Порушники ліги
Футбол Полиграфия Европав

Avto.pro 7:1 FC FIESTA Жемчужина 11:1 Олімп (с. Вигода) Neos 1:6 ФК Аристократ


Таблиця

і о
1Жемчужина (Одеса)822
2RED (Одеса)818
3Avto.pro (Одеса)818
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Цапок 6 14 2.33
2 Віншель 7 14 2
3 Цихач 6 11 1.83
дивитись

Дискваліфікація

1 Цихач Сергей
1 Колощук Виталий
дивитись


ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Цихач Сергей

Жемчужина (Одеса)

11 Тур

Колощук Виталий

Колощук Виталий

8 Тур

10 Тур

11 Тур

ПОРУШЕННЯ

Банку
Сергій

ФК Пальмира (Одеса)

2 тур10 тур

Жданов
Іван

Avto.pro (Одеса)

3 тур3 тур

Сотников
Андрій

Avto.pro (Одеса)

2 тур10 тур

Цихач
Сергей

Жемчужина (Одеса)

11 тур11 тур

Михайлов
В"ячеслав

Ботев (с.Задунаевка)

1 тур2 тур4 тур7 тур9 тур

Віншель
Вадим

Ботев (с.Задунаевка)

1 тур2 тур5 тур9 тур

Галайчук
Олексій

FC Lokomotiv (Одеса)

3 тур5 тур6 тур

Колощук
Виталий

Ника Пласт (Одеса)

8 тур10 тур11 тур

Архипов
Виталий

Ника Пласт (Одеса)

10 тур11 тур

Байцурак
Максим

Жемчужина (Одеса)

3 тур6 тур

Григоращенко
Богдан

RED (Одеса)

7 тур8 тур

Кравец
Михаил

Жемчужина (Одеса)

1 тур3 тур

Кустол
Руслан

RED (Одеса)

7 тур10 тур

Росохацкий
Евгений

Neos (Одеса)

1 тур3 тур

Топчий
Владислав

RED (Одеса)

2 тур6 тур

Флоряк
Олександр

Avto.pro (Одеса)

6 тур10 тур

Айріян
Володимир

ФК Пальмира (Одеса)

10 тур

Бабіч
Сергій

ФК Пальмира (Одеса)

8 тур

Горпинич
Роман

Катран (Одеса)

8 тур

Гуцан
Роман

Жемчужина (Одеса)

3 тур

Журенко
Роман

Neos (Одеса)

8 тур

Коваленко
Юра

FC Lokomotiv (Одеса)

3 тур

Костюк
Юрій

ФК Пальмира (Одеса)

10 тур

Кульков
Олег

Avto.pro (Одеса)

3 тур

Кучеренко
Александр

Катран (Одеса)

2 тур

Лесник
Александр

RED (Одеса)

4 тур

Лимзаев
Владислав

Avto.pro (Одеса)

2 тур

Луць
Богдан

Neos (Одеса)

3 тур

Неменко
Руслан

ФК Пальмира (Одеса)

3 тур

Ніколов
Борис

Ботев (с.Задунаевка)

4 тур

Овсепян
Саркис

Катран (Одеса)

4 тур

Павлов
Сергій

Ника Пласт (Одеса)

5 тур

Поденний
Євген

Avto.pro (Одеса)

10 тур

Соронин
Дмитрий

FC Lokomotiv (Одеса)

5 тур

Сухарев
Александр

Жемчужина (Одеса)

8 тур

Сычук
Алексей

Катран (Одеса)

6 тур

Товстяк
Сергей

ФК Пальмира (Одеса)

8 тур

Цапок
Дмитро

Ника Пласт (Одеса)

5 тур

Шараевич
Николай

FC Lokomotiv (Одеса)

1 тур

Шарапов
Александр

Neos (Одеса)

1 тур

Шевченко
Юрий

Катран (Одеса)

6 тур

Янко
Дмитро

FC Lokomotiv (Одеса)

5 тур