(093)273-57-67
Укркубок Seco Футбол Soccer
Parimatch Parimatch Parimatch3

Альфа 0:5 Юність FC Status+ 6:5 Бізони МФК Княжий Ринок 4:2 Галицька здоба LTM 3:8 Gulfstream

МАТЧ ТУРУ. «Ескадра» 2:1 Gulfstream
Можливо, більшість учасників турніру не погодиться з тим, що матчем туру обрано «битву аутсайдерів», але ж ця гра була пристрасною та інтригуючою, тримаючи в напрузі до фінального свистка. З рівним правом суперники розраховували на здобуття трьох очок. Спершу «Ескадра» більше атакувала, натомість контрвипади суперника виглядали вельми гострими. Так, заважали помилки в завершальній стадії атак – чимало нагод було змарновано, через що голів було не так багато, але відзначимо також надійну гру обох воротарів, які не раз рятували свої команди. А сама пристрасна гра суперників аж ніяк не розчаровувала. Саме контрвипад приніс успіх «Гольфстріму»: пас із глибини на вихід Ігорю Вишневському, а той відкрив рахунок уже на п’ятій хвилині.  Після голу Gulfstream заграв активніше в нападі і цілком міг розвинути успіх. Тепер уже загрозливо контратакувала «Ескадра». Згодом пішла гра на зустрічних курсах, без центру поля, з безліччю гольових моментів (ще й яких!) в обох. Кілька вбивчих моментів не реалізували «фіолетові», за що й були покарані. Наступний гол стався нескоро, аж у заключній чверті другого тайму, коли Назарій Хміль несподівано для всіх пробив здалеку – поцілив у дев’ятку! А вирішального в матчі удару завдав Михайло Павельчук, забивши після розіграшу штрафного, чим приніс «Ескадрі» другу в сезоні перемогу. А от 10-метровий на останній хвилині господарі не реалізували. Втім, це не завадило порадіти перемозі. Gulfstream, який не заслуговував на поразку в цій грі, залишився без очок…

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Марян Маринюк (МФК «Княжий Ринок»)
Важко виділятися в такій команді, але йому вдалося – забив найбільше в матчі – чотири.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Василь Себало (FC Status+)
«Ледь пальці не повибивали, – зізнався герой матчу. – «Альфа» – класна команда, подобається. Змусили так попрацювати, що йой… Але не забиваєш ти – забиватимуть тобі».

«ТОТАЛ БІЛЬШЕ» ТУРУ. МФК «Княжий Ринок» 15:1 LTM, «Галицька здоба» 11:4 «Бізони»
Лідери першості вкотре вже розписалися у воротах суперника двозначною кількістю голів. У «княжив» пройшло все практично бездоганно, а в «пекарів» ставалося чимало провалів у захисті… «Бізонам» респект за те, що вказали на це своєю активністю та боротьбою.