(098)427-71-85
Parimatch Soccer Укркубок Seco
Футбол Parimatch Parimatch3

Юність 3:6 FC Status+Cerber LTM 3:7 Рендер Бізони 2:4 Атлант Сокіл 6:2 ЛУК Gulfstream 2:5 FC Berkut

1FARR1847
2FARR1847
3FARR1847

1 Бойко 15 35 2.33
2 Малягін 10 26 2.6
3 Байкенич 13 26 2

МАТЧ ТУРУ. BOSS 2:2 Medium Tactics Було передчуття, що «Медіум Тактикс» зуміють нарешті гідно протистояти опонентові, а за дещиці везіння навіть набрати перші залікові бали в сезоні. Виправдалося як перше, так

Читати

МАТЧ ТУРУ. «ПБФ» 3:4 DolomitUA Рахунок у самому ранньому матчі неділі було відкрито на сьомій хвилині. Сергій Рей підловив голкіпера суперника на виході та спрямував м'яч у порожні ворота. У середині

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Liv-Comfort 4:3 «Фанати Комп'ютерного Футболу» (ФКФ) Як на тренуванні, повільно та не напружуючись, Олександр Камянецький п’ятою віддав точний пас на Уго Езендуку, який цього разу приїхав вчасно,

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Ескадра» 3:4 Lion Team «Ескадра», покращивши збір, дала гідний бій супернику в особі Lion Team. «Синьо-жовті» повели в рахунку, коли ближче до середини тайму відзначився Роман Хом’як. І хоча

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Машінтех+» 2:1 FC EXMO Анонсуючи цей матч, ми прогнозували легку перемогу номінальних господарів. Зрештою «Машінтех+» все-таки переміг, але стало невеличкою несподіванкою, що ця звитяга стала для команди такою непростою.

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Бізони» 2:4 «Атлант» Зустрічалися два суперники в чорній формі, але справді чорна смуга в результатах була в одного з них – «Атланта», і він у цій грі її нарешті

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Любі друзі» 2:1 МСК «Україна» Як і передбачалося, центральний поєдинок шостого туру не подарував нам великої кількості забитих м'ячів, тому що на перший план виходив результат. Разом з

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Інтергал-Буд» 2:3 «Токіо» Надважливий у турнірному плані матч між лідерами першості «Інтергал-Будом» і «Токіо» вийшов дійсно бойовим і цікавим. «Будівельники», заволодівши ініціативою, несподівано пропустили. Віктор Янович відкрився на фланзі