(067)451-20-81
Фаворит Спорт Европав Фаворит Спорт Vuso
SELECT Колонки Eldorado Роберта Домс
Funclub Футбол

Марокко 3:9 FC Status+ Бізони 5:3 ФК Арсенал СК Енергія-2 1:5 Рендер Торнадо 1:10 Галицька здоба

1 Ткаченко Максим

Fair Play (Пустомити) VS FC Cool Boy (Львів)

«Fair Play» та «Cool Boy» розігрували статус переможця групи. Тріумф святкував ««Fair Play». «Класні хлопці» відкрили рахунок і досить довго вели перед, але «фейрплеєвці» у другому таймі просто знищили суперника – 6:2! Цікаво, що за підсумками стартової 20-тихвилинки чтко виокремити фаворита було практично неможливо! Роте, чи то «Cool Boy» підсіли фізично, чи то «Fair Play» перестали бути занадто благородними на кшталт своєї назви – але у другому таймі одні були на голову сильнішими за інших. Найкращі бомбардири «Fair Play» - Юрій Дмитришин та Павло Задорожний – забили по 2 голи і мають по 5 м`ячів у відбірковому раунді. Приємно, що ці симпатичні команди обидві потрапили Суперліги за підсумками групового етапу! Такий розклад дає нам перспективу ще однієї очної зустрічі – яка, згідно календаря, відбудеться 5-го лютого.