(098)427-71-85
Укркубок Футбол Seco Вияр
Soccer

МФК Ніка-Пласт 0:5 Gladiators МФК Молода гвардія 1:4 ГИК МФК Молода гвардія 6:6 Одеса-мама KVA2 0:5 ГИК

1 Беженарь Михаил

МАТЧ ТУРУ. Hammers 2:3 Otium Так… Збір у Hammers стає все меншим… Що поробиш? Традиція! Лише дві заміни мали «молотобійці», але в суперника не більше. То що, лідер візьме свої три

Читати

МАТЧ ТУРУ. Coffeelat 3:3 «Енергія» Рахунок було відкрито на шостій хвилині, коли Іван Орещенко здорово зіграв під час пресингу біля карного майданчика суперника. Гравець спочатку відібрав м’яч, а вже наступним дотиком

Читати

МАТЧ ТУРУ. Digital Choo 2:3 FC Dominus+ Старт поєдинку для FC Dominus вийшов краще не придумаєш. Уже на другій хвилині матчу В’ячеслав Білик вивів свою команду вперед. У свою чергу

Читати

МАТЧ ТУРУ. МФК «Молода гвардія» 6:6 «Одеса-мама» Останнім матчем завершального туру весняного сезону чемпіонату Одеси «В9ку» стала гра між МФК «Молода гвардія» й «Одесою-мамою». Для «молодогвардійців» це була друга гра підряд.

Читати

Багато команд беруть участь в різних турнірах одночасно, і як же приємно, коли представник турніру «В9ку» стають найкращими і в інших змаганнях! Ось, наприклад, днями FC Dominus вийшов переможцем турніру

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Комфорт Таун» 6:3 АФК «Хунта» Хоч і мав «Комфорт Таун» лише дві заміни, команда в помаранчево-фіолетовій формі добре рухалася, і стало гравцям сил до самого фінального свистка. А що

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Нікос» 3:3 МФК «Citrus» За інтригою – на першому місці в лізі. На перемогу розраховували обидва суперники, а в підсумку «не доставайся же ти нікому»! Початок матчу краще провели

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Бандерлона» 2:3 ФК «Фурніком» Дива, та й годі! Спершу «Фурніком» усім видом показав, наче сів у захист, а потім як пішов в атаку! Небезпечний штрафний розіграно невдало, за ним

Читати

МАТЧ ТУРУ. МФК «Моноліт» 3:3 «Перун» Відповідно до своєї назви дуже міцним виявився МФК «Моноліт». «Перун» дещо краще комбінує, небезпечніше атакує, але «синьо-білі» дуже активно діють у пресингу. Саме «Моноліт» відкрив