Порушники ліги
Полиграфия Футбол Европав

Штиль 5:0 АФК «СПАРТА» SIGMA 5:0 Шестой ЦСКА-кривбасс 2:27 Mеталург Dream Team 1:2 KR City OLYMPIC FC 7:3 Штурм 39 5:6 Кривбасс-цемент


Таблиця

і о
1Шторм (Кривий Ріг)1028
2Mеталлург (Кривий Ріг)1028
3Драконы (Кривий Ріг)1021
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Хрищенко 9 25 2.78
2 Квартюк 9 21 2.33
3 Бухтіяров 10 21 2.1
дивитись

Дискваліфікація

дивитись


ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
ПОРУШЕННЯ

Орлов
Антон

АФК СПАРТА (Кривой Рог)

2 тур4 тур5 тур

Сакун
Євген

АФК СПАРТА (Кривой Рог)

4 тур5 тур8 тур

Акун
Игорь

OLYMPIC FC (Кривий Ріг)

9 тур9 тур

Беляков
Антон

Шестой (Кривий Ріг)

2 тур2 тур

Ведерніков
Євгеній

Шестой (Кривий Ріг)

7 тур7 тур

Квартюк
Руслан

Драконы (Кривий Ріг)

6 тур6 тур

Льянов
Олександр

Титан (Кривий Ріг)

3 тур3 тур

Нгамані Боа
Франц Асер

Шторм (Кривий Ріг)

3 тур3 тур

Жданов
Дмитро

Шестой (Кривий Ріг)

2 тур5 тур6 тур8 тур9 тур

Коростильов
Єгор

SIGMA (Кривий Ріг)

4 тур

Матета
Станислав

Титан (Кривий Ріг)

3 тур

Мироненко
Тарас

39 (Кривий Ріг)

2 тур

Співак
Максим

Шторм (Кривий Ріг)

10 тур

Толкачев
Антон

Титан (Кривий Ріг)

3 тур

Чернокур
Евгений

Драконы (Кривий Ріг)

4 тур6 тур7 тур9 тур

Шапарев
Артур

SIGMA (Кривий Ріг)

4 тур8 тур11 тур

Балагуєв
Володимир

Шторм (Кривий Ріг)

7 тур12 тур

Зволяк
Сергій

Mеталлург (Кривий Ріг)

10 тур12 тур

Зима
Александр

SIGMA (Кривий Ріг)

9 тур11 тур

Коваль
Валентин

Шторм (Кривий Ріг)

1 тур

Козаков
Дмитро

39 (Кривий Ріг)

10 тур

Руденко
Артур

Mеталлург (Кривий Ріг)

3 тур10 тур

Шляхов
Олексій

SIGMA (Кривий Ріг)

8 тур10 тур

Щербатий
Михайло

Шестой (Кривий Ріг)

7 тур9 тур

Авраменко
Радион

Шестой (Кривий Ріг)

4 тур

Бондарь
Александр

Титан (Кривий Ріг)

3 тур

Бухтіяров
Олександр

Шторм (Кривий Ріг)

12 тур

Гладишев
Костянтин

Шторм (Кривий Ріг)

3 тур

Дієв
Віталій

OLYMPIC FC (Кривий Ріг)

9 тур

Доля
Григорій

Mеталлург (Кривий Ріг)

4 тур

Дудніченко
Дмитро

SIGMA (Кривий Ріг)

4 тур

Єрмаков
Сергій

39 (Кривий Ріг)

9 тур

Заєць
Віталій

Шестой (Кривий Ріг)

3 тур

Івчик
Сергій

39 (Кривий Ріг)

3 тур

Катеринич
Андрій

Red (Кривий Ріг)

7 тур

Кокєєв
Ілля

OLYMPIC FC (Кривий Ріг)

5 тур

Коротченко
Алексей

Mеталлург (Кривий Ріг)

9 тур

Кравченко
Андрій

39 (Кривий Ріг)

9 тур

Лавренко
Сергій

Шторм (Кривий Ріг)

3 тур

Лаврик
Максим

Шторм (Кривий Ріг)

10 тур

Лебедев
Андрей

Mеталлург (Кривий Ріг)

9 тур

Личман
Андрей

Семёрка (Кривий Ріг)

9 тур

Манько
Дмитрий

SIGMA (Кривий Ріг)

4 тур

Невалихін
Костянтин

Шестой (Кривий Ріг)

7 тур

Неродюк
Леонід

Титан (Кривий Ріг)

6 тур

Ноженко
Данил

39 (Кривий Ріг)

7 тур

Оганесян
Дмитро

OLYMPIC FC (Кривий Ріг)

10 тур

Остапов
Іван (тренер)

АФК СПАРТА (Кривой Рог)

11 тур

Пазін
Вадим

OLYMPIC FC (Кривий Ріг)

9 тур

Пичкин
Николай

Драконы (Кривий Ріг)

9 тур

Рубан
Денис

Шестой (Кривий Ріг)

9 тур

Сергієнко
Богдан

Семёрка (Кривий Ріг)

9 тур

Собченко
Дмитрий

Драконы (Кривий Ріг)

6 тур

Сушко
Иван

Семёрка (Кривий Ріг)

9 тур

Тименко
Сергій

АФК СПАРТА (Кривой Рог)

2 тур

Упилков
Станислав

Mеталлург (Кривий Ріг)

12 тур

Хамза
Дубаз

Шторм (Кривий Ріг)

5 тур

Хрищенко
Олександр

Шторм (Кривий Ріг)

5 тур

Цапиев
Артём

Титан (Кривий Ріг)

1 тур

Шаповал
Сергій

OLYMPIC FC (Кривий Ріг)

4 тур

Шуліга
Ігор

АФК СПАРТА (Кривой Рог)

5 тур

Юдін
Роман

Mеталлург (Кривий Ріг)

7 тур

Юдов
Сергій

Драконы (Кривий Ріг)

10 тур