(098)427-71-85
Футбол Seco Укркубок Вияр
Soccer

FC Sorry Бабушка 0:0 «Ібіс» FC Pegas 7:4 CARLEONE Whaleapp 0:2 Славутич Goal center 1:1 S.K.I.L.L. Coffeelat 3:3 Энергия Digital Choo 2:3 FC Dominus+ Whaleapp + 5:0 Jysk BOSS 7:1 Noosphere Kyiv ФК Металіст-Київ 5:2 OLYMPIC private club ДП "Кюне і Нагель" 11:3 Любі Друзі Токио 3:2 J. Daniel’s «Бандерлона» 2:3 ФК Фурніком Комфорт Таун 6:3 АФК «Хунта» SC Olympia Sport 1:12 "Пироговая Николай" Underdog 4:0 МФК Филлер FC Pegas 2:4 BT-Ukraine Центральный офис 6:10 ФК Фаворит Medium Tactics 3:10 Varvar Sport AFC Spartan 2:2 CARLEONE Креді Агріколь Банк 0:6 ФК Талан FC Goodfellas 2:1 Partstore Агросем 3:0 Dream Team МФК Монолит 3:3 Перун FC Vtoris+ 4:1 Ukrmedias FC Sofiya-City 11:0 FC Olymp "Пироговая Николай" 5:0 SC Olympia Sport TEC VIT EXPORT 4:4 «Бандерлона» «Скіф» 4:1 Інтергал-Буд ФК "ВіЯр 2:7 FC Comfort Life DragonsAutoSchoolTalisman 2:7 ФК Авіаліга ФК Донецк 1:3 Generals ЕвроЛогистикУкраина 7:4 FC Getman Kyiv Фокстрот 2:0 AFC Staff+ AFC Bender 2:2 AFC Evraztrade Vartis 5:7 AFC San Grano FC Goodfellas 3:0 Ukrmedias «Ібіс» 1:0 AFC Staff Никос 3:3 МФК "Citrus" ShowTime 3:2 Bronto FC Sorry Бабушка 3:3 МФК "Рух" Ф-Енерджи 6:4 Pepe y sus Players FC Vtoris 6:2 Carleone-VPK_Group «Віді-трейд» 3:4 Mustang Taxi Talisman Taxi Tigers 6:2 A.F.C Svyatosh Parimatch 1:6 АФК «Хунта» Tenders Agromat 3:4 Крылья Донбасса AFC Start 2:9 Комфорт Таун Hammers 2:3 Otium AFC Spartan 2:2 ПБФ

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга Gold. Змішаний тур

МАТЧ ТУРУ. TEC VIT EXPORT 5:3 «ЄвроЛогістикУкраїна»
Перш за все варто відзначити покращений (у порівнянні, звісно, з нашим останнім побаченням) збір «експортерів», що дозволило команді Віталія Хохича нав’язувати опоненту свою волю. «Логістів» під орудою Іллі Бондарчука цим не зломити, не залякати… Вони активно та компактно захищалися, чекаючи на нагоду провести різкий випад. Саме «біло-блакитні» могли відкрити рахунок, але Максим Стасюк схибив при виході віч-на-віч з голкіпером. І за такої гри кількість небезпечних моментів біля воріт обох була приблизно рівною. Рахунок відкрили «фіолетові» індивідуальними зусиллями Сергія Кожушка, який пройшов і увігнав м’яч у ближню дев’ятку на 12-й хвилині. Цей гол залишився єдиним у першому таймі. На початку другого «логістам» вдалася доволі тривала облога воріт суперника, яка врешті-решт завершилася хорошою комбінацію та завершальним ударом Антона Шпаченка. Тож команди ніби почали все знову. Господарі атакують, гості захищаються, проводять випади. Ближче до середини другого тайму Денис Мусаєв повернув лідерство «експортерам» потужним ударом під поперечку з правого флангу атаки. «Логісти» дещо розкрилися, вже не таким щільним виглядав їхній захист, бо почали суперника вище зустрічати, що виявилося лише на руку опонентам, які почали вриватися у вільні зони. Мусаєв вивів Сергія Остапенка на вбивчу позицію, той пробив у перекладину. Але Андрій Зв’ягельський невдовзі перевагу TEC VIT EXPORT закріпив з пасу Антона Клепки. Гості повернули інтригу матчу негайно – Шпаченко замкнув на дальній стійці простріл з кутового. Згодом Мусаєв відкрився на лівому фланзі, отримав заброс із глибини, спрямував круглого в дальній кут, і його команда знову веде у два м’ячі. «ЄвроЛогістикУкраїна» пішла рятувати гру всіма силами, знявши воротаря. Забили, але перед тим пропустивши від воротаря «експортерів» Максима Бабенка в порожню рамку. Роман Резнік після вертикального пасу Бондарчука встановив остаточний рахунок матчу – 5:3.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Денис Мусаєв (TEC VIT EXPORT)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Шалигін («Бандерлона»)
Три очки, здобуті його командою, «згоріли». Ну то що – тепер голкіпер допоміг здобути шість. Лише раз за матч дозволяв суперникам відзначитися, а партнери хай хоч трохи, але більше. Таким чином «Бандерлона» за вікенд оформила дві перемоги з однаковим рахунком 2:1.

КАМБЕК ТУРУ. ФК «Фурніком» 5:2 FC Getman Kyiv (з рахунку 0:1, 1:2)
ХАРАКТЕР ТУРУ. FC Getman Kyiv
Уже виснажений невдалою грою з «Фурнікомом» (2:5), поступаючись «Агросему» до останньої хвилини, «козаки» зуміли вирвати нічию – 1:1.
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. Збір «Фокстроту»
16(!) гравців було заявлено на матч проти Avis, що призвело до ще більш приємної несподіванки для прихильників «Фокстроту» – переконливої перемоги над суперником з рахунком 5:2.
ДЕБЮТАНТ ТУРУ. Dream Team
Новачок стартував з двох поразок у протистояннях з досвідченими старожилами. Але це лише початок…

Автор: Віктор Петрушов