(093)273-57-67
Вияр Укркубок Фурніком Seco
Parimatch Футбол Soccer Parimatch3
Parimatch Віді-Трейд

DEPS 1:3 Sam Family ФК «Трудові резерви» 7:1 «Сталь ТМК» BarbershopGC 1:1 S.K.I.L.L. AFC Bender 3:2 FC Pegas «Кава Про» 2:5 Goal center SLC 4:1 FC VITSTROY МФК «Рух» 0:1 FC Sorry Бабушка FC Endorphine 2:8 Astound FC Sofiya-City 5:3 «Ібіс» FC Pulse 5:1 Будівельна гільдія J. Daniel’s 1:6 Kraft ФК «Донецк» 1:5 FC Comfort Life Astound 4:4 «Пироговая Николай» AFC Evraztrade 2:0 Coffeelat BT-Ukraine 0:5 FC United ФК «Металіст-Київ» 0:5 Abilardo «Київ НКС» 6:3 «Любі друзі» Underdog 2:2 «Токіо» FC Pegas 6:3 «Сталь ТМК» МФК «Филлер» 0:2 «Чиста вода» «Ф-Енерджи» 2:4 AFC Start ФК «Фаворит» 1:11 «Фокстрот+» Carleone 3:4 «ПБФ» «Приход» 2:4 ФК «Талан» Goal center 3:10 BarbershopGC Whaleapp 4:2 ФК «Работнички» «Кава Про» 3:10 DEPS Digital Choo 4:7 FC Dominus+ S.K.I.L.L. 0:5 Sam Family Lontano 0:6 «КБТ» «Славутич» 4:0 РСК «Флагман» «Інтергал-Буд» 2:0 AFC San Grano Noosphere Kyiv 5:0 FC Goodfellas Kyiv United 5:0 AFC Wintel FC Vtoris III 3:2 Tenders Agromat «Оболонь» 2:11 Vartis Medium Tactics 6:1 «Никос» FC VITSTROY 3:0 AFC Bender ST Wood 2:1 FC Getman Kyiv Euro Logistics UA 3:1 AFC Staff+ «Бандерлона» 1:5 «Скіф» Partstore 2:5 «Комфорт Таун» MIF 3:3 «Агросем» SLC 6:2 ФК «Трудові резерви» «Фокстрот» 4:6 FC Vtoris+ BOSS 5:0 ShowTime A.F.C Svyatosh 1:1 TEC VIT EXPORT MFC Citrus 8:3 FC Olymp FC Comfort Life 2:2 Mustang Taxi ФК «Фурніком» 1:3 FC Dominus МФК «Рух» 1:6 «Віді-трейд» Avis 1:1 «Перун» FC Sofiya-City 5:1 Carleone-VPK_Group «УкрЕлітЦентр» 0:5 AFC Sparta DragonsAutoSchoolTalisman 2:0 ФК «Донецк» AFC Staff 4:3 Talisman Taxi Tigers Variant Agro Build 2:2 Otium FC Sorry Бабушка 4:2 ФК «ВіЯр» МФК «Монолит» 3:4 Bronto «Ібіс» 0:5 FC Vtoris

FC Comfort Life VS Partstore

Уже в ранзі чинного чемпіону Ліги Silver FC Comfort Life приймав екзамену у Partstore. Збір в обох – нормальний, давайте хорошу гру! «Білі» очікувано взяли м’яч під свій контроль, повели свої атаки. Дмитро Косьмина бив, здавалося, «напевняк», але влучив у стійку. А от Марк Мартиненко бахнув уже так, що м’ячу діватися нікуди, крім як у ворота, – потужно та влучно. Відкрито рахунок на 12-й хвилині. Бомбардування воріт Олексія Челмакіна тривало, але рахунок до перерви залишвся незмінним. При цьому варто відзначити, що під завісу тайму «автомобілісти» нарешті оговталися, провели кілька небезпечних атак, були близькими до успіху. Мартиненко подвоїв перевагу «забудовників», зробивши свою справу, як удатний центрфорвард. Блиснув і Євген Курочка, забивши третій гол «білих». Partstore наполегливо йшов уперед, аби хоч гол престижу забити (шанси були), але при цьому наражався на стрімкі контрвипади суперника. А коли голкіпер до атак долучився, Юрій Сірий вразив порожні ворота – 4:0. Перемога, гідна справжнього чемпіона.