Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Фаворит Спорт Vuso Футбольная экипировка
Вияр Паб PROBKA Колонки Футбол
Европав SELECT

ДВС 1 Столиця 3:21 Роганский Юнайтед ФК ВиЯр 2:3 Декор-Дизайн Mega Fasad 2:8 ФК Хроли Phoenix 4:4 Boca Juniors ХТЗ 13:5 BusLT


Таблиця

і о
1ФК Хроли927
2Phoenix922
3ФК ВиЯр1018
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Іванченко 7 28 4
2 Деменський 8 16 2
3 Лахлу 9 13 1.44
дивитись

Дискваліфікація

1 Даюк Олександр
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Даюк Олександр

Даюк Олександр

5 Тур

6 Тур

10 Тур

ПОРУШЕННЯ

Шарун
Олег

Декор-Дизайн

4 тур4 тур4 тур10 тур

Деменський
Вячеслав

ФК ВиЯр

1 тур4 тур9 тур9 тур

Таратута
Андрій

Mega Fasad

2 тур7 тур7 тур

Гріц
Петро

Ника

7 тур

Роганський
В"ячеслав

Роганский Юнайтед

3 тур7 тур7 тур9 тур

Амеснау
Валид

Boca Juniors

3 тур6 тур8 тур

Эррухи
Яссин

Boca Juniors

3 тур6 тур8 тур

Даюк
Олександр

ДВС 1 Столиця

5 тур6 тур10 тур

Каменський
Олексій

ФК Хроли

8 тур9 тур

Сухотеплий
Олексій

Декор-Дизайн

4 тур7 тур

Гросицький
Микита

Mega Fasad

1 тур6 тур

Поєдинцев
Артем

ХТЗ

2 тур4 тур

Скляр
Максим

Phoenix

10 тур

Клівецький
Євген

ХТЗ

5 тур

Бєлоножко
Максим

Mega Fasad

1 тур

Лободюк
Андрій

Роганский Юнайтед

4 тур

Бакланов
Олександр

Phoenix

9 тур

Нешлюбенко
Віталій

Роганский Юнайтед

7 тур

Карпачов
Віталій

Роганский Юнайтед

5 тур

Сиренков
Олександр

Роганский Юнайтед

9 тур

Крайнюк
Олександр

ХТЗ

10 тур

Коробка
Роман

Декор-Дизайн

4 тур

Білик
Сергій

ФК Хроли

6 тур

Муромцев
Віталій

ФК Хроли

7 тур

Постний
Олексій

Ника

7 тур

Уткін
Олександр

Mega Fasad

2 тур

Немченко
Дмитро

ДВС 1 Столиця

9 тур

Чорний
Артем

ДВС 1 Столиця

6 тур

Лазуренко
Станіслав

BusLT

9 тур

Дорохін
Іван

Mega Fasad

2 тур

Семенко
Сергій

Mega Fasad

4 тур

Кіреєв
Роман

BusLT

5 тур

Багатський
Вячеслав

Mega Fasad

4 тур

Лахлу
Реда

Boca Juniors

5 тур

Кушнаренко
Іван

Ника

2 тур

Зайчук
Олександр

Декор-Дизайн

8 тур

Костін
Роман

Декор-Дизайн

4 тур

Вакуленко
Олексій

Декор-Дизайн

6 тур

Тимошевський
Євген

Mega Fasad

4 тур

Халін
Дмитро

ФК Хроли

8 тур