Календар матчів міста
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Футбол Европав Olympia Sport
Фаворит Спорт Вияр Vuso SELECT
Футбольная экипировка Благо Колонки

AFC Evraztrade 1:6 Славутич TEC VIT EXPORT 5:3 «Прем’єр Палац» BarbershopGC 8:2 Coffeelat ФК Металлист-Киев 2:4 ФК Благо FC Comfort Life 6:5 FC Binotel Арсенал-17 3:5 MFC Athletic ПБФ 5:7 AFC Bender AFC San Grano 0:5 КБТ МФК Филлер 1:2 Tenders Agromat FC Sporting 1:7 Zeppelin Vartis 3:2 FC Unknown Tokyo 5:1 FC Alterra ФК «Троя» 5:2 Rastafari Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві 6:5 S.K.I.L.L. ФК Фаворит 5:1 ФК Фурніком НПУ "Десна" 1:5 FC Imperial KFC Leon 3:1 FC ProfiTent МФК «Горняк» 1:3 Bronto SC Olympia Sport 7:2 Jysk Avis 2:2 АФК «Хунта» Partstore 2:2 Хилти Никос 3:4 ФК Талан Інтергал-Буд 2:1 ФК Здвиж Restorator 5:0 Локомотив Оболонь 3:1 Hammers


Таблиця

і о
1«Ібіс» 721
2FC Vtoris 716
3FC Sorry Бабушка 713
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Хусаинов 6 7 1.17
2 Мазур 7 7 1
2 Грачов 7 7 1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Бодров 7 7 1
2 Саградян 5 6 1.2
3 Кубенко 5 4 0.8
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
3 тур 19 Січня Перша ліга "B" 14:20 2 Київ Біо Клімат VS Ф - Енерджи
3 тур 20 Січня Ліга Gold 08:50 1 Агросем VS Medium Tactics
3 тур 20 Січня Перша ліга "B" 09:40 1 Миротворець OldBoys VS Underdog
3 тур 20 Січня Ліга Gold 10:30 1 АФК НК VS «Укрелітцентр»
3 тур 20 Січня Вища ліга 11:20 1 A.F.C Svyatosh VS FC Milky Dogs
3 тур 20 Січня Ліга Bronze 12:10 1 FilunetsHome VS Kyiv United
3 тур 20 Січня Ліга Gold 13:00 1 ФК "ВіЯр VS VUSO
3 тур 20 Січня Перша ліга "А" 13:50 1 Ukrmedias VS FC Getman Kyiv
3 тур 20 Січня Суперліга 14:40 1 FC Olymp VS Ikarus
3 тур 20 Січня Вища ліга 15:30 1 Mustang Taxi VS AFC Sparta
3 тур 20 Січня Вища ліга 16:20 1 FC Sofiya-City VS МФК "Рух"
3 тур 20 Січня Ліга Gold 16:30 2 Salateira VS FC Dominus
3 тур 20 Січня Суперліга 17:10 1 Фокстрот VS ФК Авіаліга
3 тур 20 Січня Прем"єр ліга 17:20 2 Перун VS ФК Донецк
3 тур 20 Січня Суперліга 18:00 1 Generals VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
3 тур 20 Січня Прем"єр ліга 18:10 2 FC Sorry Бабушка VS «Ібіс»
3 тур 20 Січня Ліга Bronze 18:50 1 FC Goodfellas VS AFC Staff+
3 тур 20 Січня Прем"єр ліга 19:00 2 FC Breeze VS «Віді-трейд»
3 тур 20 Січня Суперліга 19:40 1 CARLEONE-VPK_GROUP VS FC Vtoris+
3 тур 20 Січня Прем"єр ліга 19:50 2 АФК «Миротворець» VS AFC Staff
3 тур 20 Січня Вища ліга 20:30 1 «Бандерлона» VS D.A.S.T.
