Новини турніру

(093)273-57-67
Укркубок Parimatch3 Parimatch Parimatch
Soccer Seco Футбол

FC Status+Cerber 2:2 Юність Рендер 7:0 LTM FC Berkut 4:4 Gulfstream ЛУК 1:2 Сокіл Атлант 0:5 Бізони Lion Team 5:0 Ескадра


Таблиця

і о
1МФК Княжий Ринок1643
2МФК Львівські Резерви1637
3Галицька здоба1632
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Багряк 15 50 3.33
2 Задорецький 14 24 1.71
3 Писько 5 19 3.8
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2019-07-03 15:12:05

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Львова «В9ку». Суперліга. 8 тур

МАТЧ ТУРУ. FC Status+ 1:4 МФК «Княжий Ринок»
Готувалися «статустні» до цього бою, як до останнього. Ну що ж, бій дали, але шансів на успіх не мали, що підтвердила і гра… Помилка в нападі (втрата м’яча), помилка в захисті, помилка воротаря, що пустив мишу у ближній кут призвела до голу Віталія Багряка вже на другій хвилині, і «Княжий Ринок» отримав в тому числі психологічну перевагу. Десять хвилин по тому Василь Денис зупинив ймовірний контрвипад на підступах до чужого карного майданчика, обігрався з партнерам і вгатив снаряд у сітку – 0:2. Справді загрозливі контри у «статусних» проходили зрідка, і «княжичі» продовжували насідати на ворота суперника. Уже в дебюті другого тайму, розпочавши з подачі кутового, Гриник завершив триходівку ударом у ближню шістку. Хоча це вже виглядало як вирок, здавалися «помаранчево-фіолетові», провели у другому таймі кілька небезпечних атак. Було влучання у стійку після удару 5-го, коли всі за голову похапалися. А Гриник оформив дубль, замкнувши на дальній стійці простріл з флангу. І все ж таки забили на останній хвилині заслужений гол престижу господарі. Ще й який! Вертикальну передачу в карний майданчик елегантно, п’ятою втілив у гол Олег Калуцький.


ГРАВЕЦЬ/БОМБАРДИР ТУРУ. Богдан Стефанків («Галицька здоба»)
Богдан Стефанків, який відкрив рахунок у матчі з Gulfstream, ще до перерви оформив покер, а назагал – пента-трик, забивши половину голів своєї команди. Відзначимо його гольове чуття (відкривався вдало), поставлений удар та загальну виконавську майстерність.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Тарас Петрушка (FC Status+)
Загалом голкіпер FC Status+ Тарас Петрушка провів матч на дуже високому рівні, не раз рятував команду від небезпеки (найменше в сезоні зуміли забити «княжичі»), атаки розпочинав, і сам до них підключався… 
ГЕРОЙ ТУРУ. Назарій Хміль («Ескадра»)
Розписався трьома голами у воротах LTM, як і Руслан Оліярник з протилежного табору, але саме він вніс перелом у розвеселу гру на зустрічних курсах – 5:3.

КАМБЕК ТУРУ. «Бізони» 2:5 «Юність» (з рахунку 2:0)
Пропустивши двічі в дебюті, «Юність» один відіграла негайно, на 15-й хвилині рахунок зрівняла, а по перерві довела справу до власної перемоги.
 
Автор: Віктор Петрушов