Мини футбол LIVE V9KY
Футбол Полиграфия Европав

ФК Голіаф (Дніпро) 2:3 MFC Kompas (Харків) Жемчужина (Одеса) 5:3 АРКА (Черкаси) Bravo+ (Київ) 1:3 Mеталлург (Кривий Ріг) Никма (Запоріжжя) 2:1 Львівські Леви (Львів) ФК Голіаф (Дніпро) 1:9 Bravo+ (Київ) Жемчужина (Одеса) 3:2 Никма (Запоріжжя) MFC Kompas (Харків) 2:2 Mеталлург (Кривий Ріг) АРКА (Черкаси) 5:3 Львівські Леви (Львів) Mеталлург (Кривий Ріг) 7:2 ФК Голіаф (Дніпро) Львівські Леви (Львів) 2:6 Жемчужина (Одеса) MFC Kompas (Харків) 1:0 Bravo+ (Київ) АРКА (Черкаси) 0:2 Никма (Запоріжжя) Жемчужина (Одеса) 5:1 MFC Kompas (Харків) Mеталлург (Кривий Ріг) 0:2 Никма (Запоріжжя) MFC Kompas (Харків) 2:9 Mеталлург (Кривий Ріг) Жемчужина (Одеса) 0:1 Никма (Запоріжжя)


Таблиця

і о
1Mеталлург (Кривий Ріг)37
2MFC Kompas (Харків)37
3Bravo+ (Київ)33
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гужва 5 9 1.8
2 Смишко 5 7 1.4
3 Зволяк 5 5 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Зволяк
1 Орел
1 Мазенко
дивитись


LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 8 тур 26 Серпня 16:30 2 ФК Фаворит VS SPARTA
Київ 8 тур 26 Серпня 17:20 1 Перун VS Бригантина
Київ 13 тур 26 Серпня 17:20 2 ФК «Троя» VS FC Olymp
Київ 4 тур 26 Серпня 18:10 1 FC Vtoris+ VS «Віді-трейд»
Київ 13 тур 26 Серпня 18:10 2 ФК «Талан» VS «Укрелітцентр»
Київ 13 тур 26 Серпня 19:00 2 АФК «Хунта» VS FC Getman Kyiv
Київ 13 тур 26 Серпня 19:00 1 АФК «Миротворець» VS «Миротворець NewSchool»
Київ 13 тур 26 Серпня 19:50 1 Bravo+ VS Talisman
Київ 4 тур 26 Серпня 19:50 2 Generals VS МФК «Парма»
Київ 4 тур 26 Серпня 20:40 2 FC Pegas VS AFC Staff
Київ 13 тур 26 Серпня 20:40 1 «Фокстрот ГК» VS MFC Donbasenergo
Київ 8 тур 26 Серпня 21:30 1 Linevich Group VS МФК "Сервіт"
Київ 4 тур 27 Серпня 10:00 2 Underdog VS «Маттерхорн»
Київ 4 тур 27 Серпня 10:50 1 Dresdner VS Spice
Київ 4 тур 27 Серпня 10:50 2 FC Milky Dogs VS «Бандерлона»
Київ 4 тур 27 Серпня 11:40 1 ФК «Бортничі» VS КБТ
Київ 4 тур 27 Серпня 11:40 2 «Скіф» VS «МаксБудЕнерго»
Київ 4 тур 27 Серпня 12:30 2 PZU K1 VS MFC Athletic
Київ 4 тур 27 Серпня 12:30 1 «Прем’єр Палац» VS Hammers
Київ 4 тур 27 Серпня 13:20 1 FC Phoenix VS FC Messa
Київ 4 тур 27 Серпня 13:20 2 АФК «Хунта NEXT» VS S.K.I.L.L.
Київ 4 тур 27 Серпня 14:10 1 «Легіон» VS Restorator
Київ 4 тур 27 Серпня 14:10 2 AFC Bender VS FC Warriors
Київ 4 тур 27 Серпня 15:00 2 Playtika VS «Любі Друзі»
Київ 4 тур 27 Серпня 15:00 1 FC Dragons VS Wolves
Київ 4 тур 27 Серпня 15:50 1 «Шулявка Юнайтед» VS МФК «Горняк»
Київ 4 тур 27 Серпня 15:50 2 A.F.C Svyatosh VS AFC Miners
Київ 4 тур 27 Серпня 16:40 2 Cash Point VS FC Partizan Kyiv
Київ 4 тур 27 Серпня 16:40 1 AFC San Grano VS Ajax
Київ 4 тур 27 Серпня 17:30 1 Rocket Power VS «Авентин»
Київ 4 тур 27 Серпня 17:30 2 MFC Ataman VS «Гермес»
Київ 4 тур 27 Серпня 18:20 1 СКТ "Глобус"-Axxon VS Rastafari
Київ 13 тур 27 Серпня 18:20 2 Playtech VS АФК НК
Київ 13 тур 27 Серпня 19:10 2 FC Vtoris VS FC Sorry Бабушка
Київ 4 тур 27 Серпня 19:10 1 Unity VS «Атлант»
Київ 4 тур 27 Серпня 20:00 1 «Ф-Енерджі» VS PTG
Київ 13 тур 27 Серпня 20:00 2 «Ібіс» VS ФК «Талан PC»
Київ 3 тур 27 Серпня 21:00 1 Wolves VS FC Pegas
Київ 3 тур 27 Серпня 21:00 2 АФК «Миротворець» VS FC Vtoris