3 тур 20 Січня Прем"єр ліга 20:40 2 FC Vtoris VS Wolves
3 тур 20 Січня Перша ліга "B" 21:20 1 AFC Spartan VS FC Pegas
3 тур 20 Січня Respect ліга 21:30 2 Прометей VS VPK Group
3 тур 20 Січня Вища ліга 22:10 1 Talisman Taxi Healthgroup VS AFC Miners
5 тур 26 Січня Друга ліга "А" 09:30 2 FC Unknown VS FC Sporting
5 тур 26 Січня Друга ліга "B" 10:00 1 ФК Благо VS AFC Evraztrade
4 тур 26 Січня Перша ліга "B" 10:15 2 Underdog VS Ф - Енерджи
4 тур 26 Січня Перша ліга "А" 10:50 1 Coffeelat VS Арсенал-17
4 тур 26 Січня Ліга Silver 11:00 2 ФК Здвиж VS FC Binotel
5 тур 26 Січня Друга ліга "А" 11:40 1 Tenders Agromat VS Vartis
5 тур 26 Січня Друга ліга "B" 11:50 2 Jysk VS ФК Металлист-Киев
5 тур 26 Січня Друга ліга "А" 12:30 1 Zeppelin VS МФК Филлер
4 тур 26 Січня Ліга Silver 12:40 2 Хилти VS МФК «Горняк»
4 тур 26 Січня Ліга Bronze 13:20 1 Kyiv United VS AFC Staff+
4 тур 26 Січня Ліга Bronze 13:30 2 FilunetsHome VS AFC San Grano
4 тур 26 Січня Перша ліга "А" 14:10 1 MFC Athletic VS ПБФ
4 тур 26 Січня Respect ліга 14:20 2 Горняк + VS Прометей
4 тур 26 Січня Respect ліга 15:00 1 «Прем’єр Палац» VS VPK Group
4 тур 26 Січня Ліга Silver 15:10 2 Bronto VS FC Comfort Life
4 тур 26 Січня Перша ліга "B" 15:50 1 FC Pegas VS Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві
5 тур 26 Січня Друга ліга "B" 16:00 2 Славутич VS SC Olympia Sport
4 тур 26 Січня Respect ліга 16:40 1 FC ProfiTent VS ФК Сиба-Вендинг
4 тур 26 Січня Respect ліга 16:50 2 Локомотив VS KFC Leon
4 тур 26 Січня Ліга Bronze 17:30 1 FC Imperial VS ФК Фаворит
4 тур 26 Січня Ліга Bronze 17:40 2 КБТ VS НПУ "Десна"
4 тур 26 Січня Перша ліга "А" 18:20 1 ФК Талан VS AFC Bender
4 тур 26 Січня Ліга Bronze 19:10 1 ФК Фурніком VS FC Goodfellas
4 тур 26 Січня Перша ліга "B" 20:00 1 FC Alterra VS Київ Біо Клімат
4 тур 26 Січня Перша ліга "А" 20:50 1 Никос VS Ukrmedias
4 тур 26 Січня Ліга Silver 21:40 1 АФК «Хунта» VS Partstore
4 тур 27 Січня Перша ліга "B" 08:00 1 Миротворець OldBoys VS AFC Spartan
4 тур 27 Січня Вища ліга 08:50 1 FC Milky Dogs VS Mustang Taxi
4 тур 27 Січня Respect ліга 09:40 1 TEC VIT EXPORT VS Restorator
4 тур 27 Січня Ліга Gold 10:30 1 Агросем VS ФК "ВіЯр
4 тур 27 Січня Ліга Gold 11:20 1 Medium Tactics VS FC Dominus
4 тур 27 Січня Ліга Gold 12:10 1 Hammers VS АФК НК
4 тур 27 Січня Перша ліга "B" 13:00 1 S.K.I.L.L. VS Tokyo
4 тур 27 Січня Перша ліга "А" 13:50 1 FC Getman Kyiv VS BarbershopGC
4 тур 27 Січня Суперліга 14:40 1 ФК «Троя» VS FC Olymp
4 тур 27 Січня Ліга Gold 15:30 1 VUSO VS Оболонь
4 тур 27 Січня Суперліга 16:20 1 FC Vtoris+ VS Фокстрот
4 тур 27 Січня Ліга Silver 16:30 2 Інтергал-Буд VS Avis
4 тур 27 Січня Вища ліга 17:10 1 D.A.S.T. VS МФК "Рух"
