Новини турніру
Футбол Полиграфия Европав

CП "Радомир" (Запоріжжя) 1:2 Acorns (Дніпро) FC Status+ (Львів) 3:3 МФК НАУМ (Одеса) Mеталург (Кривий Ріг) 1:6 SYMBOL (Харків) АРКА (Черкаси) 0:5 MFC Donbasenergo (Київ) Acorns (Дніпро) 7:2 FC Status+ (Львів) МФК НАУМ (Одеса) 6:3 CП "Радомир" (Запоріжжя) SYMBOL (Харків) 7:0 АРКА (Черкаси) MFC Donbasenergo (Київ) 5:1 Mеталург (Кривий Ріг) МФК НАУМ (Одеса) 2:2 Acorns (Дніпро) CП "Радомир" (Запоріжжя) 2:11 FC Status+ (Львів) Mеталург (Кривий Ріг) 4:7 АРКА (Черкаси) MFC Donbasenergo (Київ) 0:2 SYMBOL (Харків) Acorns (Дніпро) 6:3 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 6:2 МФК НАУМ (Одеса) MFC Donbasenergo (Київ) 6:4 МФК НАУМ (Одеса) Acorns (Дніпро) 5:6 SYMBOL (Харків)


Таблиця

і о
1Mеталлург (Кривий Ріг)37
2MFC Kompas (Харків)37
3Bravo+ (Київ)33
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гужва 5 9 1.8
2 Смишко 5 7 1.4
3 Зволяк 5 5 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Зволяк Сергій
1 Орел Иван
1 Мазенко Олександр
дивитись2017-08-11 20:26:27

«Ураган» пройшовся – ніхто не зупинив!

У Кривому Розі вперше в історії «В9ку» був розіграний Кубок міста. Володарем трофею став «Ураган», який нещодавно народився, пройшовся, прокладаючи переможний шлях і демонструючи потужну силу, і вщух, досягши своєї цілі.
«Ураган» – це колектив друзів-однодумців, складений з гравців, добре обізнаних з реаліями змагань «В9ку», які виступають за різні клуби («Металург» і «Олімпік»). У чемпіонаті міста вони б’ються один проти одного за чемпіонство, а тут склали єдине ціле!
На жаль, інтриги, як такої, глядачі в фіналі не побачили. «Ураган», який вважався фаворитом, довів свою перевагу, перегравши «Сігму» з рахунком 9:5. Цікавинки поєдинку додав хіба що стартовий гол опонента, після чого «стихійні» розлютились, увімкнули максимальні оберти і понеслися на суперника, як хижак на свою жертву. Команда Володимира Вальчука намагалась захищатись, але встояти під неймовірним шквалом атак Юрія Лопіна і Ко не змогла…
Колектив Сергія Шаповала був на голову вищий, про це свідчили гольові можливості, створені «Ураганом», і статистичні показники матчу. І хоча Sigma пропустила 9 голів, воротар цієї команди Дмитро Дудниченко заслуговує дифірамбів на свою честь. Якби не він, різниця в рахунку була би значно більшою. Вітаємо очільника «Урагану» Сергія Шаповала та його команду з першою звитягою в аматорському футболі!
Окремо потрібно відзначити також Юрія Лопіна. Фундаментальний гравець, лідер атаки, форвард з неймовірно потужним ударом – все це епітети, якими можна охарактеризувати футбольний талант хлопця з Довгинцево. У черговий раз його майстерність (5 голів у фіналі) принесли «Урагану» перемогу, та ще й яку! Браво, Лопін, браво, «Ураган»!
Сергій Шаповал, очільник МФК «Ураган»: «Щиро дякую організаторам Всеукраїнського турніру «В9ку». За нас сьогодні вболівало чимало вболівальників, наших друзів і товаришів. Окрема подяка Андрію Карапишу, Віталію Дієву, Самвелу Бадаляну, та Олександру Бухтіярову. Якщо в минулих матчах були якісь побоювання за результат, то цього разу, хай це нескромно звучить, були впевнені в перемозі у фіналі. Шапкозакидацького настрою, звичайно, не було. Була повага до суперника, адже розуміли, що незважаючи на наш статус фаворита, Sigma недаремно опинилась у фіналі. Добре, що все так сталося. Ми прийшли, побачили та перемогли!»
Володимир Вальчук, капітан Sigma: «Шкода, але в головному матчі, в силу певних причин, за нас не зіграли основні гравці Артур Шапарев та Олексій Шляхов. Ми не звалюємо на цей фактор нашу поразку. В першому таймі діяли погано, дезорганізовано. Багато непотрібних розмов на футбольному полі також залишили свій негативний відбиток на грі. Признаємо, що суперник був сильніший і цілком справедливо переміг. Проте нічого страшного не відбулося. Ми продовжуємо рухатися далі!»