(093)273-57-67
Parimatch3 Seco Soccer Parimatch
Parimatch Укркубок Футбол

МФК Ніка-Пласт 0:5 Gladiators МФК Молода гвардія 1:4 ГИК МФК Молода гвардія 6:6 Одеса-мама KVA2 0:5 ГИК

МАТЧ ТУРУ. Gladiators 0:1 «ГІК»
Завершав програму дев'ятого туру двобій між Gladiators і «ГІК». Цей матч за вивіскою претендував на звання центрального матчу туру, адже зустрічалися друга та третя команди весняного сезону. Команди вже одного разу грали між собою у поточному сезоні. Сильнішими виявилися «гладіатори» (2:1). Матч почався боротьбою. Уже на перших секундах матчу було зафіксовано перший фол. Правила порушили «гладіатори», постраждав Артем Бурдюгов. На третій хвилині гостро по воротах бив Роман Далекорей, який влучив у поперечину воріт «ГІК». На восьмій хвилині рахунок було відкрито. Голом відзначився Дмитро Горбач. На 11-й хвилині момент був у Дмитра Трофимова, який, вийшовши майже один на один з Віталієм Сасом, пробив сильно у голкіпера. «Біло-сині» грали гостріше, більш акцентовано на атаку. За дві хвилини до кінця першої половини зустрічі гравці «ГІК» провели атаку, після якої м'яч влучив у штангу воріт «гладіаторів». Перший тайм завершився за мінімальної переваги «ГІК» – 1:0. Другий почався активніше за перший. На 26-й хвилині стрімка контратака Gladiators завершилася ударом повз ворота у виконанні Романа Чайкіна. А вже через хвилину гостра атака «ГІК» завершилася ударом у каркас воріт. Після чого м'яч відскочив у центр поля, де сталася сутичка за участю кількох гравців обох команд. На 31-й хвилині каркас воріт продовжив рятувати команди. Цього разу пощастило Віталію Сасу. На 33-й хвилині після шикарного пасу Руслана Кустола вийшов один на один з голкіпером суперника Бурдюгов, який, обігруючи голкіпера і захисника, все ж влучив у «сірих». На 37-й хвилині після дальнього удару гравця «ГІК» Сас перевів м'яч на кутовий. На 38-й поперечка вже зіграла за «біло-синіх». На останній хвилині емоції вибухнули, що призвело до того, що гравці обох команд вибігли на поле, і майже почалася бійка. Але на результат це не вплинуло. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «ГІК», який наблизився на відстань двох очок від Gladiators, що йдуть на другому місці у турнірній таблиці.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Горбач («ГІК»)
Дмитро Горбач дуже якісно відіграв матч проти Gladiators, навіть не зважаючи на те, що не зміг завершити матч через отриману травму. Бажаємо міцного здоров'я Дмитру та якомога скорішого відновлення!
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Віталій Сас (Gladiators)
Віталій Сас провів хороший поєдинок проти однієї з кращих команд весняного сезону, не раз врятувавши власні володіння після небезпечних ударів гравців «ГІК».
БОМБАРДИР ТУРУ. Павло Непийвода (МФК «Молода гвардія»)
Павло Непийвода оформив хет-трик, допомігши своїй команді розібратися з молодим KVA2 (7:3).
ДЕБЮТАНТ ТУРУ. Михайло Тирлишкін (KVA2)
Цей юнак увірвався в чемпіонат Одеси «В9ку», одразу відзначившись дублем у воротах «Молодої гвардії». У хлопця є футбольний талант, розуміння гри та хороша техніка. Подивимося далі, чи виправдає він надії команди.

КОМАНДА ТУРУ. «ГІК»
«ГІК», перемігши прямих конкурентів на срібні медалі чемпіонату Gladiators, наблизився до «сірих» на відстань двох очок, маючи гру в запасі.
АТАКА ТУРУ. МФК «Молода гвардія»
«Молода гвардія» здобула впевнену перемогу над KVA2, забивши сім м'ячів, натомість пропустивши тричі.
ЗАХИСТ ТУРУ. «ГІК»
«ГІК» організовано та злагоджено зіграв в обороні, зупинивши атакувальні потуги гравців Gladiators. «Біло-сині» залишили свої ворота в недоторканності!
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. KVA2
Молоді хлопці жадали перемоги, майже відігралися з рахунку 0:4, але клас «молодогвардійців» відобразився на підсумку матчу.
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. МФК «Ніка-Пласт»
«Ніка-Пласт» не з'явилася на матч проти «Одеси-мами», за що було зараховано технічну поразку. Є надія, що команда не зніметься з чемпіонату, як це зробив раніше в цьому сезоні «ТК-Груп».

Автор: Вадим Чекан