4 тур 27 Січня Прем"єр ліга 17:20 2 FC Vtoris VS FC Sorry Бабушка
4 тур 27 Січня Суперліга 18:00 1 ФК Авіаліга VS Generals
4 тур 27 Січня Прем"єр ліга 18:10 2 Wolves VS ФК Донецк
4 тур 27 Січня Суперліга 18:50 1 Ikarus VS CARLEONE-VPK_GROUP
4 тур 27 Січня Прем"єр ліга 19:00 2 «Віді-трейд» VS Перун
4 тур 27 Січня Ліга Gold 19:40 1 «Укрелітцентр» VS Salateira
4 тур 27 Січня Прем"єр ліга 19:50 2 «Ібіс» VS АФК «Миротворець»
4 тур 27 Січня Вища ліга 20:30 1 AFC Miners VS FC Sofiya-City
4 тур 27 Січня Прем"єр ліга 20:40 2 AFC Staff VS FC Breeze
4 тур 27 Січня Вища ліга 21:20 1 AFC Sparta VS Talisman Taxi Healthgroup
4 тур 27 Січня Суперліга 21:30 2 Rastafari VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
4 тур 27 Січня Вища ліга 22:10 1 «Бандерлона» VS A.F.C Svyatosh
4 тур 27 Січня Вища ліга 22:10 1 «Бандерлона» VS A.F.C Svyatosh
6 тур 02 Лютого Друга ліга "B" 09:30 2 ФК Металлист-Киев VS AFC Evraztrade
5 тур 02 Лютого Respect ліга 10:00 1 KFC Leon VS TEC VIT EXPORT
6 тур 02 Лютого Друга ліга "А" 10:15 2 Vartis VS FC Sporting
5 тур 02 Лютого Перша ліга "А" 10:50 1 ПБФ VS Coffeelat
6 тур 02 Лютого Перша ліга "B" 11:00 2 AFC Spartan VS Underdog
6 тур 02 Лютого Друга ліга "А" 11:40 1 Zeppelin VS Tenders Agromat
5 тур 02 Лютого Друга ліга "B" 11:50 2 Славутич VS Jysk
5 тур 02 Лютого Ліга Silver 12:30 1 FC Comfort Life VS Хилти
5 тур 02 Лютого Ліга Bronze 12:40 2 AFC San Grano VS Kyiv United
6 тур 02 Лютого Друга ліга "А" 13:20 1 FC Unknown VS МФК Филлер
5 тур 02 Лютого Перша ліга "А" 13:30 2 AFC Bender VS MFC Athletic
5 тур 02 Лютого Ліга Silver 14:10 1 FC Binotel VS Bronto
5 тур 02 Лютого Перша ліга "B" 14:20 2 Tokyo VS FC Pegas
6 тур 02 Лютого Друга ліга "B" 15:00 1 ФК Благо VS SC Olympia Sport
5 тур 02 Лютого Перша ліга "B" 15:10 2 Ф - Енерджи VS FC Alterra
5 тур 02 Лютого Respect ліга 15:50 1 Прометей VS FC ProfiTent
5 тур 02 Лютого Ліга Bronze 16:00 2 AFC Staff+ VS ФК Фурніком
5 тур 02 Лютого Respect ліга 16:40 1 VPK Group VS Горняк +
5 тур 02 Лютого Respect ліга 16:50 2 ФК Сиба-Вендинг VS Локомотив
5 тур 02 Лютого Перша ліга "А" 17:30 1 BarbershopGC VS Никос
5 тур 02 Лютого Перша ліга "А" 17:40 2 Ukrmedias VS ФК Талан
5 тур 02 Лютого Ліга Silver 18:20 1 Avis VS ФК Здвиж
5 тур 02 Лютого Ліга Gold 19:10 1 Оболонь VS Агросем
5 тур 02 Лютого Respect ліга 20:00 1 Restorator VS «Прем’єр Палац»
5 тур 02 Лютого Ліга Silver 20:50 1 Partstore VS Інтергал-Буд
5 тур 02 Лютого Ліга Bronze 21:40 1 ФК Фаворит VS КБТ
5 тур 03 Лютого Перша ліга "B" 08:00 1 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві VS Миротворець OldBoys
5 тур 03 Лютого Перша ліга "B" 08:50 1 Київ Біо Клімат VS S.K.I.L.L.
