Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Eldorado Фаворит Спорт Полиграфия Футбол
Фаворит Спорт SELECT Vuso Колонки
Бастион. Спорт бар Европав

Титан 4:2 Запорожский Строительный Колледж (ZBK) Суспільна Взаємопоміч 3:3 ФК Дніпрогес


Таблиця

і о
1Никма (Запоріжжя)924
2Jet (Запоріжжя)924
3Легион (Запоріжжя)922
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Швец 8 14 1.75
2 Обухов 6 12 2
3 Ель Фаїз 7 10 1.43
дивитись

Дискваліфікація

1 Джебаров Богдан
дивитись

ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Джебаров Богдан

Джебаров Богдан

4 Тур

7 Тур

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Мартыненко
Руслан

Никма (Запоріжжя)

2 тур4 тур6 тур6 тур

Дмитриев
Дмитрий

Deaf (Запоріжжя)

5 тур5 тур

Квас
Костянтин

АРСЕНАЛ (Запоріжжя)

7 тур7 тур

Пикалов
Юрий

Легион (Запоріжжя)

5 тур5 тур

Калиниченко
Артем

Deaf (Запоріжжя)

5 тур

Терещенко
Володимир

Deaf (Запоріжжя)

6 тур

Темченко
Владислав

Никма (Запоріжжя)

4 тур5 тур6 тур9 тур

Чернявский
Кирил

ФК Дружба (Запоріжжя)

4 тур5 тур5 тур7 тур

Бараниченко
Игорь

ФК Дружба (Запоріжжя)

5 тур6 тур8 тур

Джебаров
Богдан

Легион (Запоріжжя)

4 тур7 тур9 тур

Ель Фаїз
Ель Мехді

ФК Дружба (Запоріжжя)

6 тур

Вінс
Олександр

FuTar (Запоріжжя)

4 тур5 тур

Волощук
Ігор

Jet (Запоріжжя)

6 тур9 тур

Жавжаров
Віталій

АРСЕНАЛ (Запоріжжя)

5 тур8 тур

Колісніченко
Олександр

Jet (Запоріжжя)

6 тур8 тур

Оніщенко
Володимир

Роджерс (Запоріжжя)

6 тур7 тур

Охват
Олександр

Легион (Запоріжжя)

5 тур7 тур

Плечищев
Євген

Deaf (Запоріжжя)

6 тур9 тур

Позняков
Ілля

Никма (Запоріжжя)

5 тур7 тур

Сопін
Микола

Deaf (Запоріжжя)

5 тур6 тур

Трищук
Євген

Deaf (Запоріжжя)

7 тур9 тур

Хаметов
Алім

FuTar (Запоріжжя)

4 тур7 тур

эль Мостафа
Сауди

БИЗОН (Запоріжжя)

4 тур8 тур

Герасімов
Віталий

Легион (Запоріжжя)

5 тур

Грыдин
Сергей

Легион (Запоріжжя)

1 тур

Давиденко
Дмитро

Jet (Запоріжжя)

9 тур

Дужуржи
Іван

Роджерс (Запоріжжя)

5 тур

Земляний
Дмитро

FuTar (Запоріжжя)

4 тур

Кириченко
Иван

АРСЕНАЛ (Запоріжжя)

8 тур

Кривицький
Григорій

Jet (Запоріжжя)

8 тур

Крюков
Александр

Никма (Запоріжжя)

6 тур

Курцев
Сергій

Deaf (Запоріжжя)

6 тур

Лавріненко
Юхим

Никма (Запоріжжя)

6 тур

Остренко
Ярослав

Deaf (Запоріжжя)

3 тур

Пилипенко
Олександр

ФК Дружба (Запоріжжя)

4 тур

Сапотницкий
Ярослав

Никма (Запоріжжя)

7 тур

Сидор
Виктор

АРСЕНАЛ (Запоріжжя)

7 тур

Сидоренко
Роман

Роджерс (Запоріжжя)

7 тур

Токарев
Дима

БИЗОН (Запоріжжя)

4 тур

Федотов
Микола

Роджерс (Запоріжжя)

7 тур

Харбі
Хамза

БИЗОН (Запоріжжя)

4 тур

Чепенко
Віктор

АРСЕНАЛ (Запоріжжя)

7 тур