(093)273-57-67
Футбол Parimatch Укркубок Parimatch
Seco Soccer

МФК Ніка-Пласт 0:5 Gladiators МФК Молода гвардія 1:4 ГИК МФК Молода гвардія 6:6 Одеса-мама KVA2 0:5 ГИК

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга Bronze. 9 тур

МАТЧ ТУРУ. ФК «Талан» 4:7 «Комфорт Таун»
Це ж був матч за друге-третє місця в Лізі Bronze! ФК «Талан» одразу ринувся вперед і досить швидко відкрив рахунок у матчі: Микита Прокудов прибрав захисника, пробив – голкіпер удар парирував, але Антон Доманський головою спрямував м’яч у незахищені ворота. Гол розбудив «помаранчево-фіолетових», яким потрібна була лише перемога. Хоча «зелено-чорні» тиснули, «комфортні» уважно діяли в обороні, пресингували та моментально виходили в контратаки. Але невдовзі опинилися у ще скрутнішому становищі – Іван Світличний здалеку увігнав м’яч у ближню дев’ятку. Але не зламалися гості! Уже за п’ять хвилин рахунок був рівним. Андрій Іщенко та Дмитро Чуйко постаралися. Втім, дуже швидко дальній ефектний постріл Андрія Спруцка повернув перевагу «луганчанам», які пішли на перерву за рахунку 3:2. Віддавши ініціативу, господарі прогадали. Звісно, що суперник до цього руку доклав, активізувавшись. «Комфорт Таун» наполегливо шукав щастя в атаці і зрештою на екваторі другого тайму поновив рівновагу зусиллями Владислава Шевченка. Спершу він не переграв голкіпера, але м’яч відлетів до Іщенка, той повернув Шевченку, і на цей раз Владислав не схибив. Цього ще було замало, і невдовзі настирний Шевченко, розібравшись і з захисником, і з воротарем, вперше за гру вивів уперед «Комфорт Таун»! «Талановиті» повернули комфортний для себе нічийний рахунок 4:4 після дальнього пострілу низом Євгенія Євонова. Але Владислав Сухомлинов, перехопивши пас у центрі, дальнім пострілом досяг успіху. І тут же забив знову! Цього разу перехопив і забив значно ближче до чужих воріт. Спроби відігратися в заключні хвилини успіху «зелено-чорним» не принесли. Натомість Шевченко забив ще раз, продовживши атаку, яку вже ніби було перервано з фолом. Неймовірна перемога для «Комфорт Тауну», нагородою за яку стало срібло чемпіонату!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Владислав Шевченко («Комфорт Таун»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Андрій Швецов («Комфорт Таун»)
Так, помилявся, не без цього. Але зробив значний внесок у загальнокомандний успіх.

КАМБЕК ТУРУ. «Креді Агріколь Банк» 4:4 Parimatch (з рахунку 4:1)
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «Ф-Енерджи» 9:2 АФК «Хунта»
Маючи склад менший, ніж у суперника, «Ф-Енерджи» з перших же хвилин почав доводити, що недарма ми його у фаворити записали. За дві перші хвилини – два голи! Андрій Савенко поклав у кут, Віталій Холодков «другим темпом» розстріляв ворота здалеку. Згодом ще й Антон Коденський один додав – красиво вийшло! Здалеку, у дотик, точнісінько у шістку. І хоча Андрій Ястреб знайшов і реалізував свій момент, від шоку «Хунта» так і не відійшла. «Енергійні» переважали за грою, настрій мали бойовий, а впевненість у собі аж випромінювали. І забили по перерві вдвічі більше, ніж у таймі першому. А на все це відповів голом лише Ястреб – красиво, зі штрафного в дев’ятку. От і має «Хунта» доволі ганебну поразку 2:9. А якби не прекрасна гра Івана Колесника на останньому рубежі, через що суперники далеко не всі свої нагоди реалізували, то страшний розгром був би… «Ф-Енерджи» може пишатися собою. Неймовірна 5-матчева переможна серія після провального старту піднесла команду на п’яту сходинку турнірної таблиці.
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. Неявки Medium Tactics і Pepe y sus Players
Дивно, що «тактики» відмовилися від гри, ну то їх право… А от Pepe y sus Players навіть вмовляли зіграти з чемпіоном Varvar Sport, навіть обіцяли за це проставитися! Не спокусилися латиноамериканці…

Автор: Віктор Петрушов