(098)427-71-85
Seco Футбол Вияр Укркубок
Soccer

FC Sorry Бабушка 0:0 «Ібіс» FC Pegas 7:4 CARLEONE Whaleapp 0:2 Славутич Goal center 1:1 S.K.I.L.L. Coffeelat 3:3 Энергия Digital Choo 2:3 FC Dominus+ Whaleapp + 5:0 Jysk BOSS 7:1 Noosphere Kyiv ФК Металіст-Київ 5:2 OLYMPIC private club ДП "Кюне і Нагель" 11:3 Любі Друзі Токио 3:2 J. Daniel’s «Бандерлона» 2:3 ФК Фурніком Комфорт Таун 6:3 АФК «Хунта» SC Olympia Sport 1:12 "Пироговая Николай" Underdog 4:0 МФК Филлер FC Pegas 2:4 BT-Ukraine Центральный офис 6:10 ФК Фаворит Medium Tactics 3:10 Varvar Sport AFC Spartan 2:2 CARLEONE Креді Агріколь Банк 0:6 ФК Талан FC Goodfellas 2:1 Partstore Агросем 3:0 Dream Team МФК Монолит 3:3 Перун FC Vtoris+ 4:1 Ukrmedias FC Sofiya-City 11:0 FC Olymp "Пироговая Николай" 5:0 SC Olympia Sport TEC VIT EXPORT 4:4 «Бандерлона» «Скіф» 4:1 Інтергал-Буд ФК "ВіЯр 2:7 FC Comfort Life DragonsAutoSchoolTalisman 2:7 ФК Авіаліга ФК Донецк 1:3 Generals ЕвроЛогистикУкраина 7:4 FC Getman Kyiv Фокстрот 2:0 AFC Staff+ AFC Bender 2:2 AFC Evraztrade Vartis 5:7 AFC San Grano FC Goodfellas 3:0 Ukrmedias «Ібіс» 1:0 AFC Staff Никос 3:3 МФК "Citrus" ShowTime 3:2 Bronto FC Sorry Бабушка 3:3 МФК "Рух" Ф-Енерджи 6:4 Pepe y sus Players FC Vtoris 6:2 Carleone-VPK_Group «Віді-трейд» 3:4 Mustang Taxi Talisman Taxi Tigers 6:2 A.F.C Svyatosh Parimatch 1:6 АФК «Хунта» Tenders Agromat 3:4 Крылья Донбасса AFC Start 2:9 Комфорт Таун Hammers 2:3 Otium AFC Spartan 2:2 ПБФ

ФК Авіаліга VS ФК «Троя»

Обом суперникам у цьому протистоянні потрібен був результат, тому що в іншому випадку вони ризикували не потрапити на п’єдестал. Гра тривала на зустрічних курсах, і суперники були гідні один одного, навіть забиваючи ледь не синхронно. На 14-й хвилині Віктор Калатай вивів «авіаторів» уперед, і одразу ж в наступній атаці Дмитро Міщенко запалив на табло 1:1. Приблизно така ж ситуація відбулася по перерві, от тільки вперед спочатку вийшли «троянці», завдяки точному удару від Віталія Камінєва, а вже за дві хвилини Олег Васич відновив паритет. Під кінець зустрічі ФК «Авіаліга» почала тиснути на ворота суперника активніше, тому що команду нічия ніяк не влаштовувала. Гості змушені були стримувати атаки опонента, що вилилося у перебір фолів. На останніх хвилинах матчу «авіатори» виконували десятиметровий, але не змогли його реалізувати, а вже на останніх секундах «Троя» не влучила в порожні ворота. Усе закінчилося нічиєю, яка не влаштувала «коралових» лише в тому плані, що колектив зміг усе ж таки здобути хоч якісь медалі.