CП "Радомир" 5:0 ФК Спарта Тітан 6:3 FC Deaf Авангард 6:4 Австралопітеки

1 Швец 8 14 1.75
2 Обухов 6 12 2
3 Ель Фаїз 7 10 1.43

1 Джебаров Богдан

МАТЧ ТУРУ. «Авангард» 6:4 «Австролопітеки» «Авангард» продовжує погоню за лідером – СП «Радомир». У цьому поєдинку з «Австролопітеками» їм довелося прикласти чималих зусиль для досягнення переможного результату. Починалось все для

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Титан» 3:6 СП «Радомир» Перший тур другого кола не приніс сенсацій шанувальникам запорізького футболу. Як і в стартових матчах сезону FC Deaf, «Авангард» і СП «Радомир» упевнено здолали своїх

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Титан» 4:6 «Авангард» У попередньому турі обидва колективи зазнали синхронних поразок, що в свою чергу поставило і «Титан», і «Авангард» ледь не на край прірви, оскільки серія з двох

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Австралопітеки» 7:5 «Титан» Протистояння колективів з нижньої частини турнірної таблиці стало справжньою окрасою звітного туру. Суперники вдало використовували помилки в обороні та по черзі виходили вперед. Зрештою, вирішальною в

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Авангард» 4:3 FC Deaf У першому таймі «Авангард» забив два м’ячі, і здавалося, що інтриги тут глядачі не побачать, проте по перерві FC Deaf прокинулися і розпочали свою погоню

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Спарта» 3:6 FuTar Після перемоги над «Титаном» FuTar намагався продовжити переможну серію. Здобувши гандикап у три м’ячі, гості збавили оберти і двічі пропустили від суперника. Однак «спартанці» не

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Австралопітеки» 3:6 FC Deaf Перший тур ознаменувався великою кількістю голів, але справжньою інтригою побалував лише один матч. Не відпускали «Австралопітеки» суперника далеко від себе – більшу частину матчу відрив