(093)273-57-67
Фурніком Віді-Трейд Укркубок Вияр
Soccer Seco Parimatch Parimatch
Футбол

«Київ НКС» 10:4 Variant Agro Build Otium 5:8 Чиста Вода BT-Ukraine 4:5 МФК «Филлер» Olympic private club 0:4 FC Endorphine Kyiv United 4:3 «Оболонь» CARLEONE 8:2 ФК «Фаворит» FC Goodfellas 2:4 AFC Start Tenders Agromat 5:2 Hammers BarbershopGC 4:0 Goal center Digital Choo 5:0 «Приход» DEPS 4:2 «Кава Про» ФК «Работнички» 0:2 ФК «Талан» Sam Family 4:0 S.K.I.L.L. «КБТ» 2:2 РСК Флагман Whaleapp 2:2 «Славутич» Lontano 1:7 FC Dominus+ Underdog 1:1 АФК «Хунта» «Токіо» 1:5 «Фокстрот+» AFC San Grano 4:2 Vartis Abilardo 2:3 ФК «Металіст-Київ» AFC Bender 2:3 FC VITSTROY «Пироговая Николай» 2:3 Astound «Київ НКС» 6:0 AFC Evraztrade FC Vtoris III 2:5 «ПБФ» AFC Staff+ 4:1 FC Olymp Noosphere Kyiv 3:0 AFC Wintel Medium Tactics 1:9 BOSS MIF 0:0 «Фокстрот» S.K.I.L.L. 0:6 BarbershopGC «Комфорт Таун» 4:2 ShowTime ФК «Трудові резерви» 5:4 SLC FC Getman Kyiv 3:2 TEC VIT EXPORT Partstore 0:6 МФК "Citrus" «Бандерлона» 1:3 A.F.C Svyatosh ST Wood 4:1 «Агросем» ЕвроЛогистикУкраина 8:2 «Никос» ФК «ВіЯр» 1:3 «Віді-трейд» «УкрЕлітЦентр» 3:3 AFC Staff FC Sorry Бабушка 0:4 FC Comfort Life «Перун» 5:3 Talisman Taxi Tigers «Ібіс» 1:8 МФК «Рух» FC Dominus 8:1 Bronto FC Vtoris 1:4 FC Sofiya-City Avis 4:0 МФК «Монолит» Carleone-VPK_Group 4:4 DragonsAutoSchoolTalisman ФК «Фурніком» 3:5 AFC Sparta «Сталь ТМК» 3:5 FC Pegas ФК «Донецк» 1:5 Mustang Taxi FC United 4:1 Coffeelat Variant Agro Build 2:1 «Любі друзі»

AFC Staff VS «Ібіс»

Завдячуючи Wolves, які не приїхали на гру проти FC Breeze і відповідно отримали технічну поразку, вболівальники й наступні команди отримали змогу піти додому раніше. Розпочали суперники гру досить обережно, і не можна було комусь віддати перевагу. Владислав Бельченко на 9-й хвилині вивів «стафів» вперед. З перших хвилин «Ібіс» намагався здивувати опонента та досить часто діяв у п’ять польових гравців. Однак це не допомогло, і трохи згодом AFC Staff+ подвоїв власну перевагу. Здавалося, що гості розслабилися, через те що «Миротворець» зіграв унічию, тож навіть у випадку поразки «рибалки» повісили б собі на шию бронзові медалі, так чи інакше. Однак команда продемонструвала, що просто так програвати останній матч не тільки Прем’єр-ліги, а й усього сезону (саме такий почесний статус випав цим суперникам) вона не збирається. На 17-й хвилині першого тайму Ярослав Шевченко відправив м’яча у порожні ворота, скоротивши відставання для своєї команди. На цьому наш Шева не заспокоївся, і блискучим ударом у дев’ятку відновив паритет. Справжній шедевр! Уже по перерві ювелірний удар у дальній кут Олександра Василюка вперше вивів «Ібіс» уперед. Господарі почали тиснути, захопили повністю ініціативу, навіть почали підключати голкіпера. Однак вони не врахували того моменту, що суперник спеціально віддав їм м’яч. І от в один з таких випадків, коли воротар пішов допомагати своїм попереду, Валентин Бондар перехопив м’яч на власній половині поля та й відправив шкіряну кулю в порожні ворота. 4:2. При цьому було помітно, що «рибалки» абсолютно не напружуються, грають у власне задоволення. Продовжували впродовж усього ігрового часу ходити вперед голкіпер однієї команди, потім іншої, і на цьому поприщі більших успіхів досягли саме футболісти «Ібіса». За такої божевільної гри мало вірилося в те, що «чорно-білі» зможуть здійснити камбек. Однак стандарти є стандарти в будь-якому футболі, і за дві хвилини до фінального свистка Бельченко відзначився, реалізувавши штрафний удар за перебір фолів, який пробив не з 10-метрової позначки, а з місця порушення. Однак радість гостей була недовгою, тому що атака у відповідь завершилася хет-триком Шевченка. Ви не повірите! Після цього Бельченко бив ще й десятиметровий, але реалізувати його не зміг. Інтрига остаточно померла. Команди були гідними вивіски гри, що завершує весь сезон «В9ку». Крапку поставив Іван Волошин – 6:3 на користь «Ібіса».