Новини турніру

(093)273-57-67
Футбол Parimatch Parimatch Soccer
Seco Укркубок Parimatch3

FC Status+Cerber 2:2 Юність Рендер 7:0 LTM FC Berkut 4:4 Gulfstream ЛУК 1:2 Сокіл Lion Team 5:0 Ескадра Атлант 0:5 Бізони


Таблиця

і о
1МФК Княжий Ринок1643
2МФК Львівські Резерви1637
3Галицька здоба1632
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Багряк 15 50 3.33
2 Задорецький 14 24 1.71
3 Писько 5 19 3.8
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2019-05-14 18:23:47

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Львова «В9ку». Суперліга. 2 тур

МАТЧ ТУРУ. «Бізони» 3:2 LTM
Цього разу «Бізонам» вдалося зібрати пристойний склад, тож і гра у виконанні команди зовсім іншою стала. Уже з перших хвилин почала проглядатися ігрова перевага «чорних», які перевірили пильність голкіпера LTM кількома небезпечними ударами. «Матрацні» відповіли серією напівмоментів з ударами здебільшого здалеку. Але саме вони відкрили рахунок – на 15-й хвилині Олег Ворошило якимось дивом знайшов шпарину між голкіпером і ближнім кутом, який він захищав – м’яч від стійки опинився в сітці. Втім, на тій же хвилині рахунок знову став рівним – Сергій Коваль вистрілив з лівого флангу атаки по діагоналі в дальню дев’ятку. По перерві пішло веселіше, і команди почали обмінюватися справді гострими випадами. Частіше та гостріше атакували гості. які на 34-й хвилині конвертували кількість в якість, і Микола Шморгун знову вивів їх вперед. однак знову радість «біло-червоних» була недовгою. «Бізони» негайно відповіли одразу трьома потужними пострілами з відстані, два з яких парирував Василь Радь, а третій пройшов вище. А от четвертий, у виконанні Влада Орловського досяг цілі. І все це впродовж якоїсь хвилини! А на 38-й хвилині Орловський втік у контратаку правим флангом. Віддав партнеру на лівий, отримав зворотній простріл, вразив порожні ворота та приніс вольову перемогу своїй команді.
	
ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олег Чернецький (FC Status+)
Яка ж потужна в нього «гармата». А яка влучна! По дев’яткам стріляє, наче так і треба. Оформив Олег Чернецький хет-трик, зумовив перемогу «статусних».
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Антон Чудний («Галицька здоба»)
Хоч «пекарі» й виграли переконливо за рахунком, «Альфа» завдала їм чималого клопоту. Багато моментів «перші» створили, але забити не вдавалося, бо не щастило, ще й воротар цей стіною стояв.

КОМАНДА ТУРУ. МФК «Княжий Ринок»
КАМБЕК ТУРУ. «Бізони» 3:2 LTM (з рахунку 0:1, 1:2)
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «Ескадра» 0:11 МФК «Княжий Ринок»
Зрозуміло, з ким довелося стикнутися «Ескадрі», якій ще не доводилося мірятися силами з такими сильними суперниками. Більшого чекали від колективу, який сподобався на старті. Але чинний чемпіон України «В9ку» ну дуже переконливо довів свою перевагу.
ПОДІЯ ТУРУ. Повернення FC Status+
Старожил змагань зустрівся з «Юністю», що також давно вже виступає у чемпіонаті Львова, і вийшов переможцем – 6:4.

Автор: Віктор Петрушов