(098)427-71-85
Укркубок Seco Футбол Вияр
Soccer

FC Sorry Бабушка 0:0 «Ібіс» FC Pegas 7:4 CARLEONE Whaleapp 0:2 Славутич Goal center 1:1 S.K.I.L.L. Coffeelat 3:3 Энергия Digital Choo 2:3 FC Dominus+ Whaleapp + 5:0 Jysk BOSS 7:1 Noosphere Kyiv ФК Металіст-Київ 5:2 OLYMPIC private club ДП "Кюне і Нагель" 11:3 Любі Друзі Токио 3:2 J. Daniel’s «Бандерлона» 2:3 ФК Фурніком Комфорт Таун 6:3 АФК «Хунта» SC Olympia Sport 1:12 "Пироговая Николай" Underdog 4:0 МФК Филлер FC Pegas 2:4 BT-Ukraine Центральный офис 6:10 ФК Фаворит Medium Tactics 3:10 Varvar Sport AFC Spartan 2:2 CARLEONE Креді Агріколь Банк 0:6 ФК Талан FC Goodfellas 2:1 Partstore Агросем 3:0 Dream Team МФК Монолит 3:3 Перун FC Vtoris+ 4:1 Ukrmedias FC Sofiya-City 11:0 FC Olymp "Пироговая Николай" 5:0 SC Olympia Sport TEC VIT EXPORT 4:4 «Бандерлона» «Скіф» 4:1 Інтергал-Буд ФК "ВіЯр 2:7 FC Comfort Life DragonsAutoSchoolTalisman 2:7 ФК Авіаліга ФК Донецк 1:3 Generals ЕвроЛогистикУкраина 7:4 FC Getman Kyiv Фокстрот 2:0 AFC Staff+ AFC Bender 2:2 AFC Evraztrade Vartis 5:7 AFC San Grano FC Goodfellas 3:0 Ukrmedias «Ібіс» 1:0 AFC Staff Никос 3:3 МФК "Citrus" ShowTime 3:2 Bronto FC Sorry Бабушка 3:3 МФК "Рух" Ф-Енерджи 6:4 Pepe y sus Players FC Vtoris 6:2 Carleone-VPK_Group «Віді-трейд» 3:4 Mustang Taxi Talisman Taxi Tigers 6:2 A.F.C Svyatosh Parimatch 1:6 АФК «Хунта» Tenders Agromat 3:4 Крылья Донбасса AFC Start 2:9 Комфорт Таун Hammers 2:3 Otium AFC Spartan 2:2 ПБФ

МАТЧ ТУРУ. «39» 3:6 Dream Team
Перші два поєдинки за участі лідерів чемпіонату не подарували нам інтриги, а от протистояння «39» і Dream Team порадувало емоційністю вкупі з невизначеністю результату ледь не до самого фінального свистка. Гості розпочали зустріч активніше, одразу створивши декілька дуже небезпечних нагод біля воріт суперника. Кілька ударів Сергій Резун відбив, а от з пострілом Романа Постриганя кіпер «сусідів» уже нічого вдіяти не зміг. Ветеран нашого турніру (гравець виступає в чемпіонаті «В9ку» ще аж з осені 2016 року) прийняв м’яч і відправив його в дальній кут, вивівши таким чином Dream Team уперед. «Червоно-чорні» більшість ігрового часу проводили на половині поля опонента, однак інколи колектив надто захоплювався наступальними діями, що зрештою призвело до пропущеного голу за авторством Ігоря Замицького. Слідом за цим Олександр Баранов й Ігор Денис повернули гостям комфортну перевагу, але «жовто-чорні» здаватися все одно не збиралися, під завісу першого тайму давши зрозуміти, що вони залишаються у грі, а подарував надію своїй команді Дмитро Козаков. Гравець вийшов на побачення з воротарем і вже в падінні примудрився відправити снаряд за призначенням. По перерві ігровий малюнок не змінився, однак «жовто-чорні» вдруге за матч змогли запалити на табло рівні цифри. Знову на допомогу прийшла контратака: елементарна стінка, й Еміль Мамедов забиває. 3:3. Радість господарів була недовгою, тому що за дві хвилини вони знову опинилися в ролі наздоганяючих. Денис пошив у дурні на фланзі все того ж Мамедова та сильно прострілів, можливо це був навіть удар, Постригань просто підставив ногу. Повторити свій фокус «сусідам» більше не вдалося, вони дуже старалися, проте пропустили контратаку за п’ять хвилин до фінального свистка. Остаточну ж крапку в матчі поставив Денис, здобувши зі своєю командою перемогу з рахунком 6:3. Вітаємо хлопців з першою звитягою в сезоні!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Гужва («Веселе»)
Дмитро Гужва - один з найдосвідченіших гравців нашого турніру. Він вкотре підтвердив свій статус бомбардира в матчі проти ФК «Восход». Рекомендуємо вам зайти на нашому сайті у вкладку «команди» та подивитися статистику гравців будь-якого клубу за весь час виступів у чемпіонаті «В9ку». От, наприклад, Гужва на цьому тижні відмітився чотирма результативними пострілами, а загалом на рахунку нападника вже 140(!) забитих м’ячів.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Тарабрін (Dream Team)