2 Іщенко 6 7 1.17

2020-01-12 18:38:28

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Захід. 1 ліга. 4 тур

МАТЧ ТУРУ. «Імперія Холдинг» 2:1 «Фанати комп’ютерного футболу»
З позиції сили почала гру «Імперія Холдинг», притиснувши «ФКФ» до власних воріт. «Зелено-чорним» навіть складно було виходити в контратаки, але поступово вони все ж знайшли «протиотруту» діям суперників. Тим не менше перший тайм мінімально виграли «синьо-чорні» завдяки тому, що Богдан Швець завдав дещо несподіваного та невідпорного дальнього пострілу. По перерві «зелено-чорні» майже вирівняли гру, вони почали значно частіше загрожувати воротам «Імперії», але та завдала удару у відповідь, ну як у славетних «Зоряних війнах». Той же Швець став для «ФКФ» Дартом Вейдером, подвоївши перевагу своєї команди. Спершу він пробив у стійку, а в середині тайму завершив контратаку при випаді «два в нуль». «Фанати комп’ютерного футболу» завелися, заволоділи ініціативою, однак пробити Володимира Скалевого було непросто. Вдалося їм це лише одного разу – наприкінці матчу відзначився новобранець Уго Езендука, забивши безперешкодно, майже впритул, після розіграшу ауту. А на більше не вистало часу…

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Ващишин (Global Message Services)
Був найпомітнішим у складі своєї команди, та й серед усіх гравців на полі в матчі з FC Astor загалом. Його два голи фактично принесли перемогу.
ГОЛКІПЕРИ ТУРУ. Віктор Ткаченко (ФК «Богданiвка»), Олександр Ковальчук («Беличи-Арей»)
Без жодної помарки і, відповідно, без пропущених м’ячів. Підкреслимо, що Ковальчук удруге поспіль залишає ворота в недоторканості.
ГЕРОЙ ТУРУ. Богдан Швець («Імперія Холдинг»)

«ТОТАЛ МЕНШЕ» ТУРУ. ФК «Богданiвка» 0:0 «Беличи-Арей»
Хоча поєдинок завершився з рідкісним для футзалу двома нулями на табло, подивитися в цій грі було на що! Насамперед це була боротьба тактик, нервів, характерів, і в жодному з цих аспектів суперники не поступилися один одному. Не дивно, що обидва націлені на чемпіонство! А нині вони очолили турнірну таблицю (разом з «Трудовими резервами», в яких на матч більше). На повну відпрацювали всі, але варто виокремити воротарів.
«НАРЕШТІ!» ТУРУ. Перша перемога Global Message Services
GMS зустрічався з FC Astor, який так само не мав жодного набраного очка, і виборов заслужену перемогу з рахунком 3:0.

Автор: Віктор Петрушов