(098)427-71-85
Фурніком Parimatch3 Soccer Футбол
Seco Вияр Віді-Трейд Parimatch
Укркубок Parimatch

KFC Leon 4:8 ФК «Нова» «Беличи-Арей» 1:0 Global Message Services (GMS) FC Vtoris Left Coast 4:2 Otium FC EXMO 1:5 Goal center FC Goodfellas 4:7 «Будівельна гільдія» Фанати Комп"ютерного Футболу (ФКФ) 3:8 «Фігаро» Coffeelat 3:3 Київ Біо Клімат «КБТ» 2:4 «Київ НКС» Digital Choo 3:1 «Приход» FC Liv-Comfort 5:5 ФК «Богданiвка» «Славутич» 3:1 Whaleapp Lontano 2:6 «Машінтех+» Indigo project 3:1 S.K.I.L.L. МСК Україна 3:1 FC Aviator «ПБФ» 2:2 Tenders «Любі друзі» 9:2 Abilardo J. Daniel’s 4:3 FC Endorphine «Перун» 9:4 «Фокстрот+» DolomitUA 5:3 Vartis II FC United 4:2 ФК «ВіЯр+» FC ControlPay 3:10 DolomitUA Partstore 2:6 FC Dominus Carleone 5:2 «Чиста вода» «Кава Про» 6:2 Indigo project Generals 2:3 MIF Bronto 1:0 МФК «Монолит» Vartis II 1:15 LABA Avis 1:1 «Ібіс» AFC Evraztrade 3:3 Underdog FC Getman Kyiv 0:0 A.F.C Svyatosh Vartis 2:5 «Інтергал-Буд» AFC Sparta 8:1 «Бандерлона» AFC San Grano 10:2 «Никос» «Ф-Енерджи» 4:3 ФК «Дніпро» Mustang Taxi 3:1 ФК «ВіЯр» FC ProfiTent 4:6 Kyiv United МФК «Рух» 3:2 FC Sorry Бабушка DragonsAutoSchoolTalisman 3:0 Talisman Taxi Tigers «Токіо» 4:1 «Хилти» ФК «Фурніком» 4:2 FC Sofiya-City Medium Tactics 2:6 AFC Start Carleone-VPK_Group 4:5 FC Vtoris «Фокстрот» 0:2 FC Vtoris+ FC Comfort Life 3:1 «Віді-трейд» «Комфорт Таун» 7:7 BOSS AFC Staff 4:6 ShowTime «Фігаро» 2:6 ФК «Богданiвка» Variant Agro Build 5:4 FC Pegas Imperial 1:1 ФК «Поліція Києва»

3 Чікільов 8 6 0.75

МАТЧ ТУРУ. «ПБФ» 2:2 Tenders Рахунок у зустрічі було відкрито на 12-й хвилині. Блискучий гол вдалося забити Івану Кошевому. Гравець перехопив м'яч у центрі поля, пройшов по флангу, прибрав на замасі

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Liv-Comfort 5:5 ФК «Богданівка» Цей матч став самим яскравим і цікавим у всьому п'ятому турі. Рахунок було відкрито на восьмій хвилині, коли Денис Ленець вколотив м'яч під поперечку.

Читати

МАТЧ ТУРУ. Variant Agro Build 5:4 FC Pegas У цьому матчі редакція ставила на досвід, але вагомішими виявилися бажання та завзятість. Рахунок у зустрічі було відкрито в п'ятій хвилині. Сергій Шувалов

Читати

«ЛУК» 4:3 Gulfstream Перед грою з «ЛУКом» на користь «Гольфстріму» промовляли і вище місце в турнірній таблиці, і збір кращий, ніж в опонента, в якого лише один гравець на заміні. Але

Читати

МАТЧ ТУРУ. J.Daniel’s 4:3 FC Endorphine Рахунок у зустрічі було відкрито вже на п'ятій хвилині. Павло Волошенко отримав м'яч, розгорнувся та пробив з-за меж карного майданчику. Будемо відвертими, незважаючи на класний

Читати

МАТЧ ТУРУ. KFC Leon 4:8 ФК «Нова» Так вийшло, що два з трьох матчів цього туру завершилися з однаковим рахунком 3:1, а от найперший з них, в якому грали KFC Leon

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Токіо» 4:1 «Хілті» Оце так гра! Не дивно, що такою запеклою вийшло, бо багато що для обох на кону стояло – суперники билися за значний підйом турнірними сходинками. На

Читати

МАТЧ ТУРУ. Coffelat 3:3 «КиївБіоКлімат» Перед початком зустрічі більшість ставила на впевнену перемогу номінальних гостей, які до цього моменту ще не втрачали залікові бали, але легкої прогулянки «червоно-жовті» не отримали, натомість

Читати

МАТЧ ТУРУ. Imperial 1:1 ФК «Поліція Києва» Це мала бути справжня битва, адже на кону – одноосібне лідерство. Тому не надто видовищною вийшла гра. «Жовто-чорні» постаралися взяти гру під свій контроль,