5 тур 03 Лютого Ліга Gold 09:40 1 Salateira VS Hammers
5 тур 03 Лютого Вища ліга 10:30 1 Talisman Taxi Healthgroup VS FC Milky Dogs
5 тур 03 Лютого Ліга Gold 11:20 1 ФК "ВіЯр VS Medium Tactics
5 тур 03 Лютого Ліга Gold 12:10 1 FC Dominus VS «Укрелітцентр»
5 тур 03 Лютого Суперліга 13:00 1 FC Olymp VS Rastafari
5 тур 03 Лютого Ліга Gold 13:50 1 АФК НК VS VUSO
5 тур 03 Лютого Вища ліга 14:40 1 Mustang Taxi VS «Бандерлона»
5 тур 03 Лютого Перша ліга "А" 15:30 1 Арсенал-17 VS FC Getman Kyiv
5 тур 03 Лютого Ліга Silver 16:20 1 МФК «Горняк» VS АФК «Хунта»
1 тур 03 Лютого Respect ліга 16:30 2 Локомотив VS «Прем’єр Палац»
5 тур 03 Лютого Вища ліга 17:10 1 МФК "Рух" VS AFC Miners
5 тур 03 Лютого Прем"єр ліга 17:20 2 ФК Донецк VS «Віді-трейд»
5 тур 03 Лютого Суперліга 18:00 1 Фокстрот VS Ikarus
5 тур 03 Лютого Прем"єр ліга 18:10 2 FC Sorry Бабушка VS Wolves
5 тур 03 Лютого Суперліга 18:50 1 Generals VS FC Vtoris+
5 тур 03 Лютого Прем"єр ліга 19:00 2 Перун VS AFC Staff
5 тур 03 Лютого Суперліга 19:40 1 CARLEONE-VPK_GROUP VS ФК «Троя»
5 тур 03 Лютого Прем"єр ліга 19:50 2 FC Breeze VS «Ібіс»
5 тур 03 Лютого Суперліга 20:30 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS ФК Авіаліга
5 тур 03 Лютого Прем"єр ліга 20:40 2 АФК «Миротворець» VS FC Vtoris
5 тур 03 Лютого Ліга Bronze 21:20 1 FC Goodfellas VS FC Imperial
5 тур 03 Лютого Ліга Bronze 21:30 2 НПУ "Десна" VS FilunetsHome
5 тур 03 Лютого Вища ліга 22:10 1 FC Sofiya-City VS AFC Sparta
5 тур 03 Лютого Вища ліга 22:20 2 A.F.C Svyatosh VS D.A.S.T.
