(067)451-20-81
Футбольная экипировка Фаворит Спорт Европав Футбол
SELECT Вияр Фаворит Спорт Vuso
Колонки Buffalo 99 - ресторан

МФК Ніка-Пласт 3:7 New Tone Теплогаз центр Лушев 6:1 Avto.pro Технопластик 2:4 Одеса-мама KVA2 1:10 МФК Молода гвардія

Одеса-мама VS KVA2

У стартовому матчі шостого туру між собою зіграли «Одеса-мама» та KVA2. «Мама» впевнено йде по турнірному шляху та посідає третю сходинку у заліку. KVA2 в дебютному для себе сезоні з кожним матчем набирається все більше досвіду, але поки що без очок. «Одеса-мама» перед початком матчу вважалася явним фаворитом протистояння, і колектив повністю виправдав цей статус. Перші хвилини вразили вболівальників і навіть гравців команди «Одеса-мама». KVA2 почав впевнено та класно в атаці, створив кілька небезпечних моментів, забивши цілком логічний м\'яч. Відзначився Антон Нгуєн. Але недовго рахунок тримався мінімальним. Уже через кілька хвилин рахунок був 3:1 на користь їх суперників. Перший тайм завершився з рахунком 6:2. У другому таймі KVA2 підсіли фізично, що відобразилося на впевненості команди у своїх силах і відобразилось у кількості пропущенних м\'ячів. Друга половина матчу виявилася повністю на користь команди «Одеса-мама». У команди KVA2 слід відзначити взаємодію в атаці пари Антона Нгуєн – Дмитро Харітончук. Вони здорово змусили понервувати захист команди суперника та на двох забили три м\'ячі, хоча могли відзначитись і більше. Підсумковий рахунок матчу – 17:3 на користь «Одеса-мама», яка набирає 12 очок та продовжує боротьбу за титул. Гравцем матчу визнано Валентина Захарова, який відзначився восьма забитими м\'ячами у ворота суперника.