(093)273-57-67
Seco Parimatch Футбол Укркубок
Parimatch Parimatch3 Soccer

Альфа 0:5 Юність FC Status+ 6:5 Бізони МФК Княжий Ринок 4:2 Галицька здоба LTM 3:8 Gulfstream

МАТЧ ТУРУ. «Ескадра» 4:6 FC Status+
Status+ повернувся до того, з чого почав у поточному сезоні, – поганого збору. Але не через це поєдинок вийшов бойовим, адже в «Ескадри» гравців було не більше, а тому що «біло-сині» провели один з кращих своїх матчів (а ми ж казали – можуть!) А початок який видали! Уже на першій хвилині Назарій Хміль перехопив пас останнього захисника, та й пробив без роздумів, поціливши у кут. «Помаранчево-фіолетові» перейшли на гру в п’ять польових одразу ж після пропущеного голу. «Ескадра» облогу витримала, а Юрій Паньків за першої ж нагоди зі свого карного майданчика поцілив у порожні ворота. За хвилину він же ударом по дузі вже з трохи ближчої відстані відзначився подібним чином ще раз. Отак – шоста хвилина – 3:0! «Статусні» не відійшли від своєї манери гри у п’ять польових, бо тепер лише вона могла врятувати становище, нівелювавши подарований супернику гандикап. Помилялися, звісно – не без цього, але на їхнє щастя збився приціл в опонентів, та й у контратаках бракувало чогось постійно. Зрештою FC Status+ досяг успіху – номінальний воротар команди пробив здалеку, Олександр Загарія зіграв на добиванні. І ще до перерви Ярослав Дунько потужним ударом у дальній кут скоротив відставання до мінімуму. Уже на початку другої половини рахунок став рівним – це Олег Чернецький, який за воротаря був, простим несильним дальнім ударом змусив капітулювати свого візаві. А трохи згодом господарі вже вперед вийшли. А пас у виконанні Чернецького вийшов неймовірно хитрим – п’ятою запустив у прорив флангом Дмитра Нітарського, а той віддячив голом. У середині тайму «Ескадра» відновила статус-кво – 4:4. «Статусні» продовжували тиснути вп’ятьох, а Богдан Полуліх зробив перехоплення, втік і забив. І все ж дотиснули «статусні»: Нітарський вистрілив дуплетом, оформивши в підсумку хет-трик і принісши фавориту матчу перемогу.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Юрій Цибик (МФК «Княжий Ринок»)
Два чудові голи, дві прекрасні передачі, просто ідеальні – майстерність вищого рівня.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Андрій Мартиник («Ескадра»)
Мав дуже багато роботи. Старався. Багато разів виручив. Якби ж його партнерам вдавалося частіше відсувати гру від власних воріт…
БОМБАРДИР ТУРУ. Ігор Лозінський («Юність»)
П’ять голів забив у ворота Gulfstream. Два з них – з центра поля! Ви ще певно побачите їх серед кращих голів туру.

КАМБЕК ТУРУ. «Ескадра» 4:6 Status+ (з рахунку 3:0)
АТАКА ТУРУ. «Галицька здоба»
Дев’ять сухих голів відправили «пекарі» у ворота LTM. Натомість МФК «Княжий Ринок» вперше в сезоні забив не двозначну кількість, обмежившись шістьма у ворота «Альфи».