7 тур 09 Лютого Друга ліга "А" 09:30 2 Tenders Agromat VS FC Unknown
6 тур 09 Лютого Respect ліга 10:00 1 TEC VIT EXPORT VS ФК Сиба-Вендинг
7 тур 09 Лютого Друга ліга "B" 10:15 2 Jysk VS ФК Благо
7 тур 09 Лютого Друга ліга "А" 10:50 1 Zeppelin VS Vartis
7 тур 09 Лютого Друга ліга "B" 11:00 2 Славутич VS ФК Металлист-Киев
7 тур 09 Лютого Друга ліга "А" 11:40 1 МФК Филлер VS FC Sporting
6 тур 09 Лютого Перша ліга "А" 11:50 2 Coffeelat VS AFC Bender
6 тур 09 Лютого Ліга Gold 12:30 1 Medium Tactics VS «Укрелітцентр»
6 тур 09 Лютого Ліга Bronze 12:40 2 Kyiv United VS ФК Фурніком
6 тур 09 Лютого Ліга Silver 13:20 1 АФК «Хунта» VS FC Comfort Life
6 тур 09 Лютого Respect ліга 13:30 2 «Прем’єр Палац» VS Горняк +
6 тур 09 Лютого Перша ліга "B" 14:10 1 FC Pegas VS Київ Біо Клімат
6 тур 09 Лютого Перша ліга "А" 14:20 2 Ukrmedias VS BarbershopGC
7 тур 09 Лютого Друга ліга "B" 15:00 1 SC Olympia Sport VS AFC Evraztrade
6 тур 09 Лютого Ліга Bronze 15:10 2 AFC San Grano VS НПУ "Десна"
6 тур 09 Лютого Respect ліга 15:50 1 FC ProfiTent VS VPK Group
6 тур 09 Лютого Ліга Silver 16:00 2 ФК Здвиж VS Bronto
6 тур 09 Лютого Перша ліга "B" 16:40 1 AFC Spartan VS Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві
6 тур 09 Лютого Перша ліга "А" 16:50 2 Никос VS Арсенал-17
6 тур 09 Лютого Перша ліга "А" 17:30 1 ФК Талан VS MFC Athletic
6 тур 09 Лютого Ліга Bronze 17:40 2 FC Imperial VS AFC Staff+
6 тур 09 Лютого Ліга Bronze 18:20 1 КБТ VS FC Goodfellas
6 тур 09 Лютого Respect ліга 19:10 1 Restorator VS KFC Leon
6 тур 09 Лютого Ліга Gold 20:00 1 Hammers VS FC Dominus
6 тур 09 Лютого Ліга Gold 20:50 1 ФК "ВіЯр VS Оболонь
6 тур 09 Лютого Ліга Silver 21:40 1 Avis VS Partstore
6 тур 10 Лютого Перша ліга "А" 08:00 1 FC Getman Kyiv VS ПБФ
6 тур 10 Лютого Перша ліга "B" 08:50 1 Миротворець OldBoys VS Tokyo
6 тур 10 Лютого Перша ліга "B" 09:40 1 Underdog VS FC Alterra
6 тур 10 Лютого Вища ліга 10:30 1 FC Milky Dogs VS FC Sofiya-City
6 тур 10 Лютого Ліга Gold 11:20 1 Агросем VS АФК НК
6 тур 10 Лютого Respect ліга 12:10 1 Локомотив VS Прометей
6 тур 10 Лютого Ліга Silver 13:00 1 Хилти VS FC Binotel
6 тур 10 Лютого Ліга Bronze 13:50 1 FilunetsHome VS ФК Фаворит
6 тур 10 Лютого Ліга Silver 14:40 1 Інтергал-Буд VS МФК «Горняк»
6 тур 10 Лютого Ліга Gold 15:30 1 VUSO VS Salateira
6 тур 10 Лютого Суперліга 16:20 1 FC Olymp VS CARLEONE-VPK_GROUP
6 тур 10 Лютого Вища ліга 16:30 2 D.A.S.T. VS AFC Miners
6 тур 10 Лютого Вища ліга 17:10 1 AFC Sparta VS МФК "Рух"
