезден (Київ)

3 тур

Гарбар
Дмитрий

Киев Био Климат (Київ)

1 тур

Герасимчук
Алексей

Массив Левобережный (Київ)

2 тур

Гончарук
Александр

FC Wings (Київ)

3 тур

Гречковский
Иван

FC Wings (Київ)

2 тур

Давиденко
Сергей

ФК Power (Київ)

3 тур

Добровольський
Олександр

ALLIANCE (Київ)

2 тур

Дударенко
Андрей

Шулявка Юнайтед (Київ)

1 тур

Євгоровський
Михайло

Шулявка Юнайтед (Київ)

1 тур

Евдокимов
Александр

СВЯТЫШ (Київ)

3 тур

Євдощук
Дмитро

ХУНТА (Київ)

2 тур

Іванов
Юрій

Шулявка Юнайтед (Київ)

3 тур

Ивченко
Владимир

ALLIANCE (Київ)

3 тур

Ильящук
Дмитрий

MFC ATHLETIC (Київ)

2 тур

Коваль
Максим

AJAX (Київ)

1 тур

Козачук
Андрій

FC Milky Dogs Kyiv (Київ)

1 тур

Коновалов
Євгеній

Playtech (Київ)

2 тур

Корнілов
Валерій

AFC BENDER (Київ)

3 тур

Косімчук
Олексій

Динамо Дрезден (Київ)

1 тур

Крамарчук
Дмитро

КБТ (Київ)

3 тур

Кривошия
Вадим

Торнадо (Київ)

3 тур

Крутих
Антон

АФК MINERS

3 тур

Куликов
Владимир

Рідне місто (Київ)

2 тур

Литвин
Антон

Deportivo (Київ)

2 тур

Мацюк
Александр

Массив Левобережный (Київ)

1 тур

Пасічник
Олег

МФК Парма (Київ)

3 тур

Патюта
Олег

КБТ (Київ)

2 тур

Петраков
Эдуард

Рідне місто (Київ)

3 тур

Пилипенко
Александр

Millenium (Київ)

2 тур

Пилиповский
Роман

Restorator (Київ)

1 тур

Пленцак
Ян

Deportivo (Київ)

2 тур

Полозов
Володимир

Горняк (Київ)

1 тур

Попович
Андрій

DIGGERS (Київ)

2 тур

Проценко
Игорь

СКТ Глобус (Київ)

2 тур

Радчук
Вадим

Тірон (Київ)

1 тур

Садіков
Дмитро

Ф-Енерджи (Київ)

2 тур

Самохвалов
Михайло

АФК MINERS (Київ)

3 тур

Скалевий
Володимир

PZU K2 (Київ)

1 тур

Смовський
Сергій

OLYMP (Київ)

3 тур

Соколов
Дмитрий

АФК MINERS (Київ)

3 тур

Степаненко
Сергій

СКТ Глобус (Київ)

1 тур

Степанюк
Андрій

Restorator (Київ)

1 тур

Стогній
Руслан

ХУНТА (Київ)

3 тур

Тітенко
Іван

Арсенал (Київ)

2 тур

Тонконог
Євген

AFC STAFF(Київ)

3 тур

Ус
Дмитро

UNDERDOG (Київ)

1 тур

Цапук
Владислав

ПРОФКОМ (Київ)

2 тур

Чоловський
Дмитро

Віді-трейд (Київ)

3 тур

Чумаченко
Віталій

MFC ATHLETIC (Київ)

3 тур

Штульберг
Егор

Millenium (Київ)

3 тур

Ященко
Костянтин

PZU K2 (Київ)

2 тур