(093)273-57-67
Seco Parimatch Soccer Віді-Трейд
Фурніком Parimatch Футбол Parimatch3
Вияр Укркубок

Carleone-VPK_Group 2:3 FC Vtoris ФК «ВіЯр» 2:1 «Ібіс» ФК «Донецк» 3:2 FC Sorry Бабушка Mustang Taxi 2:2 DragonsAutoSchoolTalisman «Віді-трейд» 1:3 FC Comfort Life «Славутич» 5:1 «КБТ» Carleone 4:2 FC Vtoris III «Сталь ТМК» 2:5 ФК «Трудові резерви»

Перун VS FC Vtoris

Леван Гулордава з’явився, осяяв усе навколо, забивши п’ять м’ячів у ворота «Ікаруса», і знову зник. А ми так чекали на продовження гольової феєрії… Не надто добрий збір мали «Громовержці» у зустрічі з FC Vtoris. Однак трималися добре, а в середині першого тайму Сергій Сибиряков (теж давненько його не бачили) відкрив рахунок у цій грі. Однак під кінець тайму Максим Грачов атаку розігнав, і сам же її завершив, акуратненько поклавши м’яч у дальній кут. Певно, в другому таймі далася взнаки втома «жовто-чорних», яких було менше, які були важчі… Роман Тимчик вистрілив дуплетом у завершальній чверті двобою (у другому епізоді партнер голову підставив, спрямувавши м’яча до сітки), і все стало ясно. Матч так і завершився – 3:1 на користь «переробників», які переважали опонента за всіма аспектами гри (втім, не так, щоби явно). Цілком справедливий результат.