Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Vuso Европав Колонки Фаворит Спорт
Полиграфия Buffalo 99 - ресторан Футбол SELECT
Фаворит Спорт Eldorado

Никос (м. Київ) 1:3 МФК Молода Гвардія (м. Одеса) Champ (м. Одеса) 2:1 ФК Альянс (м. Бровари) New Tone (м. Одеса) 2:1 PVM (м. Харків) VUSO (м. Київ) 1:0 ФК Альянс (м. Бровари) МФК Молода Гвардія (м. Одеса) 2:3 New Tone (м. Одеса) PVM (м. Харків) 8:0 Никос (м. Київ) Champ (м. Одеса) 3:1 VUSO (м. Київ) PVM (м. Харків) 5:1 МФК Молода Гвардія (м. Одеса) New Tone (м. Одеса) 6:1 Никос (м. Київ) ФК Альянс (м. Бровари) 5:2 Ботев (с.Задунаевка) Ботев (с.Задунаевка) 0:12 VUSO (м. Київ) FC Faithful Friends (м. Одеса) 1:2 АЛЗО (м. Харків) Ботев (с.Задунаевка) 0:5 Champ (м. Одеса) FC DOMINUS (м. Київ) 1:3 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) Ника Пласт (м. Одеса) 1:2 МФК «Горняк» (м. Київ) ФК Піраміда (м. Ржищев) 2:5 1000 (м. Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) 1:2 FC Faithful Friends (м. Одеса) АЛЗО (м. Харків) 4:0 FC DOMINUS (м. Київ) 1000 (м. Черкаси) 3:2 Ника Пласт (м. Одеса) МФК «Горняк» (м. Київ) 2:1 ФК Піраміда (м. Ржищев) FC Faithful Friends (м. Одеса) 2:1 FC DOMINUS (м. Київ) АЛЗО (м. Харків) 1:2 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) Ника Пласт (м. Одеса) 2:1 ФК Піраміда (м. Ржищев) МФК «Горняк» (м. Київ) 0:0 1000 (м. Черкаси) New Tone (м. Одеса) 3:1 VUSO (м. Київ) Champ (м. Одеса) 3:4 PVM (м. Харків) АЛЗО (м. Харків) 2:0 МФК «Горняк» (м. Київ) 1000 (м. Черкаси) 1:3 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) New Tone (м. Одеса) 1:5 PVM (м. Харків) АЛЗО (м. Харків) 0:1 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) New Tone (м. Одеса) 5:0 АЛЗО (м. Харків) PVM (м. Харків) 2:0 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя)


Таблиця

і о
1Жемчужина (Одеса)822
2RED (Одеса)818
3Avto.pro (Одеса)818
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Цапок 6 14 2.33
2 Віншель 7 14 2
3 Архипов 6 11 1.83
дивитись

Дискваліфікація

1 Цихач Сергій
1 Колощук Виталий
дивитись

ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Цихач Сергій

Жемчужина (Одеса)

11 Тур

Колощук Виталий

Колощук Виталий

8 Тур

10 Тур

11 Тур

ПОРУШЕННЯ

Банку
Сергій

ФК Пальмира (Одеса)

2 тур10 тур

Жданов
Іван

Avto.pro (Одеса)

3 тур3 тур

Сотников
Андрій

Avto.pro (Одеса)

2 тур10 тур

Цихач
Сергій

Жемчужина (Одеса)

11 тур11 тур

Михайлов
В"ячеслав

Ботев (с.Задунаевка)

1 тур2 тур4 тур7 тур9 тур

Віншель
Вадим

Ботев (с.Задунаевка)

1 тур2 тур5 тур9 тур

Галайчук
Олексій

FC Lokomotiv (Одеса)

3 тур5 тур6 тур

Колощук
Виталий

Ника Пласт (Одеса)

8 тур10 тур11 тур

Архипов
Виталий

Ника Пласт (Одеса)

10 тур11 тур

Байцурак
Максим

Жемчужина (Одеса)

3 тур6 тур

Григоращенко
Богдан

RED (Одеса)

7 тур8 тур

Кравець
Михайло

Жемчужина (Одеса)

1 тур3 тур

Кустол
Руслан

RED (Одеса)

7 тур10 тур

Росохацький
Євгеній

Neos (Одеса)

1 тур3 тур

Топчий
Владислав

RED (Одеса)

2 тур6 тур

Флоряк
Олександр

Avto.pro (Одеса)

6 тур10 тур

Айріян
Володимир

ФК Пальмира (Одеса)

10 тур

Бабіч
Сергій

ФК Пальмира (Одеса)

8 тур

Горпинич
Роман

Катран (Одеса)

8 тур

Гуцан
Роман

Жемчужина (Одеса)

3 тур

Журенко
Роман

Neos (Одеса)

8 тур

Коваленко
Юра

FC Lokomotiv (Одеса)

3 тур

Костюк
Юрій

ФК Пальмира (Одеса)

10 тур

Кульков
Олег

Avto.pro (Одеса)

3 тур

Кучеренко
Александр

Катран (Одеса)

2 тур

Лесник
Александр

RED (Одеса)

4 тур

Лимзаєв
Владислав

Avto.pro (Одеса)

2 тур

Луць
Богдан

Neos (Одеса)

3 тур

Неменко
Руслан

ФК Пальмира (Одеса)

3 тур

Ніколов
Борис

Ботев (с.Задунаевка)

4 тур

Овсепян
Саркис

Катран (Одеса)

4 тур

Павлов
Сергій

Ника Пласт (Одеса)

5 тур

Поденний
Євген

Avto.pro (Одеса)

10 тур

Соронин
Дмитрий

FC Lokomotiv (Одеса)

5 тур

Сухарєв
Олександр

Жемчужина (Одеса)

8 тур

Сычук
Алексей

Катран (Одеса)

6 тур

Товстяк
Сергей

ФК Пальмира (Одеса)

8 тур

Цапок
Дмитро

Ника Пласт (Одеса)

5 тур

Шараевич
Николай

FC Lokomotiv (Одеса)

1 тур

Шарапов
Александр

Neos (Одеса)

1 тур

Шевченко
Юрий

Катран (Одеса)

6 тур

Янко
Дмитро

FC Lokomotiv (Одеса)

5 тур