(093)273-57-67
Parimatch Soccer Seco Укркубок
Parimatch Parimatch3 Футбол

МФК Ніка-Пласт 0:5 Gladiators МФК Молода гвардія 1:4 ГИК МФК Молода гвардія 6:6 Одеса-мама KVA2 0:5 ГИК

МАТЧ ТУРУ. МФК «Молода гвардія»  1:3  Gladiators
Другий тур поспіль проводилося лише дві гри із запланованих трьох. Але в цьому турі був цікавий і захоплюючий матч, градус гри в якому був надзвичайно високим.
Напруженим і надзвичайно емоційним матчем завершився футбольний вечір в Одесі. У двобої зійшлися МФК «Молода гвардія» та Gladiators. Спокійний початок матчу тривав до першого забитого м'яча, який стався вже на шостій хвилині, коли Максим Савенко, посадивши голкіпера на п'яту точку, закотив «круглого» в порожні ворота. Але недовго «молодогвардійці» раділи, бо вже за хвилину паритет встановив Андрій Сотников влучним пострілом з правого флангу. Через дві хвилини «гладіатори» вже були попереду. Жорстко зігравши проти голкіпера «жовтих» Михайла Хомяка, дубль оформив Сотников. Помітно було, що фізично «гладіатори» перебувають у оптимальніших кондиціях. Матч продовжився, але про спокій усі забули. Емоції зростали, і вибухнули на передостанній хвилині першого тайму, коли спочатку Сергій Цвєтков не в межах правил зупинив атаку Gladiators, отримавши за свої дії жовту картку. А вже в наступному епізоді нерви не витримали в Євгена Поденного, який штовхнув суперника після боротьби за м'яч у центрі поля. Почалася штовханина, яка майже переросла в масову бійку. Це був пік емоцій. Гравці забули, навіщо вони вийшли на поле. Але для інтриги це став новий поштовх. На вболівальників чекав цікавий і драматичний другий тайм. Частково сподівання виправдалися. «Молодогвардійці» попри те, що гра в них відверто не йшла, боролися та старалися переломити хід зустрічі. Але Gladiators у цей день були надзвичайно заряджені та сконцентровані. Якби вони так грали в матчі першого туру проти МФК «Ніка-Пласт», то зараз ішли б на першому місці. Потуги «жовтих» завершувалися або нічим, або рятував Віталій Сас, який добре відстояв у цьому матчі, не раз рятуючи свої ворота від пропущеного м'яча. На 35-й хвилині Андрій Бурцев, пробивши з правого флангу, встановив рахунок 3:1 на користь «гладіаторів». «Молодогвардійці» заграли «п'ятого», в ролі якого виступив Савенко. Але й це не допомогло «жовтим» хоча би скоротити відставання в рахунку. Фінальний свисток суддів зафіксував перемогу Gladiators за рахунком 3:1, які з дев'ятьма балами розташувались на другому місці в турнірній таблиці. «Молода гвардія» йде третьою.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Сотников (Gladiators)
Андрій Сотников відіграв свій, напевно, найсильніший матч у весняному сезоні, забивши два м'ячі у ворота Михайла Хомяка та продовживши переможну серію «гладіаторів» до трьох матчів поспіль.
ВОРОТАР ТУРУ. Віталій Сас (Gladiators)
Віталій Сас другий тиждень поспіль потрапляє до нашого рейтингу. І це не просте везіння! Це відзнака за надійну та впевнену гру на останньому рубежі «гладіаторів», які доволі мало пропускають в останніх турах, саме завдяки майстерності свого голкіпера.
БОМБАРДИР ТУРУ. Андрій Генчу («Одеса-мама»)
Андрій Генчу поклав у ворота KVA2 чотири м'ячі та вийшов на третю сходинку бомбардирського заліку.

АТАКА ТУРУ. «Одеса-мама»
«Одеса-мама» забила вісім м'ячів у ворота KVA2, натомість отримавши у свої ворота три.
ЗАХИСТ ТУРУ. Gladiators
«Гладіатори» відіграли свій кращий поєдинок у цьому сезоні. А перемогли, перш за все, за рахунок своєї міцної гри в обороні.
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. Gladiators
У цій рубриці по праву треба вписати імена «гладіаторів». Gladiators зіграли сильно організаційно та тактично грамотно проти непростого суперника. Здобули важливу перемогу над прямим конкурентом.