6 тур 10 Лютого Прем"єр ліга 17:20 2 AFC Staff VS ФК Донецк
6 тур 10 Лютого Суперліга 18:00 1 Ikarus VS Generals
6 тур 10 Лютого Прем"єр ліга 18:10 2 FC Sorry Бабушка VS АФК «Миротворець»
6 тур 10 Лютого Вища ліга 18:50 1 A.F.C Svyatosh VS Mustang Taxi
6 тур 10 Лютого Прем"єр ліга 19:00 2 Wolves VS «Віді-трейд»
6 тур 10 Лютого Вища ліга 19:40 1 «Бандерлона» VS Talisman Taxi Healthgroup
6 тур 10 Лютого Прем"єр ліга 19:50 2 «Ібіс» VS Перун
6 тур 10 Лютого Суперліга 20:30 1 ФК «Троя» VS Фокстрот
6 тур 10 Лютого Прем"єр ліга 20:40 2 FC Vtoris VS FC Breeze
6 тур 10 Лютого Суперліга 21:20 1 Rastafari VS ФК Авіаліга
6 тур 10 Лютого Суперліга 21:30 2 FC Vtoris+ VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
6 тур 10 Лютого Перша ліга "B" 22:10 1 S.K.I.L.L. VS Ф - Енерджи
8 тур 16 Лютого Друга ліга "B" 09:30 2 AFC Evraztrade VS Jysk
7 тур 16 Лютого Respect ліга 10:00 1 Прометей VS TEC VIT EXPORT
8 тур 16 Лютого Друга ліга "B" 10:15 2 ФК Благо VS Славутич
7 тур 16 Лютого Перша ліга "B" 10:50 1 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві VS Underdog
7 тур 16 Лютого Перша ліга "А" 11:00 2 MFC Athletic VS Coffeelat
7 тур 16 Лютого Ліга Silver 11:40 1 FC Binotel VS АФК «Хунта»
8 тур 16 Лютого Друга ліга "А" 11:50 2 FC Unknown VS Zeppelin
7 тур 16 Лютого Ліга Silver 12:30 1 FC Comfort Life VS Інтергал-Буд
7 тур 16 Лютого Ліга Bronze 12:40 2 ФК Фаворит VS AFC San Grano
8 тур 16 Лютого Друга ліга "А" 13:20 1 Vartis VS МФК Филлер
8 тур 16 Лютого Друга ліга "А" 13:30 2 FC Sporting VS Tenders Agromat
7 тур 16 Лютого Ліга Silver 14:10 1 Bronto VS Хилти
7 тур 16 Лютого Respect ліга 14:20 2 KFC Leon VS «Прем’єр Палац»
7 тур 16 Лютого Перша ліга "А" 15:00 1 Арсенал-17 VS Ukrmedias
7 тур 16 Лютого Ліга Bronze 15:10 2 AFC Staff+ VS КБТ
7 тур 16 Лютого Ліга Bronze 15:50 1 ФК Фурніком VS FC Imperial
8 тур 16 Лютого Друга ліга "B" 16:00 2 ФК Металлист-Киев VS SC Olympia Sport
7 тур 16 Лютого Перша ліга "B" 16:40 1 Ф - Енерджи VS FC Pegas
7 тур 16 Лютого Перша ліга "А" 16:50 2 ПБФ VS Никос
7 тур 16 Лютого Перша ліга "B" 17:30 1 Tokyo VS AFC Spartan
7 тур 16 Лютого Ліга Silver 17:40 2 Partstore VS ФК Здвиж
7 тур 16 Лютого Перша ліга "А" 18:20 1 BarbershopGC VS ФК Талан
7 тур 16 Лютого Ліга Silver 19:10 1 МФК «Горняк» VS Avis
7 тур 16 Лютого Respect ліга 20:00 1 ФК Сиба-Вендинг VS Restorator
7 тур 16 Лютого Respect ліга 20:50 1 Горняк + VS FC ProfiTent
7 тур 16 Лютого Ліга Bronze 21:40 1 НПУ "Десна" VS Kyiv United
7 тур 17 Лютого Перша ліга "B" 08:00 1 FC Alterra VS S.K.I.L.L.
