Новини турніру
Футбол Полиграфия Европав

ФК Голіаф (Дніпро) 2:3 MFC Kompas (Харків) Жемчужина (Одеса) 5:3 АРКА (Черкаси) Bravo+ (Київ) 1:3 Mеталлург (Кривий Ріг) Никма (Запоріжжя) 2:1 Львівські Леви (Львів) ФК Голіаф (Дніпро) 1:9 Bravo+ (Київ) Жемчужина (Одеса) 3:2 Никма (Запоріжжя) MFC Kompas (Харків) 2:2 Mеталлург (Кривий Ріг) АРКА (Черкаси) 5:3 Львівські Леви (Львів) Mеталлург (Кривий Ріг) 7:2 ФК Голіаф (Дніпро) Львівські Леви (Львів) 2:6 Жемчужина (Одеса) MFC Kompas (Харків) 1:0 Bravo+ (Київ) АРКА (Черкаси) 0:2 Никма (Запоріжжя) Жемчужина (Одеса) 5:1 MFC Kompas (Харків) Mеталлург (Кривий Ріг) 0:2 Никма (Запоріжжя) MFC Kompas (Харків) 2:9 Mеталлург (Кривий Ріг) Жемчужина (Одеса) 0:1 Никма (Запоріжжя)


Таблиця

і о
1Mеталлург (Кривий Ріг)37
2MFC Kompas (Харків)37
3Bravo+ (Київ)33
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гужва 5 9 1.8
2 Смишко 5 7 1.4
3 Зволяк 5 5 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Зволяк
1 Орел
1 Мазенко
дивитись2017-08-10 17:20:04

Знай наших!

А чи знаєте ви, що в нашому чемпіонаті виступає один з героїв ХХІІІ літніх Дефлімпійських Ігор?
Андрій Сотников разом зі збірною України отримав срібні нагороди – наші поступилися лише господарям змагань, туркам, та й то – в серії післяматчевих пенальті… А тут він – гравець одеського Avto.pro, який бореться за золото першості в своєму місті, плекаючи надії вибороти золото і завітати до столиці на розіграш Кубка України. У цьому сезоні Андрій провів три матчі, в яких відзначився чотирма забитими голами.
Подякувавши за привітання з успішним виступом у Туреччині, Андрій Сотников зізнався: «Я за «автомобілістів» виступаю вже давненько – з минулого року, із зимового турніру. У Самсуні, де проходили Ігри, познайомився з Вадимом Коробенком і натякнув йому, що ми зможемо побачитися ще раз – уже в Києві, на турнірі «В9ку». Він спершу не зрозумів, мабуть, подумав, що я пожартував чи що…»
Так, провідний коментатор нашого чемпіонату та лідер АФК «Миротворець» Вадим Коробенко їздив з українською дефлімпійською делегацією до турецького Самсуна, де в якості журналіста висвітлював події змагань і несамовито вболівав за «синьо-жовтих». Наші атлети виступили дуже вдало, посівши друге загальнокомандне місце. На срібній сходинці опинилися і збірна України з футболу.
Ось що розповів сам Вадим: «Я був дуже приємно здивований, коли Андрій Сотников, з яким ми потоваришували, на прощання сказав мені: «Побачимося в Києві, на фінальному турнірі «В9ку». Лише тоді я дізнався, що він має безпосереднє відношення до нашого турніру! Андрій – це кремезний, майстерний, витривалий захисник зі сталевими нервами. Саме він забив вирішальний 11-метровий у ворота росіян в серії післяматчевих пенальті на стадії чвертьфіналу. Неймовірно приємно, що такі гравці, як Сотников, виступають в турнірах «В9ку». Це, безумовно, додає нашим змаганням престижу».