Новини турніру

(093)273-57-67
Укркубок Футбол Parimatch Parimatch3
Seco Soccer Parimatch

FC Status+Cerber 2:2 Юність Рендер 7:0 LTM FC Berkut 4:4 Gulfstream ЛУК 1:2 Сокіл Атлант 0:5 Бізони Lion Team 5:0 Ескадра


Таблиця

і о
1МФК Княжий Ринок1643
2МФК Львівські Резерви1637
3Галицька здоба1632
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Багряк 15 50 3.33
2 Задорецький 14 24 1.71
3 Писько 5 19 3.8
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2019-10-11 20:51:01

Noosphere Kyiv прагне перетворитися на «галактікос»!

Noosphere Kyiv у нас недавно. Лише влітку цього року прийшла команда до «дев’ятки». Узяла с ходу срібло у Вищій лізі Північної конференції (там BOSS правив бал) і відразу пішла на підвищення – до Ліги Bronze, де показала себе міцним горішком. Наразі посідає четверту сходинку.
Але головне, що «Ноосфера» в минулому турі зробила те, що не вдалося дев’яти попередникам, а саме – зупинила переможну ходу лідера першості «Ф-Енерджи». Тож прийшов час познайомитися поближче.

– Розкажіть про команду, – звертаємось до капітана Noosphere Kyiv Володимира Войсовича. – Що, де, коли?
– Починалося все десь років три-чотири тому. Збиралися раз на тиждень, грали для себе, у звичайний дворовий «дир-дир». Були ще корпоративні турніри у Дніпрі, де ми брали участь два роки поспіль, але до призів не дотягувати.
Усе ж вирішили зайнятися справою серйозно. Зібралися, заявилися на турнір, почали з чистого аркушу. Невдовзі почали займатися з тренером, і вже два-три місяці йде серйозна підготовка до матчів. Були в нас тренування два рази на тиждень, зараз це стало важче, потрібен зал, тому – раз на тиждень. Головне – щоби малюнок гри був свій, а команда перетворилася на єдине ціле. Є в нас класні гравці, але треба прокачувати командну складову.

– На початку не лячно в Лізі Bronze було?
– Ні, не в цьому справа. У перших турах у нас гравці випадали, не кращий збір був. Найгірший випадок стався у грі з «Оболонню», взагалі людей не вистачало. Ту гру ми не те щоби провалили, просто не могли краще зіграти. Але сталося так, що суперник порушив регламент і подарував нам три очки…
А тепер нормально все, збір є – гра є, прийшли перемоги. От у грі з «Ф-Енерджи» мене вилучили з поля, але я не заперечував, бо все справедливо... То був найсильніший суперник, з яким довелося стикнутися, і наша найкраща на цей момент гра. Ми використали свої сильні сторони (надійний захист, награні стандарти), а головне – те, що вдалося в меншості забити! Такі емоції! Чудовий досвід…

– У нас давненько вже в Запоріжжі виступає Noosphere. Ваші команди ніяк не пов’язані?
– Хіба назвою та компанією. Зустрічалися на корпоративних турнірах, але чи саме з тими, хто в тій команді грає, сказати важко. Від Запоріжжя та Дніпра в тих турнірах завжди не одна команда виступала.

– І наостанок. Внесіть ясність у питання, як краще називати вашу команду, бо ніби ж і не «айтішники», а радше «науковці», «розумники» чи «стартапери»… Яке вам більше до вподоби?
– Noosphere – це велика міжнародна корпорація, що має представництво у багатьох країнах світу. Нині вона веде навіть розробки, пов’язані з космосом. Тож нам більше до вподоби було би, щоби нас називали «космічні» чи «галактікос». Недарма ж ми в новій формі білій, як у «Реала» славетного, але зі своїм логотипом на грудях, вже два тури граємо!

Автор: Віктор Петрушов