7 тур 17 Лютого Вища ліга 08:50 1 AFC Miners VS AFC Sparta
7 тур 17 Лютого Ліга Gold 09:40 1 «Укрелітцентр» VS Hammers
7 тур 17 Лютого Ліга Gold 10:30 1 АФК НК VS ФК "ВіЯр
7 тур 17 Лютого Ліга Gold 11:20 1 Salateira VS Агросем
7 тур 17 Лютого Перша ліга "B" 12:10 1 Київ Біо Клімат VS Миротворець OldBoys
7 тур 17 Лютого Перша ліга "А" 13:00 1 AFC Bender VS FC Getman Kyiv
7 тур 17 Лютого Ліга Bronze 13:50 1 FC Goodfellas VS FilunetsHome
7 тур 17 Лютого Суперліга 14:40 1 Фокстрот VS FC Olymp
7 тур 17 Лютого Ліга Gold 15:30 1 FC Dominus VS VUSO
7 тур 17 Лютого Вища ліга 16:20 1 МФК "Рух" VS FC Milky Dogs
9 тур 17 Лютого Друга ліга "B" 16:30 2 Славутич VS AFC Evraztrade
7 тур 17 Лютого Суперліга 17:10 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS Ikarus
7 тур 17 Лютого Прем"єр ліга 17:20 2 ФК Донецк VS «Ібіс»
7 тур 17 Лютого Суперліга 18:00 1 Generals VS ФК «Троя»
7 тур 17 Лютого Прем"єр ліга 18:10 2 FC Breeze VS FC Sorry Бабушка
7 тур 17 Лютого Ліга Gold 18:50 1 Оболонь VS Medium Tactics
7 тур 17 Лютого Прем"єр ліга 19:00 2 Перун VS FC Vtoris
7 тур 17 Лютого Суперліга 19:40 1 CARLEONE-VPK_GROUP VS Rastafari
7 тур 17 Лютого Прем"єр ліга 19:50 2 «Віді-трейд» VS AFC Staff
7 тур 17 Лютого Суперліга 20:30 1 ФК Авіаліга VS FC Vtoris+
7 тур 17 Лютого Прем"єр ліга 20:40 2 АФК «Миротворець» VS Wolves
7 тур 17 Лютого Вища ліга 21:20 1 FC Sofiya-City VS «Бандерлона»
7 тур 17 Лютого Вища ліга 21:30 2 Talisman Taxi Healthgroup VS A.F.C Svyatosh
7 тур 17 Лютого Вища ліга 22:10 1 Mustang Taxi VS D.A.S.T.
7 тур 17 Лютого Respect ліга 22:20 2 VPK Group VS Локомотив
9 тур 23 Лютого Друга ліга "B" 09:30 2 Славутич VS AFC Evraztrade
9 тур 23 Лютого Друга ліга "А" 10:00 1 Tenders Agromat VS МФК Филлер
9 тур 23 Лютого Друга ліга "А" 10:15 2 Zeppelin VS FC Sporting
8 тур 23 Лютого Respect ліга 10:50 1 TEC VIT EXPORT VS VPK Group
9 тур 23 Лютого Друга ліга "А" 11:00 2 FC Unknown VS Vartis
8 тур 23 Лютого Ліга Gold 11:40 1 Medium Tactics VS Hammers
9 тур 23 Лютого Друга ліга "B" 11:50 2 ФК Благо VS ФК Металлист-Киев
8 тур 23 Лютого Respect ліга 12:30 1 «Прем’єр Палац» VS FC ProfiTent
8 тур 23 Лютого Respect ліга 12:40 2 KFC Leon VS ФК Сиба-Вендинг
8 тур 23 Лютого Ліга Bronze 13:20 1 Kyiv United VS FC Imperial
8 тур 23 Лютого Ліга Silver 13:30 2 ФК Здвиж VS Хилти
8 тур 23 Лютого Перша ліга "А" 14:10 1 BarbershopGC VS Арсенал-17
8 тур 23 Лютого Перша ліга "B" 14:20 2 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві VS Tokyo
