(093)273-57-67
Soccer Parimatch Parimatch Seco
Футбол Parimatch3 Укркубок

Юність 2:6 Бізони FC Status+Cerber 2:4 LTM Ескадра 3:3 FC Berkut Lion Team 1:3 Сокіл Атлант 7:2 ЛУК Рендер 3:1 Gulfstream

2019-10-16 15:59:08

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Східна конференція. Вища ліга. 6 тур

МАТЧ ТУРУ. Whaleapp 4:2 ФК «Работнички»
Знаємо, що з нами не погодиться більшість учасників ліги, які провели запеклі бої. Але цей був не гіршим, справивши чудове враження. Чотири очки на двох мали ці команди перед очним двобоєм за п’ять попередніх турів, при цьому Whaleapp жодного разу не перемагав. Не дивно, що після матчу обличчя Віталія Чумаченка сяяло від щастя. Не важко здогадатися чому – його команда виборола першу перемогу! «Кити» діяли з позиції сили, переважали суперника, а пропустили першими, змарнувавши кілька нагод. «Работнички» небезпечно контратакували та теж могли забити. Зрештою рахунок відкрив Артем Мніщенко – дуже видовищно! Отримавши м’яч з кутового попер танком на захисника, на воротаря, всіх «розчавив», завів у ворота. Моментально відповіли «сині», в першій же атаці після розіграшу з центра поля Валерій Крамаренко поцілив у ближній кут. Така весела гра тривала й по перерві, нудьгувати було ніколи. У середині тайму Олександр Нестеренко та Станіслав Варецький надали солідну перевагу «китам». Перший забив у контрі з лінії карного майданчика, не зважаючи на спротив з боку захисника та воротаря, а другий забив у прориві з лівого флангу атаки, навіть будучи збитим. Гол з відкладеним фолом. Нікіта Красніков повернув грі інтригу, скоротивши розрив ударом з флангу в дальній кут. Усі питання зняв гол Крамаренка за хвилину до кінця матчу, розстрілявши порожні ворота при черговому випаді.

ГРАВЕЦЬ/БОМБАРДИР ТУРУ. Євген Грицай (FC Dominus+)
Гекса-трик! Шість голів, забитих на будь-який смак, зумовили перемогу «бориспільських левенят» над прямим конкурентом Digital Choo з рахунком 7:3.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Масан («Славутич»)
Другий тур поспіль тримає свої ворота на замку. Зробити це у протистоянні з РСК «Флагман» було дуже непросто.
ГЕРОЙ ТУРУ. Андрій Спруцко (ФК «Талан»)
Вийшов на авансцену та зірвав оплески! Забив усі чотири голи «зщелено-чорних» у битві з «Приходом», яка складалася для його команди невдало.

КОМАНДА ТУРУ. FC Dominus+
КАМБЕК ТУРУ. «Приход» 2:4 ФК «Талан» (з рахунку 2:0)
«Талановиті» переважали «Приход» протягом усієї гри, але поки не почав забивати Андрій Спруцко, не йшли в них справи.
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «Славутич» 4:0 РСК «Флагман»
За першою перемогою «Славутича» пішла друга. Причому вдалося «дніпрянам» здолати не кого небудь, а РСК «Флагман», одного з лідерів першості, який підійшов до гри, жодного разу не поступившись у п’яти попередніх матчах.
«НАРЕШТІ!» ТУРУ. Перша перемога Whaleapp у сезоні
ПОДІЯ ТУРУ. FC Dominus+ – 100%
Команда Олега Перепелиці зробила величезний крок до чемпіонства. Але попереду ще три матчі з непростими суперниками.

Автор: Віктор Петрушов