(093)273-57-67
Seco Soccer Укркубок Parimatch3
Parimatch Футбол Parimatch

Альфа 0:5 Юність FC Status+ 6:5 Бізони МФК Княжий Ринок 4:2 Галицька здоба LTM 3:8 Gulfstream

Dreamteam VS Торнадо

Ось і добігає кінця чемпіонат Львова «В9ку». За цей час команди нас порадували безліччю прекрасних голів, а також інтригою та незабутніми емоціями. Видно, що на це все пішло багато сил, і під кінець турніру команди виглядають не такими свіжими, як на старті. Та й боротись уже нема за що, усі приблизно знають, які місця їх чекають в підсумку, і ці ігри вже не мають турнірного значення. Але такі поєдинки – це прекрасний спосіб підготуватись до наступного сезону та показати ще кращий результат. Ця гра довела нам, що не зважаючи на те, що жодна з команд не мала шансів піднятись в турнірній таблиці, колективи зробили все для потрібного результату. Гравці Dreamteam почали гру активно та до 10-ї хвилини практично поховали інтригу, забивши п’ять голів, а до перерви змогли реалізувати ще дві нагоди. На все це «Торнадо» зміг відреагувати лише двома голами та важким подихом по закінченню першого тайму. Проте ці хлопці не були згодними здаватись й активно пішли в наступ. У результаті, знайшовши слабке місце суперника, забили декілька важливих голів та скоротили відрив до одного м’яча, але цього виявилось недостатньо.