8 тур 23 Лютого Ліга Silver 15:00 1 Avis VS FC Comfort Life
8 тур 23 Лютого Перша ліга "А" 15:10 2 Ukrmedias VS ПБФ
8 тур 23 Лютого Ліга Bronze 15:50 1 КБТ VS ФК Фурніком
8 тур 23 Лютого Ліга Silver 16:00 2 АФК «Хунта» VS Bronto
9 тур 23 Лютого Друга ліга "B" 16:40 1 Jysk VS SC Olympia Sport
8 тур 23 Лютого Перша ліга "B" 16:50 2 AFC Spartan VS Київ Біо Клімат
8 тур 23 Лютого Перша ліга "B" 17:30 1 FC Pegas VS FC Alterra
8 тур 23 Лютого Перша ліга "А" 17:40 2 Никос VS AFC Bender
8 тур 23 Лютого Перша ліга "А" 18:20 1 ФК Талан VS Coffeelat
8 тур 23 Лютого Respect ліга 19:10 1 Restorator VS Прометей
8 тур 23 Лютого Ліга Gold 20:00 1 ФК "ВіЯр VS Salateira
8 тур 23 Лютого Ліга Bronze 20:50 1 НПУ "Десна" VS ФК Фаворит
8 тур 23 Лютого Respect ліга 21:40 1 Локомотив VS Горняк +
8 тур 24 Лютого Перша ліга "B" 08:00 1 Underdog VS S.K.I.L.L.
8 тур 24 Лютого Вища ліга 08:50 1 FC Milky Dogs VS AFC Miners
8 тур 24 Лютого Перша ліга "B" 09:40 1 Миротворець OldBoys VS Ф - Енерджи
8 тур 24 Лютого Ліга Silver 10:30 1 Інтергал-Буд VS FC Binotel
8 тур 24 Лютого Ліга Gold 11:20 1 Агросем VS FC Dominus
8 тур 24 Лютого Перша ліга "А" 12:10 1 FC Getman Kyiv VS MFC Athletic
8 тур 24 Лютого Ліга Bronze 13:00 1 FilunetsHome VS AFC Staff+
8 тур 24 Лютого Ліга Silver 13:50 1 Partstore VS МФК «Горняк»
8 тур 24 Лютого Ліга Bronze 14:40 1 AFC San Grano VS FC Goodfellas
8 тур 24 Лютого Суперліга 15:30 1 FC Olymp VS Generals
8 тур 24 Лютого Ліга Gold 16:20 1 VUSO VS «Укрелітцентр»
8 тур 24 Лютого Вища ліга 16:30 2 D.A.S.T. VS AFC Sparta
8 тур 24 Лютого Вища ліга 17:10 1 «Бандерлона» VS МФК "Рух"
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 17:20 2 FC Sorry Бабушка VS Перун
8 тур 24 Лютого Ліга Gold 18:00 1 Оболонь VS АФК НК
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 18:10 2 FC Vtoris VS ФК Донецк
8 тур 24 Лютого Суперліга 18:50 1 CARLEONE-VPK_GROUP VS Фокстрот
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 19:00 2 «Ібіс» VS «Віді-трейд»
8 тур 24 Лютого Суперліга 19:40 1 Rastafari VS FC Vtoris+
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 19:50 2 АФК «Миротворець» VS FC Breeze
8 тур 24 Лютого Суперліга 20:30 1 Ikarus VS ФК Авіаліга
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 20:40 2 Wolves VS AFC Staff
8 тур 24 Лютого Суперліга 21:20 1 ФК «Троя» VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
8 тур 24 Лютого Вища ліга 21:30 2 Mustang Taxi VS Talisman Taxi Healthgroup
8 тур 24 Лютого Вища ліга 22:10 1 A.F.C Svyatosh VS FC Sofiya-City