(093)273-57-67
Soccer Seco Parimatch Футбол
Parimatch3 Укркубок Parimatch

Альфа 0:5 Юність FC Status+ 6:5 Бізони МФК Княжий Ринок 4:2 Галицька здоба LTM 3:8 Gulfstream

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Львова «В9ку». Суперліга. 4 тур

МАТЧ ТУРУ. FC Status+ 4:6 «Галицька здоба»
На жаль, справжньої заруби, окрім як тут, ніде й не було… Перш за все варто зауважити щодо складів – FC Status  спромігся зібрати достатню, як для початку літа, кількість виконавців на битву з серйозним суперником. Який, у свою чергу, мав не три четвірки, а дві, але й цього виявилося цілком достатньо… За досить рівної гри, де атака йшла на атаку, «Галицька здоба» відкрила рахунок зусиллями Сергія Шафранського, який пробив у воротарський кут, і завдяки ж йому подвоїла перевагу – тепер голкіпер був не винен, бо удар вийшов більярдним, від стійки. Певно, що вирішальною стала заключна хвилина першого тайму, коли Данило Сивак з позиції центрфорварда, яким він і є, забив третій, а Богдан Стефанків після кутового, з повним провалом захисту – четвертий. Ледь почався другий тайм, як Стефанків довів перевагу «пекарів» до 5:0! І знову після кутового. Нарешті розбудило це «статусних». Тарас Швець один гол відіграв, але ж моментів було створено скільки! Відчувши, що гру ще можна врятувати, «помаранчево-фіолетові» забули про захист, пішли всіма силами вперед, і от маєте – знову мінус п’ять, тобто 1:6. Але це не підкосило – тиснули, били, давили. Швець оформив хет-трик, ще один гол додав Дмитро Нітарський. Але під завісу матчу «жовто-червоні» уважніше діяли в захисті, «підсушили» гру, завдяки чому в підсумку святкували перемогу.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Микола Назарук («Бізони»)
Справді вирізнявся на полі. Не лише яскравими «вирви око» гетрами, а й грою. Наполегливий, настриний, став автором двох голів.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Антон Денчук («Галицька здоба»)
Коли «статусні» влаштували спражню облогу володінь «пекарів», Антон Денчук впіймав справжній кураж, завдяки чрому його команда виборола все ж таки комфортну, а не на нервах, перемогу.

ГОЛ ТУРУ. Юрій Маційовський («Юність»)
Ну просто красень-гол поклав – у падінні через себе. Таке неможливо не відзначити!
ПОДІЯ ТУРУ. Олесь Кузьо справді повернувся
Організатор і капітан «Рендера», що постійно виступав у турнірі, а нині припинив існування, сам без гри жити не може. Повернувся після важкої травми, приєднався до «Юності». Забив два голи. Схоже, що такою «співпрацею» задоволені і він, і його нова команда.

Автор: Віктор Петрушов