(067)451-20-81
Vuso Фаворит Спорт Европав SELECT
Футбольная экипировка Паб PROBKA Футбол Колонки
Фаворит Спорт Вияр

Boca Juniors 4:1 Ника Morocco team 1:8 Роганский Юнайтед ФК Хроли 21:0 ДВС 1 Столиця ХТЗ 2:4 Mega Fasad Phoenix 4:0 Декор-Дизайн BusLT 2:7 ФК ВиЯр

2018-12-05 20:14:20

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Перша ліга. Група B. 6 тур

МАТЧ ТУРУ.  Barbershop GC 3:4 «Миротворець Old Boys»
Останнім часом ми досить часто критикували «Миротворець OldBoys». Мовляв, склад команди дозволяє їй боротися значно за вищі місця у відборі, ніж ті, на яких вона до цього моменту знаходилася. Хоча склад – поняття досить умовне, адже кожного разу колектив виглядає по-різному за виключенням кількох виконавців, тож про якусь стабільність годі й говорити. Однак цими вихідними «воїни» підтвердили своє реноме, здобувши вольову перемогу над Barbershop GC. Перший тайм гості провалили, відправившись на перерву за рахунку 3:1 на користь суперника. Що цікаво, всі три м’ячі забив один єдиний гравець – Андрій Гапонюк заробив непоганий гандикап для «цирульників», і здавалося, що господарі зможуть довести цей поєдинок до логічного для себе підсумку. Однак «стара банда» була іншої думки з цього приводу і по перерві змогла схилити шальки терезів на власну користь. Гості зуміли витиснути максимум з тих моментів, що створили, та не дозволили опоненту забити більше жодного м’яча в другому таймі, що зрештою й дозволило «Миротворцю OldBoys» здобути непросту, але дуже важливу перемогу. Ця звитяга допомогла клубу не відстати від конкурентів, що знаходяться вище в турнірній таблиці. Разом з тим, певно «воїнам» треба вже починати думати про основну сітку турніру, щоби там одразу взяти бика за роги. Що ж до Barbershop GC, то цей колектив залишає ще собі шанси потрапити до трійки відбору, і завершити турнір на більш-менш мажорній ноті.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Гапонюк (Barbershop GC)
Індивідуальна нагорода ніщо, коли твоя команда програла, але разом з тим не можна викреслити з пам’яті чудову гру Андрія Гапонюка. Гравець, як ми вже згадували вище, відзначився хет-триком, однак треба було йому ще підвищити власну результативність, адже трьох м’ячів для перемоги не вистачило. Тим не менше, якщо казати серйозно, то нападник безумовно може занести двобій з «воїнами» собі в актив.
ГОЛКІПЕР ТУРУ.  Ігор Кравцов («Миротворець OldBoys»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Артем Коваль (AFC Staff )

КАМБЕК ТУРУ/ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Миротворець Old Boys»
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. FC Getman Kyiv
Центральним поєдинком шостого туру небезпідставно ми вважали зустріч між командами Medium Tactics і Getman Kyiv. Початок зустрічі говорив про те, що сподівання справдяться, адже розпочали опоненти досить обережно, однак потім «тактики», скоріше за все, відчули, що суперник не такий уже й страшний і почали забивати гол за голом, а «салатові» виглядали просто-таки безпорадно. По перерві колектив Ігоря Криворучка спробував оживити гру, і начебто ініціативу прибрав до власних рук, але забити сам не зміг, а натомість пропустив ще. Фінальний рахунок зафіксував легку та переконливу перемогу Medium Tactics з рахунком 8:3 – це не той результат, на який здатні «гетьмани». Команда вже вкотре провалює лобову зустріч. Але буде ще час підлатати ще діри перед стартом основних змагань.