(098)427-71-85
Вияр Soccer Футбол Seco
Укркубок

FC Sorry Бабушка 0:0 «Ібіс» FC Pegas 7:4 CARLEONE Whaleapp 0:2 Славутич Goal center 1:1 S.K.I.L.L. Coffeelat 3:3 Энергия Digital Choo 2:3 FC Dominus+ Whaleapp + 5:0 Jysk BOSS 7:1 Noosphere Kyiv ФК Металіст-Київ 5:2 OLYMPIC private club ДП "Кюне і Нагель" 11:3 Любі Друзі Токио 3:2 J. Daniel’s «Бандерлона» 2:3 ФК Фурніком Комфорт Таун 6:3 АФК «Хунта» SC Olympia Sport 1:12 "Пироговая Николай" Underdog 4:0 МФК Филлер FC Pegas 2:4 BT-Ukraine Центральный офис 6:10 ФК Фаворит Medium Tactics 3:10 Varvar Sport AFC Spartan 2:2 CARLEONE Креді Агріколь Банк 0:6 ФК Талан FC Goodfellas 2:1 Partstore Агросем 3:0 Dream Team МФК Монолит 3:3 Перун FC Vtoris+ 4:1 Ukrmedias FC Sofiya-City 11:0 FC Olymp "Пироговая Николай" 5:0 SC Olympia Sport TEC VIT EXPORT 4:4 «Бандерлона» «Скіф» 4:1 Інтергал-Буд ФК "ВіЯр 2:7 FC Comfort Life DragonsAutoSchoolTalisman 2:7 ФК Авіаліга ФК Донецк 1:3 Generals ЕвроЛогистикУкраина 7:4 FC Getman Kyiv Фокстрот 2:0 AFC Staff+ AFC Bender 2:2 AFC Evraztrade Vartis 5:7 AFC San Grano FC Goodfellas 3:0 Ukrmedias «Ібіс» 1:0 AFC Staff Никос 3:3 МФК "Citrus" ShowTime 3:2 Bronto FC Sorry Бабушка 3:3 МФК "Рух" Ф-Енерджи 6:4 Pepe y sus Players FC Vtoris 6:2 Carleone-VPK_Group «Віді-трейд» 3:4 Mustang Taxi Talisman Taxi Tigers 6:2 A.F.C Svyatosh Parimatch 1:6 АФК «Хунта» Tenders Agromat 3:4 Крылья Донбасса AFC Start 2:9 Комфорт Таун Hammers 2:3 Otium AFC Spartan 2:2 ПБФ

МАТЧ ТУРУ. ГІК 1:2 «Одеса-мама»
Центральним матчем завершався восьмий тур – у двобої зійшлися третя команда чемпіонату «ГІК» і лідер турніру «Одеса-мама». Перед матчем між командами було три очки, одна перемога. При цьому в «ГІК» була гра в запасі. У матчі першого туру команди сильнішого не виявили – 2:2. Команди виставили на цей матч бойові склади, а тому вболівальники в праві були очікувати на справжній футбольний спектакль. Другий матч між цими командами у весняному сезоні почався доволі обережно. Гравці розуміли ціну помилки. А тому перший гол уболівальники дочекалися лише у середині першого тайму. На дев'ятій хвилині матчу влучним пострілом рахунок відкрив Володимир Савченко. «Одеса-мама» повела. В онлайн-таблиці відстань між командами збільшилася до шести очок. «ГІК» почав прибирати м'яч під свій контроль. Але до стовідсоткових нагод справа не доходила. «Сині» в свою чергу не забували про контратаки та й позиційні атаки для заспокоєння гри використовували. І це дало свої дивіденди. На 18-й хвилині перевагу «мами» подвоїв Андрій Гершун. Рахунок став 2:0. Для «біло-синіх» ситуація погіршилася максимально. Але вони змогли відіграти один м'яч ще до перерви. На останній хвилині першого тайму Владислав Суріч забив важливий гол, що міг, як здавалося, змінити все. За рахунку 2:1 на користь «Одеси-мами» гравці пішли на перерву. Другий тайм проходив за територіальної переваги та позиційних атак номінальних господарів, але до позитивного результату це не призвело. «ГІК» гостро атакував, але пробити хороший захист суперника не вдалося. Матч завершився за мінімальної переваги «Одеси-мами» 2:1. «Сині» зберігають свою перевагу над другою командою чемпіонату Gladiators, при цьому збільшують відрив від третього «ГІК» до шести балів, але в «біло-синіх» є гра в запасі.

ГРАВЕЦЬ/ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Парван («Одеса-мама»)
Сергій Парван надійно відстояв у рамці воріт у матчі проти прямого конкурента за медалі «ГІК». Завдяки його впевненій грі на останньому рубежі «Одеса-мама» змогла виграти цей важливий матч та збільшити перевагу над «ГІК» до шести балів.
БОМБАРДИР ТУРУ. Роман Чайкін (Gladiators)
Роман Чайкін оформив хет-трик, допомігши Gladiators впевнено виграти у матчі проти KVA2.

АТАКА ТУРУ. Gladiators
Gladiators здобули впевнену перемогу над молодим колективом KVA2, забивши десять м'ячів, натомість пропустивши лише двічі.
ЗАХИСТ ТУРУ. «Одеса-мама»
«Одеса-мама» організовано та злагоджено зіграла в обороні, зупинивши «ГІК». «Сині» пропустили лише один м'яч від однієї з найкращих атакувальних ланок турніру.

Автор: Вадим Чекан