(067)451-20-81
Футбольная экипировка Вияр Фаворит Спорт Фаворит Спорт
Паб PROBKA Футбол Колонки Европав
Vuso SELECT

Boca Juniors 4:1 Ника Morocco team 1:8 Роганский Юнайтед ФК Хроли 21:0 ДВС 1 Столиця ХТЗ 2:4 Mega Fasad Phoenix 4:0 Декор-Дизайн BusLT 2:7 ФК ВиЯр

2018-12-06 08:27:41

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Друга ліга. Група А. 6 тур

МАТЧ ТУРУ. «Ф-Енерджі» 3:3 Tokyo
Нечасте явище, коли центральна гра туру стає такою і на ділі. Команди в жодному разі не розчарували, влаштувавши глядачам справжній футбольний спектакль. Разом з тим, певно, жоден з суперників не залишився задоволений підсумковим результатом, адже обидва прагнули до перемоги, а от мирова в їхні плани не входила. Рахунок у зустрічі було відкрито на шостій хвилині Єгором Маншиліним, а ще трохи згодом «Токіо» зміг подвоїти власну перевагу завдяки точному удару Данила Дуб’яги. Відповідь від суперника не змусила на себе чекати – ще до перерви Руслан Алмазов запалив на табло рівні цифри. Одразу, як тільки розпочався другий тайм, Олексій Кравчик знову вивів номінальних гостей вперед. Тепер переможний для «самураїв» рахунок тримався значно довше. Більше того, вони повинні були перемагати, але не змогли протриматися ще зовсім трохи. Можливо, втратили концентрацію, а може тиск суперника все-таки дався взнаки. Так чи інакше, на останніх секундах протистояння Руслан Алмазов, уявіть собі, вирвав для «енергійних» нічию 3:3. Якби не нападник господарів, то «Токіо» вже могло б оформити перемогу в турнірі за тур до кінця, а так між командами зберігається відстань в один заліковий бал, тож в останніх іграх лідеру не можна робити осічок, бо інакше «Ф-Енерджі» з радістю посяде перше місце.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Руслан Алмазов («Ф-Енерджі»)
Ну які тут можуть бути питання, коли гравець забиває всі три голи своєї команди, до того ж рятуючи її від поразки на останній хвилині матчу?! Руслан Алмазов – беззаперечний герой і найкращий гравець звітного туру! Не будемо також забувати про хет-трик у ворота Jysk. Хоч там команда Руслана й поступилася, він все одно зробив все, що від нього залежало. Така результативність дозволила нападнику піднятися на третю сходинку кращих снайперів групи А.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Владислав Шалімов (S.K.I.L.L.)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Роман Журба (Jysk)

КОМАНДА ТУРУ. Jysk
Цього тижня Jysk всіх здивував, у блискучому стилі перемігши непереможного доти суперника. Можливо, гравці «Ф-Енерджі» були засмучені нічиєю з «Токіо», але такий результат – у першу чергу заслуга їхнього суперника. Перемога 6:3 – це той результат, на який мало хто розраховував, однак Jysk проявив себе у всій красі. Після цього була ефектна нічия з Zeppelin, де хлопці могли так само розраховувати на максимальний результат, проте їм трохи не пощастило. Тим не менше цей тиждень у групі А пройшов під знаком Jysk.