Порушники ліги

(093)273-57-67
Soccer Віді-Трейд Вияр Футбол
Parimatch Parimatch Фурніком Seco
Parimatch3 Укркубок

«Славутич» 1:3 KFC Leon «Приход» 3:4 KFC Leon ФК «Нова» 7:8 «Славутич» Whaleapp 0:5 Digital Choo FC EXMO 0:2 Бандерлона U20 Otium 0:5 Coffeelat Бандерлона U20 6:0 FC EXMO Golden Lions Talisman 3:1 FC ProfiTent «Будівельна Гільдія» 7:2 FC Vtoris Left Coast Lontano 2:4 МФК «Монолит» Київ Біо Клімат 4:2 FC Goodfellas Lontano 1:3 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 МФК «Монолит» МФК «Монолит» 2:1 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 Lontano LABA 1:0 FC Getman Kyiv LABA 2:3 AFC Sparta Variant Agro Build 0:5 LABA FC Vtoris 1:2 «ПБФ» «Фокстрот» 2:1 AFC Staff «Беличи-Арей» 3:4 Дружба Medium Tactics 2:1 FC Liv-Comfort FC Getman Kyiv 1:2 AFC Evraztrade AFC Sparta 3:2 ФК «ВіЯр» «Чиста вода» 8:7 Variant Agro Build ФК «Поліція Києва» 5:0 LABA «Никос» 1:0 МФК «Горняк» ФК «Богданiвка» 0:2 «Інтергал-Буд» ФК «Дніпро» 6:5 «Токіо» «Комфорт Таун» 2:3 «Ф-Енерджи» Бандерлона U20 0:1 Golden Lions Talisman FC EXMO 5:0 FC ProfiTent Lontano 0:4 «ПБФ» МФК «Монолит» 1:2 «Фокстрот» Дружба 3:1 AFC Evraztrade Medium Tactics 1:4 AFC Sparta «Чиста вода» 2:0 «Никос» ФК «Поліція Києва» 5:6 «Інтергал-Буд» «Ф-Енерджи» 2:3 Golden Lions Talisman ФК «Дніпро» 4:2 FC EXMO «Фокстрот» 3:0 AFC Sparta «ПБФ» 1:0 Дружба «Інтергал-Буд» 1:2 Golden Lions Talisman «Чиста вода» 3:1 ФК «Дніпро» AFC Sparta 3:0 «Інтергал-Буд» Дружба 2:0 ФК «Дніпро» «ПБФ» 3:4 «Чиста вода» «Фокстрот» 1:3 Golden Lions Talisman FC Comfort Life 3:1 МФК «Рух» «Віді-трейд» 1:6 Mustang Taxi FC Vtoris 7:0 FC Sorry Бабушка ФК «Фурніком» 3:4 ФК «ВіЯр» MIF 1:4 «Ібіс» FC Sofiya-City 4:5 Talisman Taxi Tigers Carleone-VPK_Group 3:7 DragonsAutoSchoolTalisman


Таблиця

і о
1FC Vtoris 923
2FC Sorry Бабушка 919
3«Ібіс» 917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Мазур 7 12 1.71
2 Бельченко 9 12 1.33
3 Хусаинов 8 8 1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Хомяков 9 8 0.89
2 Юзефович 7 6 0.86
3 Чікільов 8 6 0.75
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
ПОРУШЕННЯ

Давыденко
Вячеслав

Перун

1 тур1 тур3 тур5 тур8 тур8 тур

Садовой
Антон

Перун

4 тур5 тур7 тур7 тур

Войтенко
Олександр

«Ібіс»

1 тур1 тур9 тур

Поліщук
Дмитро

ФК Донецк

2 тур5 тур

Муха
Борислав

«Ібіс»

1 тур3 тур5 тур

Зубарєв
Сергій

FC Breeze

2 тур3 тур5 тур

Мазур
Микита

FC Sorry Бабушка

1 тур2 тур3 тур

Галдецький
Євген

Wolves

1 тур2 тур8 тур

Кубенко
Ярослав

АФК «Миротворець»

5 тур6 тур

Пащенко
Тимофій

ФК Донецк

2 тур3 тур

Грачов
Максим

FC Vtoris

3 тур5 тур

Заєць
Віталій

«Віді-трейд»

4 тур7 тур

Кучерук
Володимир

AFC Staff

4 тур9 тур

Гаделія
Давид

FC Breeze

2 тур3 тур

Войхевич
Руслан

«Ібіс»

8 тур

Шевченко
Ярослав

«Ібіс»

5 тур

Саградян
Самвел

«Ібіс»

5 тур

Вусатюк
Артем

FC Breeze

7 тур

Боярчук
Денис

АФК «Миротворець»

3 тур

Переход
Роман

FC Sorry Бабушка

8 тур

Демченко
Олексій

АФК «Миротворець»

6 тур

Калита
Вячеслав

FC Breeze

5 тур

Хіргій
Геннадій

ФК Донецк

5 тур

Бельченко
Владислав

AFC Staff

8 тур

Пуговкин
Андрей

Перун

5 тур

Фурсенко
Віктор

«Ібіс»

3 тур

Зубленко
Руслан

FC Sorry Бабушка

7 тур

Касапов
Андрій

«Віді-трейд»

8 тур

Василюк
Олександр

«Ібіс»

9 тур

Шаманський
Андрій

ФК Донецк

3 тур

Юречко
Дмитро

FC Vtoris

4 тур

Сибиряков
Сергій

Перун

4 тур

Чоловський
Віктор

«Віді-трейд»

7 тур

Перевалов
Віктор

«Віді-трейд»

1 тур

Степанюк
Андрій

FC Breeze

3 тур

Андрусенко
Дмитро

«Віді-трейд»

5 тур

Малюшенко
Олексій

ФК Донецк

4 тур

Бондзик
Віталій

ФК Донецк

2 тур

Казмірук
Назар

FC Vtoris

8 тур

Анохін
Марк

ФК Донецк

3 тур

Ксенз
Павло

Перун

2 тур

Косьмина
Дмитро

Перун

9 тур

Марущак
Олексій

«Віді-трейд»

1 тур

Чікільов
Ілля

AFC Staff

4 тур

Олійник
Сергій

FC Sorry Бабушка

1 тур

Іріоглу
Павло

Wolves

3 тур

Сюзєв
Роман

FC Breeze

2 тур

Остафiйчук
Андрiй

Wolves

8 тур

Дударь
Юрiй

Wolves

3 тур

Шешеня
Андрій

«Віді-трейд»

9 тур