Новини турніру

(093)273-57-67
Parimatch Укркубок Seco Parimatch
Футбол Parimatch3 Soccer

FC Status+Cerber 2:2 Юність Рендер 7:0 LTM FC Berkut 4:4 Gulfstream ЛУК 1:2 Сокіл Атлант 0:5 Бізони Lion Team 5:0 Ескадра


Таблиця

і о
1МФК Княжий Ринок1643
2МФК Львівські Резерви1637
3Галицька здоба1632
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Багряк 15 50 3.33
2 Задорецький 14 24 1.71
3 Писько 5 19 3.8
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2019-05-29 08:55:28

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Львова «В9ку». Суперліга. 3 тур

МАТЧ ТУРУ. «Альфа» 4:2 Gulfstream
У трьох матчах з чотирьох перевага одного суперника над іншим не викликала сумніву. На відміну від інших матчів туру, інтрига в цьому протистоянні жила практично до заключних хвилин, коли «Альфа» зняла всі питання щодо переможця двобою, ставши ним. А розпочалося все з голу тієї ж «Альфи»: на третій хвилині Назар Жовтовський (от же ж вправний майстер!), отримавши пас із глибини, пішов не до, а від воріт, уводячи за собою захисника та «розслабивши» голкіпера, і при цьому п’ятою(!) спрямував м’яч у сітку. «Фіолетові» досить швидко відігралися. Запресингували суперника біля його воріт, Юрій Біган набіг на вільний м’яч і влучно пробив у нижній кут. Втім, у середині першого тайму, за досить рівної гри, в якій суперники обмінювалися небезпечними моментами, «Альфа» знову вийшла вперед – це Максим Ткаченко змусив помилитися останнього захисника, втік на побачення з воротарем, а далі, як кажуть, справа техніки. Лише на 32-й хвилині «перші» збільшили перевагу – Жовтовський у дотик забив після кутового. Gulfstream завдяки наполегливості Назара Думи, який змусив помилитися голкіпера, отримав шанс на порятунок. Але «Альфа» все ж була сильнішою, що й довів заключний гол Петра Козака, коли Остап Цибрівський дограв епізод до кінця, опинившись ніби в «глухому куті», але обіграв захисника та виклав йому м’яч, як на блюдечку… Заслужена перемога «перших», а для Gulfstream не все так печально. Головне – позбутися невимушених, зайвих помилок.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Тарас Швець (FC Status+)
Матч проти LTM перетворився на бенефіс Тараса Швеця, шульги з прекрасно поставленим ударом, який за стартові десять хвилин відправив у ворота суперник чотири м’ячі! Відзначимо четвертий гол Тараса – весь захист пошив у дурні, воротаря на газон поклав! На пента-трик гравцеві вистачило одного тайму, після чого можна було і «відпочивати» з відчуттям виконаного обов’язку.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Петро Левко («Альфа»)

НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. FC Status  9:1 LTM
«Статусні» виставили практично мінімальний склад, у суперника теж «не фонтан», але на заміні люди є. І тут такий розгром!
СЕРІЯ ТУРУ. МФК «Княжий Ринок»
Заради цікавості – почнемо рахувати. Чи то катком, чи танком пре МФК «Княжий Ринок». Ось уже третя перемога суперклубу (при тому що «Бізони», які йому протистояли, зіграли краще за попередників), і знову з двозначним рахунком.
РОДЗИНКА ТУРУ. Прекрасна погода у Львові
Погода в місті Лева – це вже інтернет-мем. Третій за ліком тур відбувся на тиждень пізніше, ніж було заплановано. Хоч і кажуть, що «матч відбудеться за будь-якої погоди», грати 18 травня не було фізичної можливості – подивіться на фото, самі все зрозумієте.

Автор: Віктор Петрушов